Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga mainų taškui

Programinė įranga mainų taškui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga mainų taškui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite mainų taško programinę įrangą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Valiutos pirkimo programinė įranga yra pagrindinis reikalavimas tokio tipo organizacijoms. Be jo pagalbos neįmanoma teisingai užsiimti verslu. Patyrusi programuotojų komanda, dirbanti su USU Software prekės ženklu, atkreipia jūsų dėmesį į utilitarinį kompleksą, atitinkantį griežčiausius kokybės reikalavimus. Kuriame sistemų patobulinimus naudodami labiausiai išsivysčiusiose pasaulio šalyse įsigytas technologijas. Toliau lokalizuojame ir optimizuojame įsigytas informacines technologijas ir iš esmės sukuriame universalią platformą, kuri naudojama paspartinti programinės įrangos produktų kūrimo procesą, turintį aukštos kokybės ir pilną funkcijų, reikalingų tinkamam konkretaus produkto veikimui. dirbti.

Tinkamai iš mūsų organizacijos sukurta perjungimo taško programinė įranga džiugina vartotojo akį gerai išvystytu dizainu. Be to, programos sąsaja lengva naudotis. Net ir mažiau patyrę vartotojai gali greitai susitaikyti su pagrindinių komandų ir funkcijų rinkiniu. Be to, pažangus USU programinės įrangos kūrimas veikia kelių užduočių režimu ir lygiagrečiai atlieka daugybę skirtingų operacijų. Galite atlikti atsarginę funkciją ir darbuotojai nėra priversti stabdyti darbo proceso. Tai labai naudinga, nes taupo įmonės pinigus ir darbuotojų laiką. Nė viena sekundė nėra švaistoma ir negali būti panaudota organizacijos naudai. Be to, programinė įranga atliks daugumą su keitimo punkto veikla susijusių operacijų, kurios gali būti panaudotos kitiems sudėtingiems tikslams, taupant darbą ir laiką.

Keitimo taško programinės įrangos įdiegimas yra pirmas žingsnis, kurį žengsite, kad pasiektumėte reikšmingų rezultatų ir uždirbtumėte dar daugiau pelno. Juos galima paversti įmonės pelnu sumažinus nuostolius ir nereikalingas išlaidas. Be visų aukščiau išvardintų dalykų, yra numatyta pasaulio žemėlapių atpažinimo sistema naudojant specialią paslaugą. Taip pat siūlomos nemokamos paslaugos, kurios teigiamai veikia galutinę siūlomos prekės kainą. Žemėlapiuose galite išdėstyti visus pagrindinius taškus, kad valdymo veikla būtų kuo vaizdingesnė. Galite išsiųsti, kad galėtumėte išsamiau sekti klientus ir konkurentus. Taip pat filialai labai patogiai išsidėstę žemėlapyje, todėl galima sekti kiekvieno struktūrinio padalinio pelno lygį. Taip pat galima palyginti efektyvaus marketingo veiklą naudojantis žemėlapių paslauga. Taigi, ruoškite ataskaitas, kad pagerintumėte visą verslą ir pagal jas prognozuokite bei planuokite būsimą veiklą.

Gaminame programinę įrangą keitimo taškams, kurie yra labai svarbūs vykdant tokio tipo verslą. Tik mūsų utilitarinio komplekso pagalba galite teisingai atlikti reikiamas veiklas ir neįtikėtinai tiksliai jas valdyti. Be to, programinė įranga padeda jums savarankiškai, nes tai yra integruotas elektroninis planuotojas. Naudodami šį planuotoją galite ne tik kontroliuoti personalą atitinkamu lygiu, bet ir tiesiogiai paliesti jų tarnybinių pareigų atlikimo kokybę. Svarbiausia, kad tai galima padaryti nuotoliniu būdu per interneto ryšį, o tai naudinga vadovų komandai.

Taip pat galima patikėti laikmačiui savo užduotis, kurios atlieka tai automatizuotu režimu. Planuotojas gali būti užprogramuotas taip, kad per nurodytą laikotarpį sukurtų informacijos atsarginę kopiją, siųstų informacinius pranešimus tam tikrų kategorijų juridiniams ar fiziniams asmenims, generuotų elektronines ataskaitas ir išsiųstų organizacijos vadovui. Planavimo priemonė serveryje veikia visą parą ir teikia jums aktualiausią procedūrinę informaciją.

Programinė įranga biržoje yra užsiėmusi lėšų rinkimu, daug įvairių užduočių atlieka daug geriau nei tiesioginis valdytojas. Tokį aukštą našumą lemia tai, kad kompleksas veikia kompiuteriniais metodais ir nėra priklausomas nuo žmogiškųjų silpnybių. Jums nereikia mokėti už programinę įrangą, leisti jai atostogauti ar daryti pietų pertrauką.

Keitimo punkto programinė įranga veikia visą parą ir yra visiškai nevarginanti. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad USU Software netaiko abonentinių mokesčių už naudojimąsi programa, kuri kontroliuoja užsienio valiutos atsargų pirkimą iš gyventojų. Pirkdami daugiafunkcinį kompleksą mokate tik vieną kartą. Kiti mokėjimai automatiškai visiškai išnyksta. Be to, jūs nejaučiate mirtino vadinamųjų kritinių atnaujinimų poveikio. Juk mes visiškai atmetame tokią praktiką. USU Software suteikia klientams teisę pasirinkti, ar jie nori įsigyti naują mainų taškų versiją, ar pasirinkti naudoti senus, bet jau patikrintus produktus.

Keitimo punkto valiuta parduodama ir apskaičiuojama tiksliausiu būdu. Programinė įranga tuo pasirūpina. Mes sukūrėme daugybę programų funkcionalumo parinkčių, kurios leidžia generuoti ataskaitas tiesiogiai mokesčių tarnybai. Jums nereikia rankiniu būdu kurti įvairiausių dokumentų, nes yra integruoti šablonai, leidžiantys programinei įrangai savarankiškai generuoti reikiamus dokumentus. Be to, tereikia nusiųsti jau sukurtus dokumentus mokesčių inspekcijai ir džiaugtis rezultatu.

USU Software yra universalus pagalbininkas, padedantis pasiekti aukštą rezultatą ir pagerinti jūsų pokyčių tašką!