Android programa automobilių statymui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Android programa automobilių statymui

Android programa automobilių statymui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite programą „Android“ automobilių statymui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Android parkavimo programa leidžia pasistatyti automobilius, mokėti už stovėjimą ir pan. Tai mobilioji programa, sukurta taip, kad būtų suderinama su mobiliojo įrenginio programine įranga, būtent „Android“. Android programas naudoja mobiliųjų įrenginių savininkai tuo pačiu programinės įrangos pavadinimu. patį įrenginį. Kaip atsisiųsti parkavimo programą android? „Android“ programą galite atsisiųsti iš interneto. Daugelis kūrėjų teikia programas mobiliesiems telefonams su Android. Pasirinkimas nėra didelis, bet galima rasti programų, skirtų Android, kad galėtumėte ieškoti, žiūrėti nemokamas vietas ir mokėti. Tačiau šiomis programomis gali naudotis tik automobilių savininkai mobiliuosiuose įrenginiuose; tokia praktika nebus tinkama pačių automobilių stovėjimo aikštelių veiklai vykdyti. Aikštelės darbas, kaip ir bet kuri kita veikla, apima visus finansinius ir valdymo procesus, todėl darbams aikštelėje atlikti būtina naudoti pilnavertę programinę įrangą. Tokios programos negalima atsisiųsti viešai, dažnai internete galite rasti tik bandomąsias programinės įrangos produktų versijas, kurias iš tikrųjų galima atsisiųsti. Šią galimybę kūrėjai suteikia informaciniais tikslais. Šiuo metu yra programinės įrangos produktų, kurių pagrindu kūrėjai gali pateikti „Android“ programą. Tačiau negalite jo atsisiųsti ir viešajame domene.

Universali apskaitos sistema (USS) – programinė įranga su visais reikalingais funkciniais parametrais verslo veiklai optimizuoti. USU tinka bet kuriai įmonei, taip pat ir darbui automobilių stovėjimo aikštelėse, nes nėra nustatytų naudojimo apribojimų ar reikalavimų. Programa ypač lanksti, sistemoje galima reguliuoti pasirenkamus nustatymus pagal įmonės poreikius, norus ir ypatumus. Kuriant sistemą atsižvelgiama į visus veiksnius. USS įdiegimas atliekamas per trumpą laiką, nereikalaujant sustabdyti esamų verslo procesų. USU kūrėjai suteikė galimybę naudotis Android aplikacija mobiliuosiuose įrenginiuose.

USU pagalba galite atlikti įvairias užduotis: tvarkyti apskaitą, parkavimo tvarkymą, dokumentų tvarkymą, rezervavimą, planavimą, darbuotojų darbo stebėjimą, kiekvieno transporto atvykimo ir išvykimo laiko sekimą, transporto kontrolę, parkavimą, integravimo įrangą bei interneto svetainės, automatizuota sistema su skaičiavimais, analize ir auditu ir daug daugiau.

Universali apskaitos sistema – raktas į Jūsų įmonės efektyvumą ir sėkmingą plėtrą!

USU tinka naudoti visų rūšių versle, nes praktikoje nėra kriterijaus, nulemto kompetencijos.

Programinės įrangos naudojimas leidžia efektyviau, tiksliau ir efektyviau vykdyti įprastus procesus versle, o tai teigiamai veikia daugelį rodiklių, finansų ir darbo jėgos padidėjimą.

Funkcinis programos rinkinys gali visiškai atitikti visus įmonės reikalavimus ir garantuoti veikimo teisingumą bei efektyvumą.

Su USU darbo organizavimas nesukels problemų, priešingai, galėsite stebėti kiekvieno darbo proceso darbo intensyvumo lygį ir darbuotojų atliekamo darbo kiekį, gerinti drausmę ir motyvaciją, didinti efektyvumą ir produktyvumą. . kompetencija.

Parkavimo valdymo automatika leidžia organizuoti savalaikę ir nuolatinę kiekvienos darbo užduoties vykdymo kontrolę.

Automatizuotas skaičiavimo formatas užtikrina tikslius ir tikslius skaičiavimų rezultatus, o tai prisideda prie naujausių duomenų prieinamumo ir naudojimo.

Naudotis mobiliąja programa USU pagrindu galima kaip kokybišką papildomą paslaugą, kurią teikia įmonės kūrėjai. Pavyzdžiui, darbuotojai galės dirbti su sistema per mobiliąją aplikaciją „Android“.

CRM parinktis leidžia sukurti duomenų bazę. Duomenų bazėje gali būti neribotas kiekis informacijos, kurią reikia saugoti ir saugiai apdoroti. Duomenis galima atsisiųsti.

Finansinės ir valdymo apskaitos tvarkymas pagal visas bendrovės ir jos įstatymų leidėjų apskaitos politikoje nustatytas taisykles ir procedūras.

Reguliuoti kiekvieno darbuotojo prieigos prie funkcijų ar duomenų teises.

Naudodami programą galite kurti bet kokio tipo ataskaitas, nepaisant jų sudėtingumo. Automatizuotas procesas leidžia tiksliai ir laiku atlikti užduotį.

Visos kiekvienam klientui teikiamos paslaugos, atlikti mokėjimai ir kt. Galite pateikti pareiškimą su išsamia ataskaita

Programos planuoklis leidžia efektyviai vykdyti darbą ir stebėti darbo užduočių grafiką.

Vadovaujantys analizės ir audito įgyvendinimo procesai, kurių rezultatai prisidės prie efektyvesnių valdymo sprendimų.

Dokumentų srauto optimizavimas yra puikus būdas išspręsti dokumentų išsaugojimo ir apdorojimo procesų organizavimo problemą. Visi procesai atliekami automatiškai, o tai leidžia sumažinti darbo intensyvumą ir apriboti darbo laiko nuostolius. Dokumentus galima atsisiųsti arba atsispausdinti tinkamu elektroniniu formatu.

Įmonės svetainėje galite atsisiųsti bandomąją programos versiją ir susipažinti su kai kuriomis pasirenkamomis sistemos funkcijomis. Negalite atsisiųsti papildomos programos, skirtos „Android“.

Kvalifikuota USU komanda teikia aukštos kokybės programinės įrangos produkto paslaugas, kurias neabejotinai įvertinsite!