Programa WMS sistemai
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa WMS sistemai

Programa WMS sistemai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą wms sistemai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

WMS sistemos Universali apskaitos sistema programa leidžia automatizuoti visus gamybos procesus, įskaitant dokumentų valdymą, darbuotojų darbo kokybės ir darbo užmokesčio kontrolę, finansinės veiklos ir išlaidų kontrolę, nuolatinę atsargų apskaitą. Šiandien sunku įsivaizduoti sandėlio organizaciją be automatizuotų WMS sistemų, kurios pranoksta rankinį valdymą ir popierinę dokumentaciją. USU programa neturi analogų, nes ji skiriasi viešąja sąsaja ir bent jau prieinama WMS sistemos kaina.

Programą gali valdyti net pradedantieji, neturintys specialių įgūdžių ar kompiuterio žinių. Greitai įsisavinama programa skirta vienkartinei visų darbuotojų prieigai prie kalbų vartojimo, dizaino kūrimo, modulių ir ekrano užsklandų pritaikymo, duomenų klasifikavimo, dokumentų ir informacijos apsaugos, kelių vartotojų WMS sistemos, sandėlio procesų programos. už vientisą ir harmoningą kūrinį. Išlaikant kelis sandėlius ar įstaigas, atsižvelgiant į galimybę keistis duomenimis ir gauti informaciją iš duomenų bazės, remiantis oficialiais įgaliojimais ir skirtingomis prieigos teisėmis, tiktų naujausia programa, skirta valdyti kelių vartotojų režimą. Vadovas savo ruožtu nuolat kontroliuoja gamybinės veiklos procesus elektroninėje sistemoje, stebi kiekvieno darbuotojo atliekamų darbų būklę ir nuolat teikia duomenis apie produktyvumo ir atsidavimo raidą, už kurią mokamas darbo užmokestis. .

Ataskaitų teikimas, apskaita, lydimieji dokumentai, esminis komponentas. Automatinis duomenų pildymas arba importavimas leidžia sumažinti išteklių sąnaudas ir pagerinti akademinius rezultatus bei užpildytos medžiagos kokybę. Programa integruojasi su įvairiais formatais, todėl konvertuoti dokumentą nebus sunku. Atnaujinta informacija padeda išvengti painiavos ir klaidų.

Programoje galima koreguoti nustatymus, kad būtų galima savarankiškai atlikti įvairias užduotis, pavyzdžiui, automatinis materialinių išteklių pildymas, atsarginis kopijavimas, žinučių siuntimas, atlyginimų mokėjimas, ataskaitų ir grafikų kūrimas ir kt.

Vienos lentelės tvarkymas klientams ir tiekėjams, sutarčių sąlygos, kliringo operacijos, mokėtinos sumos ir kt. Tai leidžia dirbti su komunikacija ir kita informacija, atsižvelgiant į Daugiau patogumo ir mokėjimo procesų pagreitinimo su automatiniu skolų panaikinimu ir duomenų fiksavimu lentelėse.

Sandėliuose labai svarbu kontroliuoti procesus ne tik pagal kiekį, bet ir laikantis sandėliavimo taisyklių, atsižvelgiant į galiojimo terminus ir atitinkamas sandėliavimo taisykles. Programa automatiškai generuoja medžiagų perteklių ir skystus produktus. Jei trūksta kiekio, jis bus automatiškai papildytas; Jei aptinkami neatitikimai, darbuotojams siunčiami pranešimai, kad šios problemos būtų išspręstos. Visi WMS programų procesai yra sukonfigūruoti ir sukurti taip, kad būtų galima visiškai automatizuoti ir sumažinti išteklių sąnaudas.

Jei nesate visiškai tikri dėl universalios programos efektyvumo ir reikalingumo, tuomet rekomenduojame išbandyti nemokamą demonstracinę versiją, kuri išsklaidys visas abejones ir patvirtins jūsų ketinimą įdiegti WMS programą sandėlio įstaigos gyvenime. . Juk programa galima naudotis nuotoliniu būdu naudojant mobiliuosius įrenginius.

Mūsų ekspertai visada padės išsirinkti ir patars. Taip pat galite apsilankyti svetainėje, kad sužinotumėte apie papildomus produktus ir modulius, klientų atsiliepimus ir įmonės kainų politiką.

USU kūrėjų atvirojo kodo daugiafunkcinė WMS programa, skirta gamybos procesams valdyti, kontroliuoti ir atsiskaityti, turi platų funkcionalumo spektrą ir puikią sąsają, visišką automatizavimą ir išteklių sąnaudų sumažinimą, leidžiančią išlikti prieš konkurentus ir turguje nieko panašaus nėra.

Statistinė paraiškų analizė atliekama automatiškai klaidingai apskaičiuojant dienos degalų ir tepalų sąnaudas bei skrydžius.

Programa palaiko klientų ir rangovų, prekių, produktų, mokėjimo tipų, skolų ir kt. kontaktinę informaciją. atliekama atskirose sistemose, kuriose yra informacija apie

Darbuotojams mokamas fiksuotas atlyginimas pagal nustatytą grafiką arba automatiškai, atsižvelgiant į atliekamą darbą.

