Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM keityklai

CRM keityklai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM keityklai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm keityklai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kiekviena valiutos keitykla dirba su daugybe valiutų, per dieną atlieka šimtus valiutos keitimo operacijų ir į visa tai reikėtų atsižvelgti tiek pat, kiek į CRM. Naudojama Kazachstane, Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje ir kitose šalyse, mūsų „crossroads“ programa suteikia galimybę pritaikyti bet kokiai problemai, o tai labai supaprastina ir supaprastina valiutos keitimo ir CRM valdymą bei sumažina klaidų riziką. Programa turi pagrindinę konfigūraciją, o mūsų ekspertai taip pat gali automatizuoti įvairius papildomus verslo procesus ir į juos atsižvelgti diegdami programą. Valiutų keityklų atidarymo ir veikimo tvarka iš pradžių programuojama pagal galiojančius teisės aktus, kurie užtikrina griežtą jos punktų ir straipsnių įgyvendinimą.

Žinoma, pažengusių internautų amžiuje į paieškos eilutę galima įvesti tokią frazę kaip parsisiųsti valiutos keitimo programą ir viskas lyg ir išspręsta. Bet tai didžiulis nesusipratimas, galintis sukelti neigiamą bendravimo su valstybinių įstaigų atstovais patirtį. Turėkite omenyje, kad mainų punkto valdymas, verslo turėjimas reikalauja didelės atsakomybės, puikių savo verslo išmanymo, drąsos ir kūrybiškumo veiksmuose, keityklų valdymas ir aukšto CRM lygio palaikymas reikalauja iš jūsų maksimalių pastangų ir laiko. Čia mūsų įmonė Jums pateiks kompleksinę buhalterinės apskaitos ir CRM valdymo programą, kuri padės Jums būti geriausiems, teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir sėkmingai valdyti keitimo tašką bei CRM.

Keitimo punkto automatizavimas prasideda nuo programos valiutų katalogo užpildymo. Programėlėje galite dirbti su įvairiomis valiutomis: Amerikos doleriu, euru, Rusijos rubliu, Kazachstano tenge, Ukrainos grivina, Šveicarijos franku ir daugybe kitų verčių. Apskaitoje valiutos keityklose kiekviena operacija rodoma tarptautinio trijų skaitmenų kodo forma pagal ISO 4217 klasifikaciją, pvz., USD, EUR, RUB, KZT, UAH.

Įdiegę šį katalogą, mainų taškų sistema leidžia sudaryti saugyklų ir skyrių sąrašą. Jei yra padalinių tinklas, visus filialus galima sujungti ir keityklos apskaitą vesti vienoje sistemoje. Tuo pačiu metu kiekvienas sistemos taškas mato tik savo duomenis, tada kitos neaktualios informacijos tiesiog negalima peržiūrėti, taisyti ar patikrinti. Ir tik keityklų valdymo programa besinaudojantis vadovas ar įmonės savininkas gali generuoti ataskaitas, matyti visus savo tinklo duomenis ir valdyti mainų tašką bei CRM.

Valiutos keityklų automatizavimas Kazachstano Respublikoje, Rusijoje ir kitose NVS šalyse leidžia atlikti kiekvieną programoje esančią valiutos operaciją, nesvarbu, ar tai būtų pirkimas ar pardavimas. Kiekvienas toks sandoris vadinamas finansine operacija. Keitimo punkto aplikacijoje kiekvienai operacijai suteikiama galimybė nurodyti, kokia valiuta parduodama, o kokia perkama, kada ji atliekama, kas yra prie kasos, kas yra lankytojas, visa informacija pilnai atsispindi. veikimo laikas. Kitaip tariant, su juo atliekate visą keityklos, CRM, kontrolę, kuri reikalinga bet kada ir bet kur, nepriklausomai nuo įmonės dydžio.

Keitiklio darbo reguliavimas realiuoju laiku leidžia atsiimti lėšų likučius kiekviename skyriuje ir valiutų sistemoje. Be to, su programa galima peržiūrėti bendrą kiekvienos valiutos pirkimo ir pardavimo apyvartą. Valiutos biuro valdymas gali peržiūrėti suvestinius duomenis ir detaliai aprašyti bet kokią užbaigtą operaciją sugeneruotoje ataskaitoje.

Prireikus CRM apskaitos programa keitykloje atspausdina kvitą, kuriame atsispindi tokia informacija kaip keitimo operacijos data ir laikas, kasininko vardas, pavardė, parduota ar pirkta pinigų suma, o Jūsų darbuotojams nereikia tikrinti. tai. valiutos keitykla ir CRM. Juk, kaip visi žino, žmogiškasis faktorius iš prigimties yra labai nepatikimas.

Valiutos keitimo programa Kazachstane, Rusijoje, Ukrainoje ir kitose NVS šalyse leidžia sukurti vieną įmonės stiliaus sąsają. Pavadinime esanti šilumokaičio apskaitos sistema nurodo organizacijos, įmonės, pardavimo vietos pavadinimą. Nėra jokių sunkumų pasirenkant šriftą, spalvų schemą, įdedant logotipą į pagrindinį ekraną. Keitimo biuro automatizavimas suteikia nepriklausomų sąsajos dizaino galimybių. Belieka tik nuspręsti, ko norite dizaine, o tai džiugina akį. Taip pat pagrindinio lango viduryje galima įdėti logotipą, kurio dėka valdome keityklą. Vėlgi, jūs tiesiog turite nuspręsti, kaip tai atrodo. Savo ruožtu keitiklio darbo organizavimo tvarka suteikia daug kitų pranašumų prieš konkurentus, o keityklos CRM tampa lengva ir suprantama.

Jei norite patobulinti savo valiutos keityklą ir gerokai palengvinti darbuotojų darbą, įsigykite USU Software, kad palengvintumėte CRM sistemą ir uždirbtumėte daugiau. Pirmiausia išbandykite demonstracinę versiją, kurią rasite mūsų oficialioje svetainėje. Čia taip pat matysite informaciją apie diegimo procesą ir galimybes užsisakyti kitų programinės įrangos produktų.