Adreso sandėlio programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Adreso sandėlio programa

Adreso sandėlio programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite adresų sandėlio programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Jei jums reikia pažangios adresų sandėlio programos, šią programinę įrangą kuria ir įdiegia Universaliosios apskaitos sistemos komanda. Ši organizacija jau seniai ir sėkmingai įsisavino sudėtingų programinės įrangos sprendimų, leidžiančių verslo procesų optimizavimą perkelti į anksčiau nepasiekiamą padėtį, kūrimą. USU adresų saugyklos programa bus nepakeičiamas elektroninis įrankis jums ir padės atlikti bet kokią įmonės užduotį.

Šio komplekso veikimo dėka galėsite pranokti visus konkurentus kovoje dėl pardavimo rinkų ir tapti sėkmingiausiu verslininku. Mūsų visas produktas yra tobulai optimizuotas komunalinių paslaugų sprendimas. Dirbti bus galima net su gana senais asmeniniais kompiuteriais. Tai itin palankios sąlygos Jūsų verslui, nes Jūsų įmonė galės sutaupyti įspūdingą kiekį finansinių resursų.

Dirbkite su USU adresų sandėlio programa, tuomet ženkliai aplenksite visus savo konkurentus kovoje dėl klientų pageidavimų ir patraukliausių pardavimo rinkų. Mūsų adresų sandėlio programoje yra daug naudingų ir gerai išvystytų parinkčių. Dėl jų taikymo galite žymiai padidinti įmonės konkurencingumą. Jums nereikės patirti nuostolių dėl personalo darbo pareigų aplaidumo.

Įdiekite mūsų programą adresų sandėliui, tuomet galėsite nesunkiai atlikti sandėlio apskaitą. Šis procesas bus nepriekaištingas, o tai reiškia, kad turėsite didelį pranašumą didindami paslaugų kokybę. Jei turite reikalų su adresų parduotuve, neapsieisite be mūsų adaptacinės programos. Universaliosios apskaitos sistemos ekspertų sukurta programinė įranga buvo pagrįsta moduline architektūra. Todėl šios programos funkcinis turinys ir našumas yra rekordas rinkoje. Vargu ar rasite priimtinesnę kompiuterinę programinę įrangą nei mūsų daugiafunkcė plėtra.

Adresų saugyklai galėsite skirti deramą dėmesį ir mūsų programa padės puikiai atlikti visas nustatytas užduotis. Visos šio komplekso komandos yra sugrupuotos pagal tipą ir tipą, kad naršymas būtų kuo paprastesnis. Taigi galite bendrauti su įspūdingu informacijos kiekiu ir neprarasti produktyvumo. Svarbi informacija neliks nepastebėta, vadinasi, konkuruosite lygiomis sąlygomis su elitiškiausiais varžovais.

Adresų parduotuvėje viskas klostysis aukštyn, jei įsijungs USU komandos programa. Galų gale, šioje programoje yra laikmatis, leidžiantis užfiksuoti ekspertų veiksmus. Visada žinosite, kokios veiklos imasi konkretus darbuotojas ir kiek laiko užtrunka jai teisingai įgyvendinti.

Programa rinks ir apdoros statistiką. Po analizės programos atliktos informacijos surinkimo ir analizės vartotojas gauna informaciją, kuri jau yra paruošta analizei. Be to, adresų registravimo programa vizualiai pateikia statistiką. Taigi jūs turėsite aukščiausią sąmoningumo lygį, todėl galėsite priimti teisingus valdymo sprendimus.

Mūsų kompleksinis produktas veikia nepriekaištingai, lygiagrečiai sprendžia daugybę skirtingų užduočių. Šios programinės įrangos ir praktinių žinių privalumas mūsų įmonėje yra maža kaina už itin funkcionalų turinį.

