Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa valiutos keitimui

Programa valiutos keitimui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa valiutos keitimui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite valiutos keitimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Užsienio keitimo punktų paskirtis – teikti valiutos keitimo operacijų vykdymo paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Valiutos punktų veiklą reglamentuoja Nacionalinis bankas, kuris nustato reikalavimus ir standartus. Pagal Nacionalinio banko dekretą, kiekviena valiutos keitykla turi turėti programinę įrangą. Valiutos automatizavimo programa leidžia optimizuoti ir tobulinti paslaugų teikimo užduočių įgyvendinimą. Be to, kiekvienas procesas yra visiškai automatizuotas, todėl nereikia žmogaus įsikišimo ar papildomos darbo jėgos. Kitas geras valiutos keitimo programos taškas, nes tai žymiai padidina operacijų našumą ir efektyvumą. Dėl to bus didelis pelno lygis, kurio neįmanoma pasiekti be kompiuterinės sistemos pagalbos.

Automatizavimo programos turi savų skirtumų. Jei jums reikia įdiegti programą, prieš pasirinkdami turėtumėte išnagrinėti kiekvieną jus dominančią sistemą. Automatinė sistema turi savo specifines funkcijas. Jie užtikrina užduočių, kurios yra atrankos kriterijai, įvykdymą. Programinės įrangos funkcionalumas turėtų visiškai patenkinti visus poreikius ir veiksmingai paveikti keityklos veiklą. Keitimo punktų veikimo procesų įvairovė nėra didelė, todėl programą galima pasirinkti gana paprastai. Nepaisant skirtumų, visos automatizavimo sistemos atlieka vieną užduotį – veiklos perėjimą į automatinį režimą. Automatinis valiutos keitimo punkto veikimas užtikrina greitesnį aptarnavimą, skaičiavimų tikslumą konvertuojant, apskaitant ir tvarkant tiek apskritai, tiek darbuotojams. Dėl to bus sutaupytas darbuotojų laikas, kurį turėsite išnaudoti atliekant kitas sudėtingas užduotis valiutos keitimo srityje. Kitaip tariant, programa palengvina jus įvairiais aspektais, pradedant apskaita ir baigiant produktyvumu.

Valiutos keitimo paslaugas teikiančių įmonių darbas turi tam tikrų sunkumų dėl veiklos specifikos. Šį veiksnį daugiausia lemia sąveika su užsienio valiuta ir piniginiais fondais. Dėl šios priežasties sunkumų kyla ne tik tvarkant apskaitą, bet ir stebint darbuotojų darbą. Automatizavimo programos leidžia valdyti klientų aptarnavimo procesą, nes kasininkas nebegali arba nebereikia konvertuoti rankiniu būdu. Taigi, automatiškai apskaičiuojant valiutos keitimą, darbuotojas negali imtis jokių nusikalstamų veiksmų sukčiavimo forma. Buhalterinė apskaita sudėtinga dėl finansinių įrašų bei pelno ir sąnaudų bei jų santykio skaičiavimo DK sąskaitose. Be to, užsienio valiutos keitimo įmonėse dažnai būna sunku generuoti ataskaitas. Netiksli ataskaitų teikimas su netiksliais duomenimis žada problemų su įstatymų leidėjais, o tai dar labiau paveikia mainų punkto funkcionavimą. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl Centrinis bankas nori, kad automatizuota programa būtų naudojama valiutos keitykloje. Dėl žmogiškojo faktoriaus daromos įvairios klaidos. Norint juos pašalinti, reikalinga moderni kompiuterinė programa. Tačiau tarp įvairių programų sunku rasti tinkamiausią. Vis dar įmanoma.

USU programinė įranga yra naujos kartos programinė įranga, kuri automatizuoja bet kurios organizacijos veikimą. Funkcinis programos komplektas pilnai užtikrina optimizuotą įmonės darbą. Programos kūrimas vykdomas atsižvelgiant į klientų poreikius ir pageidavimus, todėl sistema galima naudotis bet kurioje įmonėje, taip pat ir mainų punktuose. USU programinė įranga tinkama naudoti valiutos keityklose, kurios atitinka Centrinio banko nustatytus reikalavimus. Valiutos keitimo sistemos sukūrimas ir įdiegimas neužima daug laiko, nepaveikiant veiklos eigos ir nepatiriant papildomų išlaidų. Tai mūsų išskirtinė politika. Norime teikti geriausias ir prieinamas paslaugas. Dėl šios priežasties mes ir toliau tobuliname savo kainoraščio politiką, nustatydami klientams tinkamiausias išlaidas.

USU programinės įrangos naudojimas leidžia automatizuoti visas veiklos ir keitimo užduotis. Programos pagalba buhalterinės apskaitos tvarkymas, valiutų keitimo operacijų registravimas ir palaikymas valiutomis, kliringas ir konvertavimas, ataskaitų kūrimas, dokumentų srautas, prieinamumo tikrinimas, paprasta ir greita, o svarbiausia automatiškai, pagal rūšį ir likutį. lėšos tam tikra valiuta ir daug daugiau . Aplikacija teigiamai veikia efektyvumo ir našumo didinimą, nenutrūkstama kontrolė užtikrina darbuotojų drausmę, nuotolinio valdymo režimas leidžia kontroliuoti darbuotojo darbą, peržiūrėti jo veiksmus tvarkaraštyje. Programos naudojimas padidina jūsų finansinius rezultatus, prisidedant prie jūsų įmonės plėtros. Taip yra dėl galimybės nuolat valdyti valiutos keitimo darbo eigą.

USU programinė įranga yra tinkamas pasirinkimas sėkmingam vystymuisi! Pirkite ir gaukite daugiau pelno didindami valiutos keitimo operacijų našumą ir efektyvumą.