Parkavimo apskaitos programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Parkavimo apskaitos programa

Parkavimo apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite parkavimo apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Stovėjimo aikštelės apskaitos programinė įranga bus puiki valdymo ranka bet kuriam vadovui, nes ji siūlo daugybę įrankių, kurie gali padaryti veiklą produktyvesnę ir pelningesnę. Tokia programa dažnai laikoma modernia alternatyva rankinei apskaitos formai, kuri, palyginus, turi daug daugiau privalumų. Automobilių stovėjimo aikštelės apskaitos programa – tai speciali programinė įranga, kuri atlieka automatizavimą įmonėje. Prie darbo vietų techninio įrengimo prisideda automatika, leidžianti visiškai perkelti apskaitos sistemą į elektroninę formą, o tai atveria daug galimybių valdyti ir daro jį aiškesnį bei skaidresnį. Iš pradžių naudojant automatizuotą apskaitos programą galima gerokai supaprastinti savo pavaldinių veiklą, didžiąją dalį skaičiavimo ir organizacinių funkcijų nuo šiol atliks dirbtinis intelektas. Taip atsižvelgiama į tikslumą, tikslumą ir užtikrinama, kad duomenų tvarkymas nenutrūktų. Be to, informacijos apdorojimo apimtis ir greitis jokiu būdu nepriklausys nuo įmonės kaitos ir darbuotojų krūvio. Elektroninio valdymo pranašumas yra tas, kad duomenys yra prieinami 24x7, saugūs ir apsaugoti nuo praradimo ir sugadinimo, skirtingai nei popieriniai apskaitos ištekliai, tokie kaip žurnalai ir knygos, kurie naudojami rankiniam pildymui. Taip pat personalo ir finansų valdymui svarbu, kad kiekviena operacija atsispindėtų elektroninėje duomenų bazėje, kad darbuotojai neturėtų galimybės elgtis nesąžiningai ir apeiti grynųjų pinigų procedūras, o tai taupo biudžetą. Atskirai verta paminėti, kaip optimizuojama vadovo, kuris savo darbe naudoja parkavimo apskaitos programą, veikla. Administratorius galės centralizuotai valdyti visus atskaitomybės padalinius dirbdamas vienoje vietoje ir nereikės nuolat lankytis šiose svetainėse. Tai ypač naudinga tinklo verslo savininkams, turintiems net kelis filialus skirtinguose miestuose ir šalyse. Be to, daug paprastesnės tampa vidinės verslo procedūros, tokios kaip darbo užmokesčio apskaičiavimas ir skaičiavimas, dokumentų kūrimas, ataskaitų teikimas, verslo procesų analizė ir daug daugiau. Dėl šios priežasties automatizuotų programų naudojimas vis dažniau tampa verslininkų pasirinkimu. Laimei, per pastaruosius 8-10 metų automatizavimo kryptis tapo tokia populiari ir paklausi, kad tokios programinės įrangos gamintojai aktyviai plėtoja rinką ir siūlo daugybę skirtingų funkcinių variantų.

Puikus automobilių stovėjimo aikštelėje apskaitos programos pavyzdys yra populiaraus USU gamintojo universali apskaitos sistema. Ši kompiuterinė programinė įranga buvo įdiegta daugiau nei prieš 8 metus ir dabar yra viena iš pardavimų lyderių ir demokratinis populiarių programų, tokių kaip 1C ir My Warehouse, analogas. USU buvo pasirinktas dėl santykinai mažos įrengimo kainos, palankių bendradarbiavimo sąlygų, plataus funkcionalumo, paprastumo ir universalumo. Antrasis dalykas yra tas, kad kūrėjai naujiems vartotojams siūlo rinktis iš daugiau nei 20 tipų konfigūracijų su įvairiomis funkcinėmis grupėmis, specialiai sukurtomis bet kuriai veiklos sričiai valdyti. Nuo pat pradžių darbas su Universaliąja sistema nesukels problemų, nes net jos diegimas ir konfigūravimas atliekamas nuotoliniu būdu, tam tereikia paruošti įprastą kompiuterį ir prijungti jį prie interneto. Puiki žinia tiems, kurie neturi automatinio valdymo patirties, yra tai, kad norint naudotis programa nereikia įgūdžių ar jokios patirties; Galėsite patys tai išmokti naudodami sąsajoje įmontuotus patarimus, taip pat galimybę žiūrėti nemokamas pamokas oficialioje USU svetainėje. Programinę įrangą lengva pritaikyti, nes daugumą jos sąsajos parametrų galima pritaikyti kiekvienam vartotojui atskirai. Paprasta ir prieinama: pavyzdžiui, pagrindinį meniu sudaro tik trys blokai su skirtingais tikslais vidinei veiklai atlikti. Modulių skiltyje galite išsaugoti automobilius ir šarvus, sukurti vieną klientų bazę. Nuorodų blokas paprastai užpildomas prieš pat darbo pradžią ir jame yra duomenys, kurie sudaro pagrindinę pačios įmonės konfigūraciją: kainoraščiai arba tarifų skalė, įvairių tipų dokumentų ir formų šablonai, informacija apie kiekvieną laisvą automobilių stovėjimo vietą (skaičius). vietos, vietos ir t. t.), vieneto tarifų skalė darbo užmokesčiui ir kt. O Modulių skiltis labai praverčia analizuojant savo veiklą, kaupiant statistiką ir pateikiant įvairių tipų ir kitas užduotis. Sąsaja turi galimybę naudoti kelių vartotojų režimą, kai programoje vienu metu gali dirbti bet koks darbuotojų skaičius, taip pat galima siųsti įvairaus tipo žinutes ir failus, kas leidžia sinchronizuoti programinę įrangą. Su komunikacijos šaltiniais, tokiais kaip SMS paslauga, el. paštas ir mobilieji pokalbiai WhatsApp ir Viber. Darbo zonos patogumui ir padalijimui kiekvienam vartotojui parkavimo apskaitos programoje sukuriama asmeninė paskyra, kuri turi asmeninę paskyrą ir prisijungimą. Toks bendradarbiavimo metodas leidžia darbuotojams matyti tik savo darbo vietą, o administratoriui leidžia kontroliuoti jų prieigą prie konfidencialios informacijos kategorijos ir stebėti veiklą visą darbo dieną.