Statistikai vizualizuoti naudojame modernius naujausios kartos grafikus ir diagramas. Sudėtingą USU sprendimą galima sukonfigūruoti taip, kad jis būtų rodomas mažame įstrižainės monitoriuje, o tai labai praktiška. Sutaupysite finansinius išteklius sistemos vienetų ar ekranų atnaujinimui, o tai reiškia, kad galėsite optimaliai perskirstyti išteklius. Pavyzdžiui, galite išmokėti akcininko pelną arba investuoti į finansavimą tolesnei verslumo plėtrai.

Adresinio sandėlio programos dėka galėsite efektyviai plėstis, išlaikant jau pilnas pardavimo rinkas ir uždirbant aukštą pelno lygį. Ši programa su visomis užduotimis susidoros daug geriau nei gyvas žmogus, nes sąveikaudama su informacija ji veikia skaičiavimo metodais. Mūsų adresų programa leidžia greitai susitvarkyti su klientų srautu, nes ji persijungia į CRM režimą.

Dėl jau esamos adresų parduotuvės programos peržiūros susisiekite su mūsų ekspertais ir atsiųskite pareigybių aprašymus. Žinoma, susitarsime su jumis dėl techninės užduoties ir tada imsimės kūrimo. Verta paminėti, kad bet kokias manipuliacijas su esamais produktais atliekame už atskirus pinigus, kad pridėtume naujų galimybių. Rafinavimo išlaidos nėra įtrauktos į galutinę pagrindinės versijos kainą.

Universalios apskaitos sistemos komanda stengėsi kiek įmanoma sumažinti programos kainą adresų parduotuvei, nes teisingas bendravimas su klientais mums yra naudingiausias. Taip pat stengiamės užmegzti ilgalaikį bendradarbiavimą.

Programos, skirtos adresų sandėliui, įdiegimas neužims daug laiko, o procese taip pat suteiksime visapusišką pagalbą.

Universalios apskaitos sistemos komanda visada pasiruošusi padėti ir suteikti techninę pagalbą bei reikalingus patarimus.

Įsigijus licencijuotą programos versiją adresų sandėliui iš Universalios apskaitos sistemos projekto, galite tikėtis nemokamos techninės pagalbos, kurios apimtis sieks iki 2 val.

Mes suteiksime jums visapusišką pagalbą diegiant, konfigūruojant nustatymus, įvedant pagrindines vertybes ir apmokant ekspertus.

Greita pradžia bus įmanoma paleidus mūsų programą adresų saugyklai, kuri yra visų USU komandos sprendimų bruožas.

Pakanka teisingai įvesti informacinius rodiklius ir nustatyti veiksmų algoritmus. Kita vertus, dirbtinis intelektas nedarys klaidų ir būtinas operacijas atliks per rekordiškai trumpą laiką.

Naujausią adresų sandėlio programinę įrangą galima atsisiųsti kaip demonstracinę versiją, kurią galite atsisiųsti susisiekę su mūsų techninio aprūpinimo skyriumi.

Ekspertai peržiūri programas ir pateikia nemokamas nuorodas, kaip saugiai atsisiųsti demonstracinę produkto versiją.

Naudokite mūsų išplėstinę programą adresų saugykloje ir galėsite palyginti šių produktų, naudojamų reklamuoti, efektyvumą.

Finansavimą bus galima paskirstyti toms priemonėms, kurios atneša jums didžiausią pelną.

Reikalauti atsarginės informacijos kopijos, kad apsaugotumėte ją nuo klastojimo ir nutekėjimo.

Šiuolaikinė adresų iš USU saugojimo programa yra patikimai apsaugota nuo pramoninio šnipinėjimo pažangia apsaugos sistema.

Net jei jūsų darbuotojai yra potencialūs šnipai, jie neturės nė vienos galimybės pavogti aktualios informacijos.

Tik labai ribotas ratas asmenų, turinčių atitinkamus oficialius įgaliojimus, turės galimybę bendrauti su konfidencialia informacija.

Dirbdami kaip sandėlio adresų saugojimo programos dalis, įmonės rangas ir failai galės tiesiogiai sąveikauti su ribotu informacijos, su kuria ji dirba, diapazonu.