Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Darbo laiko kontrolė

Darbo laiko kontrolė • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Darbo laiko kontrolė
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite darbo laiko kontrolę

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Daugelis organizacijų nuolat stebi savo darbo laiką, nes tai yra tinkamiausias įrankis įvertinti personalo atliekamų užduočių efektyvumą ir tampa svarbia funkcija, turinčia įtakos pelnui, ypač kai kalbama apie apmokėjimą už tam tikrų specialistų darbo valandas. Projekto apimties ar nuotolinio bendradarbiavimo formato atveju kyla tam tikrų sunkumų kontroliuojant laiko rodiklius, o atliekamų darbų apimtis turi būti nuolat stebima. Svarbu ne tik sekti darbo laiką, bet ir užtikrinti, kad jis būtų praleistas efektyviai ir nebūtų sukurta darbinės veiklos klastojimo ar imitavimo, kaip kartais bando kai kurie darbuotojai.

Anksčiau daugelis vadovų pirmenybę teikė rankiniam dokumentų, finansinių žurnalų ir darbo laiko ataskaitų valdymui, kurie tiesiogiai įtakoja atlikto darbo laiko, o kartais ir užbaigtų projektų, komandiruočių ir kt. Be to, ši informacija buvo pateikta vadovybei ar apskaitos skyriui konsoliduotos atskaitomybės rengimui, tačiau jau šiame etape iškilo problemų. Todėl statistikos rinkimas gali užtrukti, ypač esant daugybei pavaldinių ir padalinių, tačiau kaip ir vėlesnis patikrinimas, patvirtinimas institucijų, o tai reiškia, kad nėra galimybės laiku reaguoti, keisti planus. ir strategija. Vykdymo laiko kontrolė ir analizė buvo apribota tam tikrais laikotarpiais, o tikėtini valdymo sprendimų rezultatai buvo sumažinti. Be to, taikant tokio tipo kontrolę, žmogiškosios klaidos veiksnio įtaka, kuri faktiškai iškreipia galutinę informaciją dokumentacijoje, kai dokumentas įvedamas dėl melagingos informacijos ar net tyčia, neatmeta fakto, kad dokumentuose nėra atspindi visą Bendrovės veiklos vaizdą. Minėtos problemos gali būti išspręstos automatizuojant ir įdiegus kokybišką programinę įrangą, įskaitant nuotolinį personalo ar specialistų, kurie dažnai yra priversti keliauti, stebėjimą. Skaitmeninio asistento buvimas ir darbo valandų fiksavimas bei darbuotojo veiksmų kontrolė bus bendros įmonės produktyvumo didinimo programos akcentas. Taip pat rekomenduojame prisijungti prie sėkmingų verslininkų, kuriems nerūpi išoriniai finansiniai svyravimai ir pokyčiai ekonomikoje, gretas, pasirenkant kokybišką darbo laiko kontrolės programinę įrangą.