Automobilių sekimui moduliuose sukuriamas specialus elektroninis registracijos žurnalas, kuriame kiekvienam įvažiuojančiam automobiliui atidaroma nauja sąskaita. Jame fiksuojami visi pagrindiniai duomenys apie transporto priemonę ir jos savininką bei įvestas išankstinis apmokėjimas ir skola. Atvykimo ir rezervavimo įrašai yra schematiškai išdėstyti analoginio kalendoriaus pavidalu sąsajos ekrane. Įrašai gali būti sugrupuoti pagal spalvas patogumui ir greitam maršruto parinkimui. Pavyzdžiui, rezervacijas padarykite rožinės spalvos, skolininkams ir probleminiams klientams raudoną, išankstinį apmokėjimą oranžine spalva ir pan. su paryškinti. Įrašus bet kada galima ne tik kurti, bet ir ištrinti bei taisyti. Jie gali būti klasifikuojami pagal bet kokius kriterijus. Kiekvienam klientui galite sudaryti išsamų aprašymą, kuris atspindės visą bendradarbiavimo istoriją.

Kaip matote, parkomačio programinė įranga pati atlieka didžiulį darbą, todėl labai rekomenduojame ją išbandyti patiems. Norėdami tai padaryti, jums nereikia įsigyti programėlės, nes USU siūlo pradėti išbandyti demonstracinę versiją, kuri duodama naudoti visiškai nemokamai tris savaites. Jis turi pagrindinę konfigūraciją, kuri, žinoma, skiriasi nuo pilnos versijos, tačiau to visiškai pakanka, kad įvertintume jos funkcionalumą. Reklaminę versiją galite atsisiųsti naudodami nemokamą nuorodą iš oficialaus USU puslapio.

Jei staiga tenka palikti biurą, parkavimas ir transporto priemonių apskaita jame gali būti atliekama nuotoliniu būdu. Norėdami tai padaryti, turite naudoti bet kurį mobilųjį įrenginį, prijungtą prie interneto.

Nesvarbu, kiek automobilių stovėjimo aikštelių priklauso jūsų įmonei ir yra įrašyta į Gidus, darbuotojai programoje matys tik tą automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje dirba.

Kad būtų lengviau atsižvelgti į sustojusius ir į aikštelę įvažiuojančius automobilius, prie atitinkamos paskyros prie įėjimo reikia pridėti jų nuotraukas, padarytas internetine kamera.

Sąsajoje yra įmontuotas specialus kalbos paketas, todėl programoje esančius įrenginius galite valdyti bet kokia darbuotojams tinkama kalba.

Automobilis, kuris rodo, kad jo savininkas jau turi bėdų, gali būti įtrauktas į specialų sąrašą, o tada, kai jis pasirodo, pagal istorinius duomenis galite neleisti jam registruotis.

Stebėti automobilius patogu ir efektyvu ne tik automatiniu grafiku, bet ir iš USU programuotojų sukurtos mobiliosios aplikacijos, paremtos Universalios sistemos konfigūracija.

Automobilių stovėjimo aikštelių apskaitos programinė įranga leis automatiškai tvarkyti finansines ir mokesčių ataskaitas, kurios taip pat bus surašytos ir išsiųstos pagal Jūsų nurodytą grafiką.

Park programinės įrangos sąsaja turi daugiau nei 50 dizaino šablonų, kuriuos galite keisti pagal savo poreikius ar nuotaiką.

Kelios stovėjimo vietos, sujungtos į vieną duomenų bazę, leidžia jas valdyti nuotoliniu būdu ir centralizuotai.

Naudodami programinės įrangos sąranką automobiliams statyti sutaupysite daug laiko mokėdami darbo užmokestį.

Programa gali pati apskaičiuoti automobilių stovėjimo vietos nuomos kainą konkrečiam automobiliui pagal įrašytas tarifų skales.

Programinė įranga turi galimybę sinchronizuoti su bet kokia šiuolaikine įranga, todėl taip pat galite naudoti vaizdo kameras, internetinę kamerą ir brūkšninio kodo skaitytuvą, kad galėtumėte sekti automobilius.

Skyriaus Ataskaitos galimybės leis greitai persijungti tarp darbuotojų, sukuriant ir atsispausdinus visų paskutinės pamainos atliktų operacijų suvestinę.

Automobilių apskaitos programa leis visiškai į ją perkelti popierinę rutiną, nes dokumentų registracija vykdoma automatiškai pagal iš anksto paruoštus šablonus.

Mūsų unikalioje programoje galite aptarnauti skirtingus automobilių savininkus pagal skirtingus kainoraščius, pasikliaujant asmeninėmis nuolaidomis ir bendradarbiavimo niuansais.