Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga, skirta parduoti valiutą

Programinė įranga, skirta parduoti valiutą



 • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga, skirta parduoti valiutą
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programinę įrangą valiutos pardavimui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vykdant valiutos operacijas reikalingas specialus apskaitos lygis, kai laikomasi galiojančių valiutos teisės aktų reikalavimų ir neįtraukiamos net mažiausios klaidos. Norint pasiekti maksimalų efektyvumą ir tikslumą dirbant valiutos keitykloje, procesai ir skaičiavimai turi būti automatizuoti, o tai įmanoma tik naudojant atitinkamą programinę įrangą. Taip yra todėl, kad pagrindinė klaidų priežastis – žmogiškieji veiksniai. Įmonės negali garantuoti, kad darbuotojų padarytos klaidos bus pašalintos. Viskas, ką jie gali padaryti, tai optimizuoti veikiančią sistemą įdiegiant kompiuterinę programinę įrangą, kuri automatizuos kiekvieną procesą ir palengvins valiutos pardavimą.

Užsienio valiutos pardavimui pasirinkta kompiuterinė sistema turėtų atsižvelgti į tokios veiklos specifiką ir atitikti reikalavimus verslui šioje srityje. Kad būtų lengviau išsirinkti tinkamą programą, sukūrėme USU Software, kuri išsiskiria daugybe skirtingų privalumų ir sėkmingai pasiekia aukščiausius tikslus. Turite visą įrankių rinkinį, skirtą veiklos ir valdymo procesų sisteminimui, kontrolei realiu laiku, pasiektų rezultatų analizei ir kt. Pagrindinė jos funkcija yra buhalterinė apskaita, tačiau dėl kokybiškų specialisto įgūdžių sukūrėme taip, kad programinė įranga gali atlikti beveik bet kokią pinigų pardavimo operaciją. Yra įvairių papildomų įrankių ir funkcijų, kurios palengvina visą procesą ir padeda darbuotojams. Viena iš priemonių yra priminimas, padedantis nepraleisti naujienų apie valiutų kursų skirtumus. Tai tikrai svarbu, nes kiekviena finansinė operacija turi būti atliekama pagal šiuos koeficientus. Todėl klaidų neturėtų būti ir programinė įranga tai pateiks.

Mūsų siūloma kompiuterinė programa sukurta pagal visas valiutų pardavimo ir pirkimo ypatybes, taip pat išsiskiria savo universalumu, nes yra didelis informacijos šaltinis, patogi automatinė darbo erdvė ir galingas analitinis funkcionalumas. Valiutos pardavimo programinė įranga – tai visų verslo veiklos sričių organizavimas naudojant kompiuterines technologijas. Todėl jis turi būti patikimas ir užtikrinti veiklos efektyvumą. Viena iš tokių programų yra USU Software, su kuria galite padidinti viso valiutų pardavimo tinklo efektyvumą ir pelningumą bei visada pasiekti aukščiausių rezultatų. Tai įmanoma dėl kokybiškai ir apgalvotai sukurtos sistemos. Įvairių algoritmų buvimas leidžia apskaičiuoti sudėtingas problemas ir operacijas be kitų audito paslaugų. Kitaip tariant, USU Software yra universalus pagalbininkas parduodant valiutą, todėl jums nereikia pirkti kitų programų ar programėlių, nes viskas, ko jums reikia, yra vienoje mūsų siūlomoje sistemoje.

Programinės įrangos nustatymų lankstumas leidžia kurti įvairias konfigūracijas, kurios atitiktų individualius įmonės poreikius, todėl jums nereikės abejoti USU programinės įrangos efektyvumu. Mūsų programa gali naudotis ne tik valiutos keitimo punktai, bet ir bankai bei kitos valiutos keitimo operacijos. Tačiau mūsų sukurta programa yra prieinama ne tik pagal veiklos pobūdį, bet ir pagal paslaugų sritį. Kadangi USU programinė įranga palaiko apskaitą keliomis kalbomis, galite organizuoti kelių valiutos punktų darbą, įskaitant filialus, esančius skirtingose šalyse. Taip pat, norėdami pilnai pradžiuginti savo klientus, papildėme daugiau nei 50 teminių dizainų ir stilių, skirtų virtualiai darbo erdvei papuošti. Tai neatitraukia darbuotojo nuo darbo, bet ir sukuria malonią erdvę atlikti visus darbus.

Šilumokaičių tinklo valdymui suteikiama galimybė vienu metu stebėti kelis skyrius realiu laiku, o tai labai supaprastina stebėjimą. Galite įvertinti kiekvieno skyriaus darbo krūvį ir jo priežiūros aktualumą, taip pat analizuoti kiekvienos veiklos dienos finansinius rezultatus. Tai leidžia stebėti patvirtintų plėtros planų įgyvendinimą ir daryti prognozes apie būsimą įmonės finansinę būklę.

Valiutos pardavimo programinė įranga negali būti laikoma veiksminga, jei ji neturi valiutos kontrolės ir sąveikos su reguliavimo institucijomis mechanizmo. USU programinė įranga atsižvelgia į galiojančių valiutos teisės aktų reikalavimus ir taisykles ir leidžia sukurti privalomas ataskaitas, pateikiamas Federaliniam rezervui ir kitoms vyriausybinėms agentūroms. Programinės įrangos galimybės leidžia tinkinti ataskaitų formas, kurios užpildomos automatiškai ir siunčiamos spausdinti. Dokumentų srauto automatizavimas ne tik žymiai sumažina darbo laiko sąnaudas, bet dar svarbiau užtikrina visišką svarbių dokumentų skaičiavimų tikslumą ir tikslumą, o tai tiesiogiai įtakoja įmonės teisinę apsaugą. USU Software siūlo kompleksinį daugelio užduočių sprendimą, todėl jos įsigijimas neabejotinai bus pelninga investicija į tolimesnę Jūsų verslo plėtrą!

Gaukite šią puikią programą, norėdami parduoti valiutą už prieinamą kainą. Nėra mėnesinio prenumeratos mokesčio, kuris išskirtų mūsų programinę įrangą nuo kitų sistemų. Paskubėkite, įsigykite šią prekę ir pasiekite savo tikslus.