Parkavimo programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Parkavimo programa

Parkavimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite parkavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Parkavimo programa yra įdiegta jūsų asmeniniame kompiuteryje ar mobiliajame telefone, kad galėtumėte laisvai judėti mieste ir greitai rasti laisvų parkavimo vietų net ir didelėse spūstyse. Ši programa buvo sukurta orientuojantis į bet kurią auditoriją ir turi daug modernių funkcijų bei galimybių, be to, Universali apskaitos sistema, visiškai automatinė programinė įranga, nustatys kasdienius procesus ir sutaupys nemažai Jūsų laisvo laiko. Kūrėjai sukūrė USU programą su paprasta ir intuityvia sąsaja, kad būtų galima savarankiškai ir greitai pradėti darbo procesą. Mūsų ekspertai taip pat pasirūpino, kad būtų sukurta mobilioji parkavimo programos versija, kurioje galėsite pasitikrinti laisvas vietas bet kurioje Jūsų miesto aikštelėje Jums patogiu metu. Baz turi lanksčią kainų politiką, kurią gali nusipirkti bet kuris klientas. Programa patikrins ir padės sukurti nemokamas automobilių stovėjimo vietas, atlikti valandinius ar dienos mokėjimus grynaisiais, dirbti su skirtingais tarifais. Taip pat galite rezervuoti nemokamą stovėjimo vietą reikiamam neribotam laikui. Parkavimo programą galite įdiegti pradedant nuo nemokamos bandomosios versijos, kurią galite užsisakyti mūsų svetainėje. Taigi, prieš įsigydami duomenų bazę, galėsite sužinoti apie Universalios apskaitos sistemos programinės įrangos daugiafunkciškumą. Programa tokia unikali, kad vis daugiau vairuotojų nori įsigyti ir įdiegti šią duomenų bazę, o taksi vairuotojams ji yra nepamainoma, turi automatizavimo sistemą ir daugybę detalių funkcijų, kurios atliks judėjimo procesą nuo pradžios iki pabaigos. Įdiegę parkavimo programą savo mieste išspręsite mokėjimo už mokamą stovėjimą problemą, dėl force majeure, pamiršite piniginę, negalėsite susimokėti. Tačiau net jei taip, labai tikėtina, kad nuo automobilio iki stovėjimo aikštelės turėsite nueiti nemažą atstumą, stovėdami eilėje ir tam praleisdami daug laiko. Šiems tikslams, vairuotojų ir taksi vairuotojų patogumui, atsirado unikali parkavimo programa. greitas transportas, kamščiai neįskaitant valandų ir daugiau bus realizuojami legaliai. Nusprendus įdiegti aplikaciją mobiliajame telefone, bus galima pašalinti daugybę problemų dėl eismo miesto keliuose, greito parkavimo judriausiose vietose ir vietovėse, atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis ir sąskaitomis. Sistema nustatys informacijos apie mokamą ir nemokamą parkavimą gavimo funkciją. Universali apskaitos sistemos programinė įranga yra paklausi programa tarp vairuotojų, turinti daugybę funkcijų ir galimybių.

Sukursite savo klientų bazę, įvesite kantatos duomenis ir asmeninę informaciją.

Pagrindas leidžia sutaupyti neribotą parkavimo vietų ir parkavimo vietų skaičių. Kiekvieną iš jų darbuotojai galės stebėti tik savo vietoje.

Programinė įranga gali dirbti su bet kokia marža, mokėti pagal žvaigždes ir kitus tipus, taip pat valandinius ar dienos mokėjimus.

Bazė galės savarankiškai atlikti skaičiavimus, įskaitant laiką, praleistą kursui.

Galėsite rezervuoti neribotą stovėjimo vietą vienam keleiviui.

Programinė įranga galės atsižvelgti į išankstinį mokėjimą iš keleivių ir pateikti duomenis apie skolas bei permokas.

Bazė identifikuos laisvą vietą ir padės optimizuoti darbuotojų laiką, parodys tikslų atvykimo ir išvykimo laiką, taip pat suteiks reikiamą pinigų sumą pervedimui.

Dabartinės keleivio mokėjimų grynaisiais pinigais išrašo dėka galite išvengti nemalonių situacijų.

Pateikta komandiruotės ataskaita padės perteikti informaciją kolegai apie atvykstančių ir išvykstančių asmenų judėjimą, automobilių stovėjimo aikštelės būklę, gautas lėšas, įskaitant grynuosius pinigus.

Galėsite vesti valdymo apskaitą, atlikti visus pinigų pervedimus, matyti pelną ir peržiūrėti analizei reikalingus skaičiavimus.

Įmonės valdymui sukurtas įvairių finansinių, valdymo ir gamybinių ataskaitų kompleksas, kuris palengvins veiklos analizę iš skirtingų aspektų organizacijoje.

Dirbdami su naujausiomis technologijomis į savo įmonę pritrauksite klientų ir galėsite pasiekti tokio modernios organizacijos statusą, kokio esate nusipelnę.

Speciali programa sukurs visų jūsų dokumentų kopijas duomenų bazėje, pati išsaugos duomenis ir praneš, kad procesas yra paruoštas, nepertraukiant darbo eigos sistemoje.

Atliksite automatinį duomenų perdavimą arba rankinį įvedimą, kad greitai pradėtumėte dirbti organizacijoje.

Kad klientai galėtų pervesti pinigus visuose terminaluose, reikia kreiptis į mokėjimo punktus, kvitai akimirksniu bus rodomi duomenų bazėje.

Pagrindas yra gana lengvas dėl paprastos ir intuityvios sąsajos.

Buvo pridėta daug įdomių šablonų, kad darbas su duomenų baze būtų įdomus.

Yra specialus vadovas, skirtas organizacijų vadovams tobulinti savo žinias ir patirtį.

Integracija su kameromis suteiks reikiamą kontrolę, atsiras mokėjimo informacija kreditų pagrindu ir kiti svarbūs organizacijos duomenys.

Norėdami pradėti dirbti, turite užsiregistruoti ir gauti vartotojo vardą bei slaptažodį, kad galėtumėte patekti į duomenų bazę.

Nesant darbo laiko, programa užblokuos prieigą prie duomenų bazės, tolimesnei veiklai turėsite dar kartą įvesti slaptažodį.

Dabartinė planavimo sistema leis sukonfigūruoti atsarginį grafiką, gauti reikiamas ataskaitas pasirinktu laiku ir nustatyti kitus tvarkaraščio veiksmus.