Programa skirta adresų saugojimui sandėlyje
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa skirta adresų saugojimui sandėlyje

Programa skirta adresų saugojimui sandėlyje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite adresų saugojimo sandėlyje programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Adresų saugojimo sandėlyje programos yra Universalios apskaitos sistemos programinės įrangos konfigūracijos ir skirtos efektyviam sandėlio darbui organizuoti adresų saugojimui, sandėlis gali turėti bet kokį veiklos mastą – programoms tai nesvarbu, nes jos yra universalios ir veiks. patenkinti įvairius adresų saugojimo poreikius. sandėliuoti. Jos laikomos universaliomis programomis, kol nėra sukonfigūruotos adresų saugojimui tiksliai apibrėžtoje saugykloje, o po to programos tampa personalizuotos.

Adresų saugojimo programoms sandėlyje šį nustatymą USU ekspertai atlieka iškart po įdiegimo; jie taip pat tai daro naudodamiesi nuotoline prieiga per interneto ryšį atliekant visus darbus, įskaitant trumpos meistriškumo klasės su programinės įrangos galimybių demonstravimu organizavimą. Programos, skirtos adresų saugojimui sandėlyje, turi paprastą sąsają ir paprastą naršymą, žinoma, jei tai yra USU programos, jų prieinamumas vis tiek yra tik šio kūrėjo kompetencija, leidžianti pritraukti darbuotojus, turinčius bet kokio lygio kompiuterio patirtį, ir net be jo, svarbiausia, kad jie būtų tiesiogiai iš skirtingų darbo sričių ir valdymo lygių.tai atlikėjai. Tokia įvairi sudėtis leidžia programoms sudaryti išsamiausią visų procesų aprašymą; tai leidžia greitai reaguoti į net nedidelius nukrypimus nuo nurodytų standartų, suplanuotų rodiklių.

Tai viena pagrindinių tikslinių saugojimo programų sandėlyje užduočių – operatyviai perspėti apie galimas avarines situacijas, kita – sutaupyti laiko, pinigų, darbo jėgos ir pan. Sumažinti visas sandėlio išlaidas vykdant operatyvinę veiklą, įskaitant Įvairių sąnaudų nustatymo programos reikalauja darbuotojų dalyvavimo – kad būtų teikiama visa pirminė ir naujausia informacija, taip sprendžiant įvairius vartotojų derinius. Darbuotojams sandėlio adresų saugojimo programose tenka užduotis – laiku fiksuoti kiekvienos verslo operacijos atlikimą atskira elektronine forma, prieinama kiekvienai jų jurisdikcijai priklausančiai operacijai, tačiau kadangi visos formos bendroje masėje yra sujungtos, tai nėra sunku vartotojas gali pasirinkti tinkamą ir užpildyti jį tokiu būdu, ankstesnis patinka - laikui bėgant šie procesai tampa automatizuoti, nes jų yra tik keletas.

Programos, skirtos tiksliniam saugojimui sandėlyje, taip pat turi užduotį – surinkti visą vartotojų įkeltą informaciją, apdoroti ją pagal paskirtį ir pateikti baigtą formą kaip veiklos rodiklius atitinkamose duomenų bazėse, kad būtų prieinama kitiems vartotojams. . Faktas yra tas, kad programos palaiko informacijos teisių atskyrimą – kiekvienas turi prieigą tik prie savo informacijos ir bendros informacijos, tik tos, kuri būtina kokybiškam darbų atlikimui, todėl vartotojas dirba atskiroje vietoje. informacinė sritis, kurioje saugomos jo užpildytos elektroninės formos. Vadovybė gali pasiekti tokias formas, kad galėtų stebėti jų turinio atitikimą faktinei situacijai. Sandėlio adresų saugojimo programos teikia valdymo palaikymą šiuo klausimu – jos suteikia audito funkciją, kuri surenka momentinę ataskaitą apie visus pokyčius, įvykusius programose po paskutinio audito, o vadovybei tereikia patikrinti nurodytus naujus ar patikslintus senus duomenis. Žinoma, tai sumažins darbo kiekį ir laiką, kaip ir derinant elektronines formas.

