Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programą laiko apskaitai

Programą laiko apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programą laiko apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą laiko apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Verslininkams, be patogių darbo sąlygų sukūrimo ir kompetentingos specialistų atrankos, svarbu organizuoti efektyvią savo veiklos apskaitą, kad ji nevirstų totalia plokštuma, kai darbuotojai bijo suklysti ir taip mažina motyvaciją. . Šiuo atžvilgiu laiko sekimo programa gali labai padėti. Elektroniniai algoritmai gali būti efektyvus veiksmų ir praleistų valandų registravimo mechanizmas, derinant procesus su kitomis programai priskirtomis užduotimis. Automatizavimas tapo natūraliu tęsiniu ir nepakeičiamu veiksniu sėkmingam verslui įmonėje, pakeičiančiu standartinius valdymo metodus, kurie daugeliu atvejų nesuteikia patikimos informacijos, arba pasitelkiant didelius išteklius.

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas ir atitinkamai ekonomika neleidžia nepagrįstai žiūrėti į finansavimą ir darbo sąnaudas, kitaip nereikėtų laukti suplanuotų rezultatų. Be atvirų inovacijų vadyboje poreikio, verslininkai susiduria su nuotolinio bendradarbiavimo formatu, kai visi darbai atliekami nuotoliniu būdu, neturint vizualinio kontakto su pavaldiniais galimybės. Didelė problema tapo tikros sąveikos trūkumas ir projektų įgyvendinimas iš namų per kompiuterį. Jei naudojatės senais stebėjimo metodais, neįmanoma sukontroliuoti, ar specialisto dėmesys neblaško nereikalingų reikalų. Bet jei speciali programa skirta buhalterinei apskaitai, tai su šiais klausimais sunkumų nekyla, nes elektroniniai algoritmai gali susisteminti požiūrį į valdymą, perimti atitinkamos informacijos apdorojimą ir saugojimą, būti pagrindiniu šių dalykų įvertinimo šaltiniu. problemų. personalo efektyvumas. Žinoma, didžiulė internete pateikiama programų įvairovė leidžia pasirinkti tinkamą sprendimą, tačiau tai gali užtrukti mėnesius, nes kiekvienas kūrėjas siūlo tam tikrus aspektus, kažkas orientuojasi į funkcionalumą, kažkas domisi naudojimo paprastumu, bet tobulas variantas yra beveik nerealu. Todėl renkantis laiko apskaitos programą kompiuteryje realiu laiku, reikėtų nubraižyti programinę įrangą, galinčią prisitaikyti prie kliento pageidavimų, kad ji gautų laukiamą rezultatą.

Kompiuterinė laiko apskaitos programa realiu laiku pagaminta naudojant šiuolaikines technologijas. Tai yra pagrindinės USU Software galimybės – profesionalų komandos, kuri supranta verslo poreikius, darbo rezultatas. Mūsų įmonė informacinių technologijų rinkoje yra daug metų ir pelnė šimtų organizacijų iš skirtingų veiklos sričių pasitikėjimą. Didelė patirtis ir praktinis individualus požiūris į automatizavimą leidžia pasiūlyti klientui būtent tokią sistemą, kurios jam reikia su realiomis problemomis ir užduotimis. Sąsajos lankstumas leidžia pasirinkti funkcijų rinkinį, atitinkantį esamus organizacijos poreikius, laikui bėgant jį modifikuojant, kad atitiktų naujas sąlygas.

Ekspertai kuria ir išbando paruoštą platformą, kuri padeda gauti kokybišką, realiai darbo erdvei pritaikytą programą, nuo kurios jau nuo pirmųjų dienų galima pradėti aktyvų naudojimą. Plėtra efektyviai susidoroja su nuotolinių darbuotojų valdymu, o tam užtikrinti monitoriaus modulis įdiegtas kompiuteriuose. Vos įjungus įrenginį pradeda veikti konfigūracija, kuri ne tik stebi laiko resursų panaudojimą, bet ir stebi vartotojų veiksmus, lygindama juos su sukonfigūruotais veiksmų algoritmais, pašalindama pažeidimus.

Laiko apskaitos programa su visomis jos funkcijomis išlieka lengvai suprantama ir išmokstama net pradedantiesiems, o tai leidžia įtraukti visą personalą. Kūrėjai organizuoja kelių valandų trukmės nuotolinio mokymosi kursą, padedantį suprasti pasirinkimų paskirtį, modulių struktūrą ir jų naudojimo naudą. Nepatirkite papildomų finansinių išlaidų atnaujindami kompiuterius ar nemokėkite mėnesinio mokesčio. Licencijos perkamos atsižvelgiant į vartotojų skaičių, ekspertų darbo valandas. Lanksti kainodaros politika leidžia automatizuoti apskaitą tiek mažose įmonėse, kuriose dirba mažas personalas, tiek didelėse verslo žaidėjose, turinčiose plačią filialų geografiją. Pateikiama nemokama apskaitos programos demonstracinė versija, kurios naudojimas yra ribotas, tačiau pakanka įvertinti pagrindinius parametrus.

USU Software laiko apskaitos programa turi visus mechanizmus, leidžiančius organizuoti procesus atsižvelgiant į individualias pramonės ypatybes, todėl darbuotojams nekils pagunda praleisti svarbų žingsnį. Žmogiškojo faktoriaus įtakos pašalinimas prisideda prie darbų efektyvinimo darbo eigoje pagal elektroninį planą, savalaikio projektų rengimo. Nustatykite užduotis per kalendorių, nustatykite atlikėjus ir mainais jie gaus pranešimus apie naują užduotį. Sistema rodo preliminarius priminimus, leidžiančius pavaldiniui laiku inicijuoti ir užbaigti operaciją. Gaukite tikslią informaciją apie darbuotojų veiklą nuolat naudodamiesi programa, kurdami reikiamas ataskaitas, statistiką ir veiklos grafikus.

