CRM, skirta WMS
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM, skirta WMS

CRM, skirta WMS • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite wms crm

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatizuotos sistemos WMS CRM iš „Universal Accounting System“ komandos padeda optimizuoti ir supaprastinti darbo ir gamybos procesą, efektyvinti ir reguliuoti įvairių rūšių apskaitos tvarkymą įmonėje, taip pat sisteminti ir struktūrizuoti darbo eigą organizacijoje. CRM for WMS padės įmonės valdymą pakelti į visiškai naują lygmenį, o tai turės itin teigiamą įtaką būsimam įmonės darbui, produktyvumui ir efektyvumui. Šiuolaikinės automatizuotos programos yra puikūs padėjėjai ir konsultantai įvairiems specialistams. Jie tinka efektyviam ir produktyviam darbui absoliučiai bet kurioje srityje. Naujoji programinė įranga yra mažas žinynas, kurį ekspertas gali naudoti bet kuriuo metu. Bet kas dar galėtų būti toks geras ir naudingas mūsų įmonės WMS sistemos CRM?

Mūsų Universalios apskaitos sistemos dėka galite atverti visiškai naujus savo organizacijos plėtros horizontus, labai supaprastinti ir susisteminti darbo eigą organizacijoje, o tuo pačiu sutaupyti vertingiausius ir nepakeičiamiausius žmogiškuosius išteklius – laiką ir energiją. Mūsų CRM, skirto WMS darbui, pranašumai visų pirma yra jo paprastumas ir paprastas naudojimas. Programinę įrangą gali lengvai valdyti bet kuris darbuotojas – nuo profesionalaus kompiuterio vartotojo iki pradedančiojo. WMS leidžia derinti tokius procesus kaip CRM programos, klientų aptarnavimo valdymas ir sandėlio valdymas. Pavyzdžiui, anksčiau, norint efektyviai ir efektyviai atlikti vadovybės pavestas užduotis, kiekvienai iš šių užduočių reikėdavo įdiegti įvairią programinę įrangą, kurios kiekviena buvo atsakinga už konkrečią operaciją. Mūsų kūrėjai nuėjo dar toliau ir sukūrė tikrai unikalią ir universalią programą, su kuria galite valdyti visą verslą kaip visumą. Labai patogu, praktiška ir ekonomiška, reikia pripažinti.

CRM for WMS yra programinė įranga, atsakinga už ryšių su klientais valdymą. Šis produktas automatizuoja pardavimus, kontroliuoja rinkodaros skyrių, optimizuoja personalo, ypač vadovų, atsakingų už darbą su klientais, ir skambučių centro efektyvumą. WMS sistemos CRM skiriasi nuo mūsų kūrėjų gana dideliu ir didelio masto funkcionalumu. Beje, prireikus sistemą galima plėsti, papildyti naujomis funkcijomis. Mūsų ekspertai kiekvienam klientui taiko individualų požiūrį, leidžiantį sukurti tikrai kokybišką ir kiekvienai įmonei tinkamą programinę įrangą. CRM WMS darbui turi gana lanksčius ir patogius nustatymus, leidžiančius tvarkyti ir konfigūruoti adresų saugyklą dėl patogaus duomenų klasifikavimo ir darbo dokumentų.

Mūsų gaminių arsenale taip pat yra WMS logistikos CRM. Kaip jau minėta, programinė įranga bus puikus ir nepakeičiamas pagalbininkas bet kuriam specialistui: nuo buhalterio iki logistiko. Programa prisiims nemažą dalį darbo pareigų, kurios leis darbuotojams skirti laiko svarbesniems ir prasmingesniems projektams. Logistikai skirta CRM WMS ne tik kontroliuoja tam tikrų prekių judėjimą, jų kiekybinę ir kokybinę būklę, vientisumą ir saugumą. Ji taip pat atsakinga už bendradarbiavimą tiek su tiekėjais, tiek su klientais, padedant laiku priimti kompetentingus gamybos sprendimus ir padedant vesti derybas. Automatizuota programinė įranga padės išlaikyti nuolatinius klientus, pritraukti kuo daugiau naujų klientų, o taip pat puikiai padės išsirinkti patikimiausią ir pelningiausią vežėją, kuriam būtų galima lengvai patikėti bet kokių prekių pervežimą.

CRM for WMS duomenų bazės demonstracinė versija pasiekiama mūsų oficialioje svetainėje. Versija yra visiškai nemokama ir gali būti naudojama bet kuriuo paros metu. Tai padės geriau pažinti mūsų programinę įrangą, išsamiai įvertinti ir peržiūrėti jos funkcionalumą bei išbandyti taikomąją programą. CRM WMS duomenų bazė iš Universal Accounting System idealiai tinka bet kuriai organizacijai. Programinė įranga taps nepakeičiamu pagalbininku visais su bet kokio verslo vykdymu susijusiais klausimais.

USU WMS sistema yra kuo paprastesnė ir lengviausia naudoti. Kūrėjai programinę įrangą sukonfigūravo taip, kad net pradedantysis kompiuterio vartotojas galėtų ją puikiai įsisavinti per kelias dienas.

Programinė įranga automatiškai užrakinama, jei ilgai nenaudojate. Nereikia kiekvieną kartą uždaryti programos.

WMS kūrimas turi stebėtinai kuklius eksploatacinius duomenis, kurie leidžia lengvai įdiegti jį bet kuriame skaičiavimo įrenginyje.

Sistema palaiko nuotolinį valdymą. Galite bet kada prisijungti prie tinklo ir išspręsti visas verslo problemas neišeidami iš namų.

Programinė įranga sukonfigūruoja ir sutvarko visus įmonės dokumentus. Dabar užtruks kelias sekundes, kol rasite reikalingą dokumentą.

Sistema reguliariai atlieka sandėlio inventorizaciją, kuri leidžia patikrinti kiekybinę ir kokybinę produktų sudėtį.

USU palaiko griežtus privatumo nustatymus. Kiekvienam darbuotojui priskiriamas asmeninis vartotojo vardas ir slaptažodis, kuris patikimai apsaugo jo verslo informaciją.

Adresų saugojimo programa kontroliuoja užsakytų prekių pristatymo procesą ir fiksuoja kiekvieną prekių pasikeitimą.

Aplikacijoje įvertinami ir analizuojami kiekvieno darbuotojo darbo rezultatai per mėnesį, o tai leidžia savo pavaldiniams atlyginti pelnytu ir teisingu atlyginimu.

Programinė įranga automatiškai generuoja įvairias ataskaitas ir kitus dokumentus bei iš karto nustato standartinį dizainą, labai sutaupodama darbuotojų laiką.

Verta paminėti, kad jei norite, į programinę įrangą galite įkelti savo dizaino šabloną.

Išskirtinis USU bruožas yra tas, kad jis netaiko naudotojų mėnesinio mokesčio. Mokėti reikia tik už pirkimą ir montavimą. Ateityje programinę įrangą galite naudoti neribotą laiką.

Plėtra reguliariai analizuoja ir vertina Jūsų verslo pelningumą, užtikrindama, kad Jūs nuolat uždirbtumėte pelną ir išvengtumėte nuostolių.

Programą galima lengvai sinchronizuoti su papildoma organizacijos technine įranga. Taigi visa informacija apie organizacijoje vykstančius procesus bus rodoma vienoje programoje, o tai labai patogu ir patogu.

USU padės pasiekti visiškai naujus horizontus ir per rekordiškai trumpą laiką užimti naujas pirmaujančias pozicijas rinkoje.