Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Savo laiko apskaitos programa

Savo laiko apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Savo laiko apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą savo laiko apskaitai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Apskaitos personalo veiklos tema įmonėje aktuali visada, nes gauti duomenys yra pagrindinės temos nustatant darbo užmokestį, skaičiuojant priedus už viršvalandžius, tačiau esant šimtams pavaldinių, tampa sunkiau kontroliuoti atitinkamos informacijos gavimą. . ir pildyti dokumentus bei tai supaprastinti programa skirta sekti savo laiką. Automatizavimas tampa populiari sritimi kaip informacijos rinkimo ir apdorojimo būdas, nes tai gali žymiai sutaupyti jūsų laiką, finansus ir žmogiškuosius išteklius. Tačiau pasitaiko situacijų, kai svarbi darbo grafiko apskaita, kurią ne visada prasminga vertinti rankiniu būdu. Todėl daugelis ieško programos šioms problemoms išspręsti.

Taip pat elektroninė apskaita tampa vienintele efektyvia nuotolinio bendradarbiavimo organizavimo galimybe, kai menininkai atlieka užduotis iš namų, o bendravimas vyksta naudojant kompiuterį ir internetą. Nesvarbu, ar jums reikia stebėti savo darbo laiką ar personalą įmonėje, programinė įranga turi atitikti aukštus kokybės reikalavimus, būti prieinama ir suprantama funkcionalumo požiūriu. Esant konkrečiai veiklos sričiai, tokias programas rekomenduojama rinktis pagal jų specializaciją, orientaciją ar galimybę prisitaikyti prie tam tikrų reikalavimų. Programų algoritmai duomenis apdoroja daug efektyviau nei žmonės, o greitis ir tikslumas kelis kartus didesnis, todėl galima atsisakyti kai kurių specialistų paslaugų ar sumažinti darbuotojų krūvį.

Apskaitos technologijos tvirtai įsiliejo į visas gyvenimo sritis, o verslo pasaulis nėra išimtis. Kasmet tik didėja automatizavimo programų dalis. Jei iš pradžių tai tebuvo elektroninis dokumentų valdymas ar kompiuterija, tai dabar su įvairiomis dirbtinio intelekto formomis programinė įranga pereina asistento režimą, tampa lygiaverčiu dalyviu kuriant sėkmingos įmonės palaikymo strategiją. Todėl rinkdamiesi savo laiko apskaitos programą atkreipkite dėmesį ne tik į su darbuotojų veikla susijusias galimybes, bet ir į integruotą požiūrį į valdymą. Asmenims ir laisvai samdomiems darbuotojams, kuriems reikia programiškai nustatyti projektų trukmę, pakanka paprastų programų.

USU Software kuria programas įvairiose veiklos srityse, kurios leidžia sukurti optimalų mechanizmą ir sąsają, galinčią patenkinti pagrindinius kiekvieno verslininko poreikius. Apskaitos programos konfigūracijos turi begalę variacijų dėl galimybės rinktis daugybę variantų. Nors programa gali naudotis tiek didelės organizacijos, turinčios daug darbuotojų ir filialų, tiek privatūs verslininkai, dirbantys savarankiškai, projekto kaina skirsis ir bus koreguojama pagal pasirinktą funkcionalumą.

Laiko kontrolė nėra vienintelis platformos tikslas. Ji turi galimybę užtikrinti visapusišką automatizavimą, sujungiant visus padalinius ir specialistus į bendrą žinių erdvę, sukuriant jiems patogią aplinką keistis informacija, diskutuoti ir greitai atlikti užduotis. Kokia bus jūsų pačių konfigūracija, priklauso nuo parametrų, užklausų ir skubių užduočių, nustatytų per preliminarią analizę, kurią kūrėjai atliks po paraiškos gavimo. Į darbuotojų poreikius atsižvelgiame taip, kad rezultatas tenkintų visus darbinio bendradarbiavimo aspektus. Kad būtų lengviau dirbti nuotoliniu būdu, įdiegtas papildomas modulis, kuris pradeda veikti vienu metu įjungus kompiuterį, nedarant įtakos atliekamų operacijų greičiui ir trukmei. Siekdami ateityje kompetentingiau žiūrėti į tarnybinių pareigų atlikimą, darbuotojai turėtų savarankiškai kontroliuoti laiką, vertinti veiklos rodiklius.

Preliminarius programos kūrimo etapus ir jos įgyvendinimo tvarką programos kūrėjai atlieka patys, nereikalaujant įprasto ritmo sustabdymo ir efektyvumo praradimo. Diegimas vyksta nuotoliniu formatu, reikia tik suteikti prieigą prie kompiuterinės įrangos naudojant papildomą viešą programą. Be to, per atstumą koreguojame algoritmus, šablonus ir formules, kurios yra teisingo procesų vykdymo ir apskaitos pagrindas, neįskaitant atsitiktinių ir tyčinių klaidų. Kadangi meniu ir sąsaja kuriami atsižvelgiant į skirtingus mokymus ir užima minimaliai laiko, būsimus vartotojus ugdyti nėra sunku, net jei jie ir neturi ankstesnės bendravimo su panašiomis programomis patirties.

Darbuotojai, naudojantys programą savo laikui sekti, bus labiau motyvuoti užduotis atlikti laiku, nes sistema primena apie kitą etapą, pateikia pavyzdžius, kurie palengvins ir paspartins dokumentų rengimą. Vadovų komanda taip pat gauna išsamias ataskaitas, atspindinčias kiekvieno skyriaus ir specialisto veiklos rodiklius, kartu su vaizdiniais grafikais ir diagramomis. Kasdieninės statistikos apie atlikėjų veiksmus ir darbo valandas rengimas, suskirstytas į aktyvumo ir neveiklumo laikotarpius, padeda įvertinti daugelį rodiklių, taip pat sukurti efektyvią motyvavimo strategiją, skatinančią aktyviausius pavaldinius.