Laiko apskaitos programoje yra stebėjimo modulis, kuris valdo veiksmus realiu laiku, suskirstydamas juos į tiesiogiai susijusius su pareigomis ir išorinius, leidžiantis įvertinti produktyvumą, vykdyti analitiką ir identifikuoti lyderius. Vartotojų kompiuterių ekrano kopijos daromos vienos minutės dažniu, todėl administratorius gali bet kada patikrinti jų darbą, programas, dokumentus. Dažnai prireikia apriboti prieigą prie interneto svetainių, socialinių tinklų ar pramogų, kad būtų išvengta neprotingo darbo dienos švaistymo galimybės. Siekiant tai užtikrinti, programoje buvo sukurtas draudžiamųjų sąrašas, kurį galima nesunkiai pataisyti ir papildyti. Be efektyvios įvykių kontrolės organizavimo, plėtra yra būtina patiems vartotojams, nes jie turės prieigą prie naujausios informacijos, kontaktinės informacijos, organizuos bendravimą su kolegomis bendroms problemoms spręsti, keisis dokumentacija.

Programa numato vadovybės reguliuojamų prieigos teisių diferencijavimą pagal užimamas pareigas. Taip ne tik sukuriamos patogios sąlygos atlikti užduotis, kur niekas neblaško dėmesio, bet ir apsaugoma konfidenciali informacija. Garantuojame kokybę ir palaikymą visais klausimais, norą sukurti unikalią programinės įrangos konfigūraciją, papildant galimybes pagal kliento pageidavimus. USU Software turi nemažai neabejotinų pranašumų, kurie taps prioritetu renkantis automatizavimo įrankį kaip pagrindinį tikslios informacijos apie darbuotojų veiksmus biure ir nuotoliniu būdu šaltinį.

Preliminarus verslo ir pastatų padalinių charakteristikų tyrimas kliento įmonėje padeda sukurti techninę specifikaciją, atspindinčią net mažus niuansus, kurie yra svarbūs siekiant užtikrinti integruotą požiūrį. Elektroninis formatas apima ne tik sekimą, bet ir skaičiavimus, dokumentų srautą, darbuotojų sąveiką bei duomenų saugojimą, nes tik taip galima pasikliauti aukštais rezultatais. Trumpalaikis laikotarpis nuo praktikos iki meistriškumo pasiekiamas dėl gerai apgalvotos meniu struktūros, modulių, nereikalingos profesinės terminijos nebuvimo ir naudotojams padedančių patarimų. Nepriklausomai nuo ankstesnio išsilavinimo ir patirties lygio naudojant tokio tipo programas, mokymai vyksta per kelias valandas, per kurias darbuotojai išmoksta pagrindines funkcijas ir supranta jų naudojimo naudą.

Tai, kad nėra didelių reikalavimų kompiuterių, kuriuose turėtų būti įdiegta platforma, sistemos parametrams, leidžia sutaupyti daug. Realių procesų kontrolė atliekama naudojant elektroninius algoritmus, šablonus ir formules. Jie nustatomi savo nuožiūra, be specialistų pagalbos, jei turite atitinkamas prieigos teises. Laiko apskaitos programa apima prieigos teisių paskirstymą. Visi organizacijos darbuotojai gali juo naudotis, tačiau kiekvienas iš jų neviršydamas oficialių įgaliojimų, išlaikant didelį apdorojimo greitį dėl kelių vartotojų režimo.

Vadovai turi neribotas teises, todėl gali disponuoti pavaldinių duomenų ir funkcijų matomumo zona, atsižvelgdami į įmonėje vykdomus projektus arba tais atvejais, kai paaukštinamas vienas iš specialistų. Sistema praneš apie bet kokį pažeidimą ir raudonai pažymės ilgą laiką neaktyvaus asmens paskyrą, taip atkreipdama dėmesį į tokio elgesio priežasčių paaiškinimą.

Analitinės priemonės padeda palyginti diagramas ir statistiką tarp darbuotojų ar skyrių pagal dieną, mėnesį; tai svarbu vertinant produktyvumo rodiklius ir kuriant naują verslo strategiją. Realaus laiko kompiuterinė laiko apskaitos programa generuoja ataskaitas apie pravaikštas ir atliktus darbus. Finansinė, vadybinė, analitinė atskaitomybė, kurią programa generuoja pagal struktūrinius parametrus ir reikiamu dažnumu, sudaro pagrindą efektyvaus darbo įvertinimui ir plėtrai.

Dirbant nuotoliniu būdu, reikėtų naudoti laiko apskaitos programinę įrangą. Vartotojų atsiliepimų studijavimas leidžia įvertinti būsimus pokyčius ir jų poveikį įvairiems verslo organizacijos aspektams. Todėl rekomenduojame apsilankyti atitinkamoje svetainės skiltyje. Automatizavimo projekto kainos nustatymas priklauso nuo pasirinktų funkcijų, užduočių spektro ir funkcinio sąsajos turinio, todėl pagrindinė apskaitos programos versija yra gana prieinama pradedantiesiems verslininkams ir sudėtingesni mechanizmai, kelių lygių sistemos.

Galėtume paminėti tik keletą privalumų ir galimybių, kurias atveria mūsų apskaitos sistema. Norint sužinoti apie kitus įrankius ir asmeniškai patikrinti sąsajos kūrimo paprastumą, puslapyje pateiktas pristatymas ir vaizdo įrašų apžvalga turėtų būti naudinga.