Patogiam vartotojų darbui adresų saugojimo programos sandėlyje patogiai sukonfigūruoja informaciją įvairiose duomenų bazėse, jos visos yra derinamos – yra vienodo formato, tai prekių sąrašas, o po juo – skirtukų juosta detalizavimui. tiesiog pasirinkite kiekvieną elementą iš sąrašo. Iš programomis sukurtų duomenų bazių pateikiama sandėlio bazė, kurioje yra visų prekių išdėstymo vietų sąrašas ir jų charakteristikos, asortimentas su įvairiomis sandėlyje esančiomis prekėmis, užsakymų bazė su visų pritaikymų sąrašu. tikslinis sandėliavimas, tvarkymas, padėklų nuoma, CRM – vieninga asmens duomenų ir sandorio šalių duomenų bazė su klientų, tiekėjų, rangovų, visomis sąskaitomis faktūromis, muitinės deklaracijomis, perdavimo priėmimo procesais, specifikacijomis ir pirminiais apskaitos dokumentais baze.

Visos duomenų bazės yra klasifikuojamos, tai pagreitina darbą su jų turiniu, suteikia vizualinę adresų saugojimo kontrolę. Pavyzdžiui, visi langeliai yra surašyti sandėlio adresų saugojimo bazėje, tie, kuriuose jau yra kažkas, turi vieną spalvą, tušti – kitą. Spalvų indikatorių naudojimas taupo naudotojo laiką – tiesiog sekite spalvą, kuri parodys esamą būseną, be jokių papildomų paaiškinimų. Jei spalva tampa nerimą keliančia raudona, į šį rodiklį reikia atkreipti dėmesį. Atsižvelgiant į didelį duomenų kiekį, tokia stebėjimo priemonė yra veiksminga. Programos, skirtos tiksliniam saugojimui sandėlyje, automatiškai parengia gaunamų produktų išdėstymo schemas, sudaro pakrovimo ir iškrovimo operacijų grafiką, seka mokėjimus.

Jei sandėlis veikia laikinojo sandėliavimo sandėlyje, programos iš karto apskaičiuos paslaugų kainą, atsižvelgdamos į tarifus, krovos poreikius ir konteinerių nuomą.

Pakrovimo ir iškrovimo verslo planas sudaromas kasdien, atsižvelgiant į gautas paraiškas dėl prekių priėmimo ir išsiuntimo bei darbo laiką prie skirtingų vartų.

Gaunamų produktų išdėstymo schemos sudaromos atsižvelgiant į prekių pavadinimus, priežiūros sąlygas, matmenis, laisvą erdvę, prekių suderinamumą tarpusavyje.

Programos automatiškai parinks pagal talpą tinkamiausią variantą, paskirstys darbų apimtis pagal menininkus ir atsiųs jiems įdarbinimo planą, atsižvelgdamos į kitas sąlygas.

Adresų saugojimo organizavimo nustatymai, nurodyti sandėlius, temperatūros režimus, prekių išdėstymo vietas, pajėgumus, brūkšninius kodus, užimtumą.

Atvežamos produkcijos susitarimai rengiami naudojant tiekėjų sąskaitas su numatomų prekių sąrašu; Priėmimo metu susitariama dėl sumos ir rūšies.

Naudodami importavimo funkciją susikurkite savo sąskaitas – jos importuos visus duomenis iš tiekėjo sąskaitos į programas ir automatiškai įdės į savo vietas.

Jis turi atvirkštinio eksporto funkciją, leidžia pašalinti bet kokią ataskaitą ar dokumentą iš sistemos konvertuojant į konkretų išorinį formatą ir išlaikant pradinį formatą, reikšmės formatą.

Turi automatinio užpildymo funkciją, automatiškai sugeneruoja visus dokumentus, įskaitant ir buhalterinę apskaitą, parenka reikiamas formas iš pateikto šablonų rinkinio ir tai atlieka laiku.

Yra įmontuotas užduočių planuoklis, jis seka automatinį darbo grafiką, įskaitant paslaugų duomenų atsarginių kopijų grafiką.

Yra statistinė apskaita, leidžianti racionaliai planuoti, atsižvelgiant į atsargų apyvartą, įvertinti jų tiekimo laiką ir sutaupyti.

Dabartiniu laiko režimu veikia sandėlio apskaita, kuri automatiškai iš balanso pašalina viską, kas perduota siuntimui, ir pateikia naujausią informaciją apie likučius.

Laikotarpio pabaigoje atliekama automatizuota analizė, kuri pateikia ataskaitas su visų prekių adresų saugojimo darbų įvertinimu, įskaitant darbuotojus, klientus, finansus, rinkodarą.

Yra skaičiavimų automatizavimas – adreso saugojimo užsakymo savikainos apskaičiavimas, bet kokie skaičiavimai atliekami atsižvelgiant į visas aplinkybes, įskaitant ir išlaidas klientui.

Vartotojas automatiškai apmokestinamas už vienetą, atsižvelgiant į elektroninėse formose užfiksuotą vykdymo apimtį, kitu atveju kaupimas nedaromas.