Profesionali darbo laiko kontrolės programa turėtų būti įtraukta į tokią svarbią kontrolę, kuri gali užtikrinti gautų duomenų tikslumą ir greitį su galimybe vėliau apdoroti, išvesti į paruoštus dokumentus, teikti ataskaitas. Mūsų plėtra, profesionalių ekspertų, kurie supranta verslininkų poreikius ir stengiasi palengvinti verslo procesų įgyvendinimą bei laiko kontrolę, darbo rezultatas – būtent tokį formatą gali suteikti USU Software. Programa turi prisitaikančią sąsają, kad klientas galėtų pasirinkti esamų užduočių ir tikslų funkcinį turinį. Net jei žmogus anksčiau nebuvo susidūręs su tokiais valdymo įrankiais, stengėmės sukurti platformą, kurią būtų nesunku įvaldyti. Mūsų pažangi plėtra bus efektyvus sprendimas ir, esant poreikiui, organizuos nuotolinių darbuotojų stebėjimą, teisingą darbo laiką ir veiksmus dienos metu, siekiant įvertinti jų produktyvumą ir užtikrinti teisingą darbo užmokesčio apskaičiavimą. Vartotojams nebus sunku suprasti modulių ir funkcijų paskirtį ir po trumpo kūrėjų nurodymo pradėti diegti pagrindinius privalumus. Tam, kad kiekvienas specialistas savo pareigas atliktų neprarandant kokybės, sistemoje sukuriama paskyra, kurioje nustatomos prieigos teisės ir galimybės. Tuo pačiu programa užtikrina konfidencialios informacijos saugumą, nes norint ją įvesti reikia įvesti slaptažodį, prisijungti, perduoti ID. Naudojamų programų, dokumentų, projektų užbaigimo datų kontrolė bus vykdoma nuolat, naudojant papildomą modulį, taikomą darbuotojų kompiuteriuose. Reikšmingų sisteminių reikalavimų trūkumas įrangai, kurioje bus įdiegta programinė įranga, yra dar vienas pranašumas, verčiantis rinktis mūsų platformą. Iš anksto sukonfigūruotus veiksmų algoritmus pagal poreikį galima koreguoti savarankiškai, taip pat keisti dokumentų šablonus, pridėti realių pavyzdžių, kad būtų užtikrintas kokybiškas visų darbo procedūrų automatizavimas. Itin patogus formatas pandemijos metu arba kai įmonė yra atokioje vietoje, diegimo procesas gali būti organizuojamas nuotoliniu būdu, konfigūruojamos funkcijos ir lengvai apmokomi Jūsų įmonės darbuotojai.

Skaitmeniniam darbo valandų valdymui, valdymo mechanizmų kūrimui užduočių tikslumui stebėti, vartotojus sekančius algoritmus, prireikus galima atlikti pakeitimus. Taigi mūsų sukurta darbingumo kontrolės plėtra tampa tinkamiausiu įrankiu darbo efektyvumui didinti Jūsų versle tiek biuro aplinkoje, tiek tarp dirbančių nuotoliniu būdu. Kad įvertintų darbuotojų darbo kokybę, vadovų komandai tereikia peržiūrėti ataskaitas ir statistiką, generuojamą kasdien arba skirtingu dažnumu, taip užtikrinant skaidrią kontrolę, kurios neįmanoma pasiekti naudojant senus metodus. Norint patikrinti, ką specialistas veikia konkrečiu momentu, reikėtų iš ekrano atsidaryti ekrano kopiją, kurią programa automatiškai sugeneruoja ir kas minutę rodo po dešimt kadrų, tačiau esant poreikiui galima atidaryti atskirą periodą. Darbuotojų požiūriu, stebėjimas ir vadovybės pagalba leis sutelkti ir racionaliai panaudoti darbuotojo darbo laiką.

Be tokio stebėjimo, vadovai keis požiūrį į kiekvieno darbuotojo darbo krūvio sekimą, planuodami darbus, paskirstydami užduotis, žinodami, kiek pastangų tam reikia. USU programinei įrangai gali būti pavesta pildyti skaitmeninius darbo laiko apskaitos žiniaraščius ir tiksliai apskaičiuoti darbuotojų atlyginimus ateityje, atsižvelgiant ir kontroliuojant viršvalandžius bei galimas priemokas. Dėl tokio kontrolės lygio ir bet kokio duomenų kiekio apdorojimo greičio verslas padidės, kad atspindėtų tikrus išlaidų ir išlaidų rodiklius. Greitas ataskaitų gavimas padeda laiku analizuoti ir suprasti realias situacijas organizacijoje. Kiekvienas darbuotojas naudos paruoštus standartizaciją praėjusius šablonus, o darbo eigoje seka klaidų, netikslumų prevencija, ataskaitų rengimas ar jos auditai, galintys neigiamai paveikti rezultatus. Integruotas požiūris, taikomas programinės įrangos konfigūravimui, padidins konkurencingumą, suteikdamas verslininkams įvairių pranašumų, suteikdamas daug daugiau galimybių nei paprastas ir mechaninis laiko valdymas. Norėdami nustatyti tinkamiausias jūsų verslui parinktis, mūsų ekspertai suteiks techninę pagalbą ir padės pasirinkti bet kokia tinkama komunikacijos forma.