Integracija su specialiai suprojektuotais sandėlio įrenginiais leidžia sumažinti laiko nuostolius, akimirksniu įvedant informaciją su TSD, spausdinant etiketes naudojant spausdintuvą ir brūkšninio kodo įrenginio dėka greitai surandant reikiamą prekę.

Programa generuoja ataskaitas apie pinigų srautus už medžiagas, teikiamų paslaugų pelningumą rinkoje, atliekamų darbų kiekį ir kokybę, taip pat WMS sistemas, kurios leidžia kontroliuoti sandėlio darbuotojų veiklą.

Su WMS programa galima beveik akimirksniu ir efektyviai atlikti kiekybinę apskaitos statistiką, galimai papildant trūkstamą prekių asortimentą sandėliuose.

Lentelės, grafikai ir statistika apie sandėlio valdymą ir ataskaitų teikimą bei kiti dokumentai daro didesnį spaudimą organizacijos gegnėms.

Elektroninė programa WMS suteikia galimybę logistikos metu sekti prekių būklę ir vietą, atsižvelgiant į skirtingas transporto rūšis.

Sistema leidžia visiems darbuotojams iš karto suprasti sandėlio valdymą, atliekant lyginamąją funkcijų analizę pagal rinką, patogioje ir visiems prieinamoje darbo aplinkoje.

Abipusiai naudingas bendradarbiavimas ir atsiskaitymai su logistikos įmonėmis apskaičiuojami ir klasifikuojami pagal nustatytus kriterijus (vieta, teikiamos paslaugos lygis, efektyvumas, kaina ir kt.).

Rinkos stebėjimo ir atsargų valdymo informacija sistemoje reguliariai atnaujinama, kad WMS skyriams būtų pateikti tinkami duomenys.

Galima atlikti lyginamąją analizę su padalinių WMS valdymo sistema ir nustatyti dažnai užsakomų produktų tipą, siuntimo kryptis.

Tarpusavio mokėjimai atliekami grynaisiais ir elektroninėmis mokėjimų sistemomis, bet kokia valiuta, atsižvelgiant į konvertavimą, padalijimą ar vienkartinį mokėjimą, fiksavimą tam tikruose skyriuose ir debetavimą neprisijungus pagal sutarties sąlygas.

Kombinuotų krovinių kryptis; juos galima konsoliduoti.

Į adresuojamas kameras integruota prisijungimo programa, vadovybė turi teisę valdyti sistemas internetu ir nuotoliniu būdu.

Maža neprenumeruojamų programų kaina, tinkanti kiekvieno verslo kišenei, yra mūsų įmonės išskirtinis bruožas, skirtingai nuo panašių produktų rinkoje.

Statistiniai duomenys leidžia apskaičiuoti grynąsias pajamas už įprastinę veiklą ir apskaičiuoti užsakymų ir planuojamų užsakymų procentą.

Tinkamas duomenų klasifikavimas pagal WMS saugyklas supaprastins ir supaprastins apskaitą ir dokumentų srautą.

Su neribotomis galimybėmis ir laikmenomis WMS programa garantuoja, kad darbo eiga veiks dešimtmečius.

Klientai, sandėliai, sandėliai, sandorio šalys, padaliniai, įmonės darbuotojai ir kt. ilgalaikis reikalingos darbo eigos saugojimas su lentelių, ataskaitų ir informacijos duomenų saugojimu apie

WMS sistemos užtikrina greitą paiešką, kuri sumažina paieškos laiką.

Elektroninėje sistemoje galima sekti prekių būklę, būklę ir atlikti lyginamąją analizę tolesniems siuntimams, atsižvelgiant į paklausą rinkoje.

SMS ir MMS žinutės gali būti skirtos tiek reklamai, tiek informaciniams tikslams.

Nuoseklus automatinės programos įgyvendinimas, geriau pradėti nuo visiškai nemokamos bandomosios versijos.

Programa yra akimirksniu suprantama ir pritaikoma kiekvienam specialistui, leidžia pasirinkti reikalingus modulius priežiūrai ir valdymui, veikia lanksčiais nustatymais.

Padėklų konteinerius taip pat galima išsinuomoti ir pritvirtinti WMS sistemos adresų sandėlyje.

Sukurta vienkartinei prieigai, kelių vartotojų WMS sistema veikia bendruose projektuose ir tikslinėje saugykloje, kad padidintų našumą ir pelną.

WMS sistemose galima importuoti duomenis iš įvairių laikmenų ir konvertuoti dokumentus į nuobodžius formatus.

Visoms kameroms ir padėklams yra priskiriami individualūs numeriai, kurie nuskaitomi išrašant sąskaitą apmokėjimui, atsižvelgiant į jų patikrinimo ir išdėstymo galimybes.

Programa savarankiškai numato visus gamybos procesus, atsižvelgiant į priėmimą, derinimą, lyginamąją analizę, planuojamo ir kiekio palyginimą faktiniame skaičiavime ir atitinkamai prekių išdėstymą tam tikrose kamerose, lentynose ir stelažuose.

Sistema automatiškai apskaičiuoja paslaugų kainą pagal kainoraštį, atsižvelgdama į papildomas paslaugas perkant ir transportuojant.

Laikinojo saugojimo sandėlio programoje duomenys fiksuojami pagal tarifus, atsižvelgiant į saugojimo sąlygas, tam tikrų vietų nuomą.