Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Keitimo punkto valdymo programa

Keitimo punkto valdymo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Keitimo punkto valdymo programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite keitimo taško valdymo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Keitimo punktas yra valstybės ūkio finansinio sektoriaus objektas, kurio veiklą reguliuoja Nacionalinis bankas. Pagal priimtas keitimo punktų kontrolės instrukcijas, Centrinis bankas šiuo metu yra įpareigotas savo darbe naudoti programinę įrangą. Ši kontrolės priemonė yra gana suprantama, o įstatymų leidėjų suinteresuotumas kompetentinga ir tikslia apskaita pasižymi finansinės apyvartos ir pelningumo demonstravimu iš valiutų operacijų vykdymo. Kartais tai neįmanoma dėl klaidų ir klaidų, kurių negali ištaisyti dirbantys sistemoje, todėl prarandamas pelnas. Norint išvengti tokių situacijų, dabar keitimo taško veikloje privaloma naudoti valdymo programą.

Pokyčių požiūriu programos naudojimas daugumai problemų nesukelia, išskyrus būtinybę patirti neplanuotų išlaidų. Tačiau visos investicijos atsiperka renkantis tinkamą programą. Apskaitos ir kontrolės informacinė programa leidžia automatizuoti visų užduočių verslo procesus. Optimizuoti procesai vykdomi automatiškai, o tai suteikia didelį pranašumą gerinant paslaugų kokybę, atliekant buhalterines operacijas bei tvarkant keitimo tašką. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad dirbant su automatizuota programa žymiai padidėja efektyvumas ir produktyvumas, o tai turi įtakos pelningumo ir konkurencingumo augimui. Pagrindinės užduotys mainų punkto darbe vis dar yra apskaita ir vadyba. Tai bus lengva padaryti su valdymo programa. Dėl kokybiškų įrankių ir didelio efektyvumo šios užduotys nebekelia problemų ir bus atliekamos per trumpiausią įmanomą laiką.

Keitimo taško valdymo sistema apima daugybę procesų, net ir turint minimalų darbuotojų skaičių ir siaurą paslaugų teikimo patirtį. Valdymo metu atliekamos tokios operacijos kaip pinigų gavimo iš Centrinio banko kontrolė, lėšų transportavimas, saugojimas, pervedimas į kasą, kasos veiklos valdymas, pinigų srautų ir valiutos prieinamumo kontrolė. ataskaitos apie kiekvieną dirbtą pamainą ir kitas funkcijas. Keitimo taško valdymo programa padeda optimizuoti ir koordinuoti valdymo užduotis. Taigi, keitimo punkto tikrinimo programa numato automatinį užduočių vykdymą, valiutos keitimo reguliavimą kiekybine ir specifine sudėtimi. Kitaip tariant, tai universalus pagalbininkas, kuris neabejotinai palengvins Jūsų darbą padidindamas našumą ir uždirbdamas daugiau pelno.

Automatizuota programa gali išsaugoti valiutos likučius keitimo punkte. Todėl, jei užtenka lėšų konkrečiai valiutai, jos pirkti nereikia. Neprotingas požiūris lemia nuolatinę apyvartą perkant užsienio valiutą, o netinkamas valiutų operacijų vykdymas sukelia tik nuostolius. Kompetentinga kontrolė yra raktas į bet kurios įmonės efektyvumą. Vienas esminių keityklų valdymo punktų – kasininkų, kuriems keičiant pinigus tenka tiesioginė finansinė atsakomybė, darbo kontrolė. Norint nuslopinti pinigų kapitalo vagystės ar nesąžiningų veiksmų faktą, automatizavimo programa leidžia automatiškai teikti mainų paslaugą, neįskaitant žmogiškojo faktoriaus, kuris yra pagrindinė problemų priežastis.

Taigi galima užtikrinti skaidrumą vykdant valiutos apsikeitimo sandorius. Be to, verta atkreipti dėmesį į programos galimybę atlikti apskaitą pagal nurodytus parametrus. Apskaitos operacijų savalaikiškumą lemia greitas duomenų įvedimas ir apdorojimas, leidžiantis sukurti tikslias ir tikslias ataskaitas. Renkantis automatizavimo programą, nereikėtų pamiršti, kad jos pagrindinė užduotis yra užtikrinti būtinų užduočių atlikimą dėl jos funkcionalumo. Taigi, ieškodami idealios sistemos, atkreipkite dėmesį į jos funkcionalumą ir efektyvumą jūsų verslui. Tai labai supaprastina atrankos procesą, o vyraujant faktui, kad pasirinkus tinkamą programą, jos poveikio rezultatai neužtruks ir atsipirks investicijas.

USU Software yra novatoriška automatizavimo programa, kuri leidžia įmonei dirbti optimizuotai dėl savo funkcionalumo. Kontrolės programos funkcijos visiškai atitinka bet kurios organizacijos poreikius, o kūrimo procese atsižvelgiama į įmonės ypatybes ir struktūrą. Todėl programa randa savo pritaikymą kiekviename versle, įskaitant mainų taškus. Svarbiausia, kad USU programinė įranga atitinka centrinio banko poreikius.

Darbo optimizavimas leidžia atlikti šias užduotis automatiniu režimu: vykdyti buhalterinę apskaitą, grynųjų pinigų keitimo operacijas, atlikti skaičiavimus, rengti ataskaitas, tvarkyti dokumentus, tvarkyti valiutos prieinamumą pagal rūšis ir grynųjų pinigų likutį kasoje, įmonė nuotoliniu būdu, keistis. užsienio valiuta tolesniems prašymams reglamentuoti ir kt. USU programinė įranga leidžia visiškai modernizuoti savo veiklą. Programėlės naudojimas prisideda prie pajamų rodiklių, pelningumo ir konkurencingumo gerinimo.

USU programinė įranga yra programa, skirta valdyti jūsų įmonės ateitį!