Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM už mainų tašką

CRM už mainų tašką • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM už mainų tašką
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite mainų taško crm

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kad nekiltų sunkumų ir problemų bendraujant su valstybinėmis mokesčių institucijomis ir CRM, reikalinga tinkama perdavimo punkto priežiūra. Specializuojasi kuriant pažangią programinę įrangą, mūsų įmonė siūlo naudingą produktą pavadinimu USU Software, kuris yra specialiai pritaikytas valdyti valiutos keitimo įstaigos biuro darbą ir jos CRM. Norint tinkamai valdyti tokią įmonę, būtina naudoti specialią mūsų sukurtą programą. Gaunate puikią galimybę nebrangiai įsigyti puikios kokybės produktą, atitinkantį aukščiausius optimizavimo reikalavimus, taikomus darbui Windows operacinėje sistemoje. Ši plėtra yra aukštos kokybės įrankis, užtikrinantis sinchronizavimą su kiekviename regione ar šalyje turima teisine baze. Su jo pagalba atlikite daugumą užduočių be klaidų ir vėlavimų, o tai paskatins jus į mainų punkto plėtrą ir klestėjimą.

Teisingai atlikta keityklos priežiūra yra efektyvi prielaida pasiekti reikšmingų rezultatų, pritraukti maksimalų klientų skaičių ir palaikyti gerą CRM lygį. Beveik visos valiutų poros, eurai, doleris, Rusijos rublis, Kazachstano tenge, Ukrainos grivina ir kt. Galite dirbti su Nepriklausomai nuo to, kurią valiutą pakeisite, programėlė apskaičiuoja automatiškai ir pateikia tiksliausią bei patikrintą rezultatą. Taip yra dėl modernaus funkcionalumo su skirtingais įrankiais, reikalingais kiekvienam apskaitos ir CRM procesui valdyti.

Atsižvelgiant į programinės įrangos naudojimą, paslaugų lygis ir CRM yra neįtikėtinai aukšti, todėl lankytojai yra patenkinti. Mes teikiame didelę reikšmę pokyčio taško įvedimui, nes toks darbas negali būti atliktas neatsižvelgiant į buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų normas ir taisykles. Kadangi kompleksas apima reguliavimo įstatymus ir taisykles, reikiamus veiksmus jis atlieka pats. Be to, reikiamos ataskaitos ir nuorodos generuojamos automatiniu režimu. Mūsų mainų punktų apsaugos programa jau yra tinkamai suprogramuota, todėl jums nereikės ilgai ir nuobodžiai nagrinėti teisinės bazės. Jei jums sunku išlaikyti keitimo tašką, sunku rasti geresnį už adaptyvų įrankį iš USU Software. Tai vienas geriausių pasiūlymų kompiuterių programų rinkoje. Aukštos kokybės funkcionalumas, veikimo greitis ir keli skirtingi įrankiai – tai mūsų organizacijos teikiamų pokyčių taško CRM bruožai.

Pažangiomis technologijomis aprūpintas keitimo punktas veikia greitai ir patikimai. Kasoje visada galima nustatyti esamus grynųjų pinigų likučius. Nereikia rankiniu būdu perskaičiuoti pinigų, nes viskas apskaitoma naudojant kompiuterį. Padidintas tikslumo ir CRM lygis, o tai reiškia, kad nėra painiavos. Išvengdami painiavos galite išmaniau reklamuoti savo įmonės paslaugas. Patenkinti klientai vertina žymiai padidėjusį CRM lygį po to, kai įdiegėme mūsų apsaugos-pakeitimo taško-of-change plėtrą. Automatinis operacijų užbaigimas tampa įprastas dalykas, o tai reiškia, kad klientai pasitiki jūsų organizacija. Klientai tampa nuolatiniais klientais ir dažnai grįžta su draugais ir šeima. Įmonės pajamų lygis išauga daug kartų, o tai reiškia, kad jūsų biudžetas visada viršija ribą. Su USU programine įranga visa tai gali tapti realybės dalimi.

Jei turite reikalų su mainų punktu, turite patikimai atlikti personalo auditą. Mūsų daugiafunkcinės sistemos dėka galima kuo detaliau stebėti darbuotojus. Komplekse renkama informacija apie personalo darbo kokybę. Kiekvienas darbuotojas sekamas individualiai ir atsižvelgiama į laiką, kurį jis praleidžia atlikdamas tam tikras veiklas ir informacija įrašoma į asmeninio kompiuterio diską. Organizacijos vadovai visada gali atpažinti saugomą medžiagą ir padaryti išvadas. Be to, neatsargūs darbuotojai gali būti atleisti iš darbo dėl nepakankamo jiems pavestų tiesioginių tarnybinių pareigų atlikimo, o tai atleidžia įmonės vadovybę nuo nereikalingų užduočių ir yra puiki prielaida įmonei pasiekti reikšmingos sėkmės.

Keitimo vietai būdinga daugybė įvairių operacijų, atliekamų naudojant vertingiausius finansinius išteklius, būtent pinigus. Pinigai mėgsta teisingai skaičiuoti, todėl daugiafunkcis kompleksas iš USU Software yra optimalus įrankis. Ši plėtra jums laiku praneša, kad atsargos tam tikra valiuta greitai baigsis einamosiose sąskaitose. Taip pat galima papildyti atsargas arba neveltui įtikinėti klientų. Mūsų praktika laikyti valiutos keitimo punktą atitinka Nacionalinio banko reikalavimus tokiam verslui. Tikrai neturėsite problemų su valstybe, nes paraiška visiškai atitinka visas taisykles ir nuostatas. Mokesčių atstovams galėsite naudoti automatinį ataskaitų teikimą. Be to, mokesčiai bus ruošiami pagal šios valstybės formas.