Automobilių parkavimo programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Automobilių parkavimo programa

Automobilių parkavimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Parkavimo programinė įranga yra automatizuota programa, optimizuojanti įmonės veiklą. Ar galiu atsisiųsti parkavimo programinę įrangą? Taip, programą galite atsisiųsti iš interneto, nes informacinių technologijų rinka siūlo daugybę įvairių programų, įskaitant ir nemokamas, kurias galima parsisiųsti. Tokios programos negali būti vadinamos efektyviomis, tačiau daugelis įmonių, spręsdamos dėl programinės įrangos diegimo ir naudojimo, teikia pirmenybę atsisiunčiamoms nemokamoms programų versijoms. Tokių programų privalumas yra išlaidų trūkumas, tačiau yra daug daugiau trūkumų: aptarnavimo, mokymo, nustatymų lankstumo ir kt. Yra daug pilnų programinės įrangos produktų, kurie gali patenkinti visus organizacijos poreikius, tačiau atminkite, kad programa turi būti sukurta taip, kad veiktų automobilių stovėjimo aikštelėje. Pavyzdžiui, 1C parkavimo programa neturi tiesioginio pritaikymo, 1C galima naudoti automobilių stovėjimo aikštelėje bendrai apskaitai ir tvarkymui. Yra daugybė skirtingų 1C programų tipų, skirtų tam tikroms veiklos sritims, todėl galima pasirinkti reikiamą 1C programą. Kaip ir bet kuri programa, 1C kainuoja brangiai, trūksta lydinčio mokymo, didelė konkurencija tarp 1C įmonių, parduodančių programinės įrangos produktus pagal franšizę, ir kt. Jis turi nemažai trūkumų. Kaip ir kitos visavertės sistemos, 1C negalima atsisiųsti nemokamai. Internetas, kūrėjai taip pat nesuteikia galimybės atsisiųsti ir išbandyti bandomąją 1C programinės įrangos produkto versiją.

Universali apskaitos sistema (USS) – tai automatizuota sistema, turinti reikiamą priedų rinkinį, leidžiantį optimizuoti įmonės veiklą. USS gali būti naudojamas bet kurioje įstaigoje, įskaitant automobilių stovėjimo aikšteles, nes programinės įrangos produktui nėra jokių naudojimo apribojimų ar reikalavimų. Programa kuriama remiantis tokiais veiksniais kaip kliento nustatyti poreikiai, pageidavimai ir tam tikri veikiantys procesai. Šių veiksnių pagrindu sukuriamas pasirenkamas programų rinkinys, garantuojantis aukštą programinės įrangos efektyvumą. USS įgyvendinimas neužima daug laiko ir neturi įtakos dabartiniam studijų procesui. Programos kūrėjai siūlo galimybę išbandyti programą, tam reikia atsisiųsti USS demonstracinę versiją iš įmonės svetainės.

Automatizuota aplikacija leidžia atlikti daugybę skirtingo tipo ir sudėtingumo užduočių: apskaitą, parkavimo valdymą, personalo darbo kontrolę, transportavimo aikštelėje kontrolę, dokumentų srauto organizavimą, duomenų bazių formavimą, rezervavimą, planavimą, analitinį ir audito įvertinimas, savalaikis transporto atvykimo ir išvykimo sekimas, automatiniai skaičiavimai ir kt.

Universali apskaitos sistema – veiklos stabilumas, plėtros patikimumas ir efektyvumas bei neabejotina Jūsų įmonės sėkmė!

Programa gali būti naudojama bet kuriai organizacijai, nes joje nėra griežtų reikalavimų ir apribojimų jos naudojimui.

USU neturi analogų, nepaisant universalumo, sistema yra paprasta ir paprasta naudoti, nesukelia problemų ar sunkumų dirbant net ir neturintiems techninių įgūdžių.

Sistema yra lanksti, todėl aplikaciją galima naudoti įmonėje su atitinkamu funkcionalumu.

Apskaita, buhalterinės operacijos, išankstinis apmokėjimas, apmokėjimas, skolos, permoka ir kt. kontrolė, ataskaitų rengimas, fondų judėjimo stebėjimas ir kt.

Aikštelių tvarkymas vykdomas griežtai kontroliuojant kiekvienos darbo užduoties vykdymą, įskaitant darbuotojų darbo stebėseną.

Visos derinimo operacijos atliekamos automatiškai, o tai užtikrina tikslių ir tikslių duomenų gavimą.

Visų programoje atliekamų veiksmų kontrolė ir fiksavimas leidžia analizuoti kiekvieno darbuotojo darbą ir vesti klaidų apskaitą.

USU pagalba galite sekti automobilių stovėjimo aikštelės teritoriją, rezervuoti, stebėti automobilių stovėjimo vietų prieinamumą.

Rezervacija: Rezervacijos registracija ir priežiūra, sekant rezervacijos trukmę ir išankstinio apmokėjimo laiką.

Duomenų bazė sukurta dėl to, kad yra CRM parinktis, leidžianti sistemingai saugoti ir apdoroti neribotą informacijos kiekį.

Kiekvienam darbuotojui vadovybės nuožiūra gali būti taikomi funkcionalumo prieigos apribojimai.

Su USU dabar paprasta ir lengva parengti bet kokio tipo ir sudėtingumo ataskaitas! Procesas vykdomas automatiškai, o tai garantuoja užduočių tikslumą ir savalaikiškumą.

Planuotojas praktiškai yra užduočių įvykdymo laiku, taip pat patikimo vystymo ir teisingo veiklos vykdymo garantija pagal parengtą ir priimtą planą.

Dokumentų srautas sistemoje yra automatinis, kas leidžia dokumentuoti, įforminti ir apdoroti dokumentus laiku ir efektyviai. Dokumentus galima atsisiųsti arba atsispausdinti.

Įmonės svetainėje galite atsisiųsti bandomąją programinės įrangos produkto versiją ir išbandyti sistemos galimybes.

USU kvalifikuoti darbuotojai teikia platų aptarnavimo ir priežiūros paslaugų spektrą: kokybiškai, laiku ir efektyviai.