Adresų saugojimo sandėlyje programos
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Adresų saugojimo sandėlyje programos

Adresų saugojimo sandėlyje programos • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite adresų saugojimo sandėlyje programas

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Adresų saugojimo sandėlyje programa bus puikus bet kurio vadovo arsenalo papildymas, turintis prieigą prie gausaus įrankių rinkinio, skirto įvairioms šiuolaikiniame verslo pasaulyje kylančioms užduotims spręsti. Programa tinka tiek smulkiam verslui, kuris nori augti, tiek didelei įmonei, kuriai sėkmingai valdyti reikia inovatyvaus požiūrio.

Tikslinis produktų išdėstymas sandėliuose yra daug efektyvesnis nei tradicinis atsitiktinis sandėliavimas. Bet kurią Jus dominančią prekę galite rasti bet kuriuo metu, o laikymo sąlygas galima nesunkiai koreguoti pagal konkrečiame filiale dedamų produktų pobūdį. Adresų saugykla ne tik supaprastina paiešką, bet ir leidžia tvarkyti visus verslo skyrius. Organizuotumas teigiamai veikia organizacijos įvaizdį tiek vartotojų, tiek partnerių akyse.

Įdiegę tikslinę prekių išdėstymo programą, galite padidinti gamybos efektyvumą automatizuodami procesus, kurie anksčiau turėjo būti atliekami rankiniu būdu. Dėl to sutaupysite daug laiko ir atliksite didelį skaičiavimų ir skaičiavimų tikslumą. Jų pagrindu lengviau atlikti išsamią įmonės verslo analizę ir diegti naujas technologijas. Laikas, kurį sandėlio vadovas skirs problemų sprendimui, bus skirtas svarbesnių klausimų sprendimui ir apskritai verslo tobulinimui.

Universaliosios apskaitos sistemos kūrėjų programa, skirta adresų saugojimui sandėlyje, prasideda nuo unikalių numerių priskyrimo visiems verslo konteineriams, langeliams ir padėklams. Kartu su visų sandėlių ir filialų duomenų konsolidavimu į vieną žinių bazę, tai suteikia jums visą informaciją. Galite iš karto sekti užimtų ir tuščių vietų sandėlyje buvimą, prekių judėjimą padalinių viduje ar tarp jų, sudaryti vartojimo statistiką ir dar daugiau.

Programoje pateikiamas neriboto prekių skaičiaus įrašas, kuriame rodomi visi svarbūs parametrai ir klientų, kuriems buvo išsiųsta ši prekė, kontaktiniai duomenys. Taip ne tik suteiksite lengvą tikslinės vietos paiešką, bet ir stebėsite produkcijos judėjimą iš sandėlio iki kliento paskirties vietos.

Jei jūsų organizacija veikia kaip laikino sandėliavimo sandėlis, programa automatiškai apskaičiuos priežiūros išlaidas, atsižvelgdama į tikslines talpinimo ir saugojimo sąlygas. Krovinio adreso sekimas sandėlyje leis labai tiksliai įvertinti paslaugos kainą, o vėliau ir gerą prekių būklę. Tai nedaro teigiamos įtakos įmonės reputacijai ir klientų lojalumui.

Klientų apskaitos vedimas leidžia sekti kiekvienos reklaminės kampanijos sėkmę, atkreipiant dėmesį ir į ateinančius klientus, ir tuos, kurie dėl kokių nors priežasčių atsisakė organizacijos paslaugų. Tokie vartotojai vadinami miegu, o programoje taip pat pateikiami įvairūs darbo su jais įrankiai.

Vienas iš išskirtinių Universalios apskaitos sistemos kūrėjų programų bruožų yra neįtikėtinas programinės įrangos įsisavinimo paprastumas. Jūs galėsite įsisavinti programą be jokių specialių įgūdžių ir žinių, reikalingų daugeliui profesionalių programų paleisti. Net pradedantysis vartotojas gali susitvarkyti su adresų saugojimo programos valdymu sandėlyje iš USU, todėl programinė įranga tinka vadovo komandiniam darbui su personalu. Tokiu atveju prieigą prie tam tikrų sričių gali apriboti slaptažodžių sistema.

Kitas automatinio tikslinio išdėstymo pliusas yra universaliosios apskaitos sistemos švelni kainų politika. Skirtingai nuo daugelio kitų programų, šiai programai nereikia įprasto abonentinio mokesčio, užtenka sumokėti vieną kartą perkant.

Visų pirma, programa sujungia duomenis apie visų įmonės padalinių darbą vienoje žinių bazėje.

Programa gali būti naudojama laikinojo sandėliavimo sandėlių, transporto ir logistikos įmonių, gamybinių ir prekybos organizacijų ar kitų įmonių, suinteresuotų savo vadovų veiklos optimizavimu, veikloje.

Kiekvienai celei, padėklui ar bet kokiai kitai talpai yra priskiriamas individualus numeris, kuris užtikrina kryptingą prekių išdėstymą ir lengvą prekių paiešką ateityje.

Programa automatiškai sukuria tokius dokumentus kaip sąskaitos faktūros, pristatymo sąrašai, užsakymų specifikacijos, sąskaitos faktūros ir daug daugiau.

Programoje galite planuoti visus organizacijai svarbius dalykus, tokius kaip priėmimo tvarkaraštis, darbuotojų pamainos ar atsarginis laikas.

Darbuotojų kontrolė nesunkiai atlieka motyvavimo funkciją su Universalia apskaitos sistema, kuri leidžia individualų atlyginimą skaičiuoti automatiškai pagal iki tol atlikto darbo kiekį.

Kompiuterio darbalaukyje bus patalpintas saugojimo programos nuoroda.

Bus sukurta viena klientų bazė su visa reikalinga informacija tolesniam darbui ir skelbimų nustatymui.

Registruodami užsakymą nurodykite kliento duomenis, terminus, darbo pobūdį ir atsakingą asmenį.

Finansų valdymas jau įtrauktas į USU galimybes, todėl tam nereikės atsisiųsti papildomos programos.

Turėdami atsarginę kopiją, duomenys bus greitai išsaugomi bet kuriuo metu, todėl jums nereikės atitraukti dėmesio nuo darbo.

Patogi sąsaja užtikrins programos patogumą visai darbo komandai.

Programinė įranga palaiko kelių žmonių bendradarbiavimą vienu metu.

Prieiga prie kai kurių duomenų gali būti apribota slaptažodžių sistemos.

Daugiau informacijos iš USU kūrėjų apie daugelį kitų saugojimo adresų programos funkcijų galite rasti svetainės kontaktinėje informacijoje!