Mūsų plėtra remiasi tik patikrinta, patikrinta valdymo technologija, kuri leidžia klientams pasiūlyti kokybišką sistemą, automatizuojančią pačius įvairiausius procesus, prieinamus tik konkrečioje įmonėje. Ši moderni programinė įranga buvo sukurta kiekvienai įmonei individualiai, prieš tai nulemdama padalinio schemą, darbo organizavimo niuansus ir tokių įmonių poreikius.

Platforma valdys ne tik personalo laiko sekimo ir tiesioginio darbo klausimus, bet ir kitus skaitmeninėje duomenų bazėje įrašytus su numatytų tikslų įgyvendinimu susijusius procesus.

Mes stengėmės sukurti kuo paprastesnę savo kūrimo vartotojo sąsają, kad jums būtų lengva suprasti nuo pat pradžių ir kaip ją naudoti kasdieniame gyvenime, o joje bus pateikti iššokantys patarimai pradedantiesiems. vartotojų. USU Software programinės įrangos konfigūracijos atveju šis žingsnis į įmonės diegimo darbo eigą gali būti atliktas per kelias valandas, nors daugelis vykdymo laiko valdymo programų reikalauja ilgų mokymų, įvairių terminų įsisavinimo, tam skiriant mėnesius. Pagrindinio darbo ekrano ir visos sąsajos personalizavimas ir vizualinis dizainas gali būti atliekamas pagal vartotojų pageidavimus, o šiam tikslui, patalpinus oficialų organizacijos logotipą, sukurta daugiau nei penkiasdešimt fono variantų. Tam, kad ūkinė veikla būtų vykdoma pagal įmonės teisės aktus ir darbo sutartį, kiekvienam darbuotojui sukuriama atskira sąskaita, kurioje yra darbui reikalingos priemonės ir dokumentinė bazė. Slaptažodžio ir profilio informacijos įvedimas programos prisijungimo lange padės pašalinti neteisėto įsikišimo galimybę, vartotojai šiuos identifikavimo parametrus gaus registracijos metu. Informacijos, katalogų, kontaktų matomumo ir funkcionalumo naudojimo prieigos teisės nustatomos individualiai kiekvienam vartotojui, priklausomai nuo darbuotojo buvimo vietos, jas pagal poreikį gali išplėsti arba susiaurinti vadovų komanda.

Programos palaikomas kelių vartotojų programų valdymo režimas garantuoja operacijų greitį ir jokių konfliktų išsaugant bendrą dokumentą, kai jį redaguoja keli vartotojai. Platformoje įmontuoti analitiniai įrankiai padeda peržiūrėti tikslią statistiką apie personalo veiklą per dieną ar kitais laikotarpiais, įvertinti jų veiklą, produktyvumo rodiklius. Palyginti specialistų veiklą ir kaip racionaliai jie praleidžia apmokamas valandas, esant poreikiui padės diagramos ir ataskaitos, sukurtos pagal nurodytus nustatymus. Sistemos vykdoma pavaldinių darbo priežiūra bus pagrindas kuriant ir vertinant efektyvią strategiją, skatinančią juos siekti verslo tikslų ir įvairiais būdais skatinti aktyvius darbuotojus.

Jis idealiai tiktų automatizuojant vystymo nuotolinį bendradarbiavimą, nes gali palaikyti reikiamą komunikacijos lygį tarp kitų padalinių, naudojant valdymo ir pranešimų modulį. Visas per įmonės gyvavimo metus surinktų duomenų ir dokumentų archyvas bus patikimai apsaugotas net ir kompiuterio gedimo atveju, nes turėsite atsarginę duomenų bazės kopiją, kuri leis lengvai atkurti bet kokią informaciją. Turime vieną iš geriausių lanksčių kainų politikos rinkoje, nes įdiegėme daugybę pasirinkimų nustatymo galimybių, kurios leidžia net pradedantiesiems verslininkams automatizuoti savo verslą, pirmiausia pasirenkant pagrindines funkcijas, o paskui plečiant naujus poreikius. Bandomoji programos versija padės išmokti kai kuriuos programos privalumus, suprasti, kaip į gerąją pusę keisis darbo kontrolės kokybė ir darbuotojų darbo laikas įdiegus programą.