Programinė apskaita vyks nuolat, tikrinamas apdorojamos informacijos aktualumas, dublikatų buvimas, kas sumažina dokumentų su trūkumais kiekį. Darbuotojai neturėtų naudotis pareigomis ir valandų valandas naršydami asmeninius poreikius, pramogų svetaines, programėles, nes galima susidaryti draudžiamų naudojimo būdų sąrašą. Bet kokie pažeidimai akimirksniu atsispindi administratoriui, todėl galite sukonfigūruoti ankstyvą išjungimą, delsą arba ilgą neveiklumo laikotarpį. Vartotojai turi ribotas prieigos prie informacijos teises, galimybes, ir tai priklauso nuo vadovybės užimamų pareigų, įgaliojimų. Netgi įėjimą į buhalterinę programą atlieka užsiregistravę specialistai, pereidami identifikaciją pasirinkdami vaidmenį vienu metu, įvesdami vartotojo vardą ir slaptažodį.

Sistema yra pagalba nuotoliniam darbuotojui, nes ji užtikrina kokybišką bendravimą su kolegomis ir darbdaviais žinutėmis, dokumentacija atskirame iššokančiame lange. Galimybė naudotis naujausia žinių baze, užsakovų ir rangovų ryšiais, formulėmis ir dokumentais prisideda prie teisingo ir savalaikio užduočių atlikimo. Tikslios informacijos prieinamumas, įmonės vidinių reglamentų laikymasis, atsiras naujų perspektyvų plėsti veiklą, todėl partneriai ir klientai turėtų jumis pasitikėti. Jei esamos funkcijos nebepakanka esamiems verslo tikslams palaikyti, atnaujinkite savo programą susisiekę su mūsų ekspertais. Naudodami tinkamą bendravimo formą, jie jums pasakys visus kūrimo pranašumus ir padės pasirinkti tinkamiausią turinį.

Universali apskaita, kurią teikia USU Software radikaliai pakeičia valdymo požiūrį, perskirstant išteklius siekiant tikslų, o ne visiškai kontroliuoti. Dėl sąsajos apgalvotumo ir pritaikomumo organizacijos savininkai turės galimybę sukurti tokį pilnai poreikius atitinkantį sprendimą, kurį gali pasiūlyti ne kiekviena plėtra. Nors tik trys moduliai gali teikti apdorojimą, saugojimą, duomenų analizę ir kai kurių procesų automatizavimą, jie turi panašią vidinę struktūrą, kad supaprastintų vėlesnį darbą ir pradinį supratimą.

Darbuotojams nereikės turėti jokių specifinių žinių ar patirties, užteks bazinio kompiuterio, visa kita padarėme mes, sukūrę apgalvotą, patogią naudoti sąsają. Per kelias trumpo instruktažo valandas kūrėjai paaiškins modulių paskirtį, struktūrą, pagrindines funkcijas, metodus ir taikomųjų programų naudą įvairiose veiklos srityse. Neįgalioti asmenys negali naudotis programa, nes tam reikia įvesti prisijungimo vardą, slaptažodį, taip pat atitinkamas prieigos teises, jas gauna tik registruoti organizacijos darbuotojai.

Kiekvieno pavaldinio laikas yra kontroliuojamas, o stebėjimo procesai vykdomi fone, nesikišant į pagrindinę veiklą, nemažinant operacijų greičio, o kiekvieną operaciją fiksuojant savaime. Didelis laiko apskaitos našumas įmanomas dėl kelių vartotojų režimo, kuris neleidžia konfliktuoti dėl tvarkomos bendrosios dokumentacijos išsaugojimo, nepaisant to, kad tuo pačiu metu dalyvauja visi darbuotojai. Specialistai turi prieigą prie savo darbo, dokumentų, bendros žinių bazės, taip sukurdami patogią aplinką vadovybės nustatytų užduočių atlikimui, o tai svarbu nuotoliniam bendradarbiavimui užtikrinti.

Veiksmų algoritmai, oficialios dokumentacijos pavyzdžiai, įvairaus sudėtingumo formulės, sukonfigūruotos pačioje pradžioje, po įgyvendinimo, yra išlygintos. Pateiktas užsakymas elektroninių dokumentų sraute, didelio šablonų skaičiaus pildymo kontrolė garantuoja jų teisingumą, teisingos informacijos gavimą ir jokių problemų dėl privalomų patikrų. Kiekvieną dieną vadovas gauna statistiką apie pavaldinių veiklą; tiesi linija čia rodoma ryškių grafikų pavidalu, procentais padalijus iš produktyvių užduočių ir prastovos laikotarpių. Ekrano kopijų buvimas iš menininkų kompiuterių ekranų leidžia patikrinti esamą užimtumą arba ištirti naudojamas programas, konkrečios užduoties failus. Jie kuriami kelis kartus per dieną.

Analitinė, finansinė, vadovybės atskaitomybė, paremta naujausia informacija, padeda įvertinti realią situaciją įmonėje, priimti svarbius sprendimus prieš atsirandant neigiamoms pasekmėms dėl netinkamos strategijos. Sveikintinas papildymas įsigytoms buhalterinės apskaitos programų licencijoms bus premija dviejų valandų mokymų arba specialistų techninio darbo forma.