Programa automobilių apskaitai stovėjimo aikštelėje
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa automobilių apskaitai stovėjimo aikštelėje

Programa automobilių apskaitai stovėjimo aikštelėje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigyti automobilių apskaitos programą automobilių stovėjimo aikštelėje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Transporto priemonių apskaitos aikštelėje programa prisideda prie savalaikio ir teisingo stovėjimo aikštelėje pastatytų transporto priemonių apskaitos vykdymo. Transporto priemonių apskaita ir vykdymo užtikrinimas automobilių stovėjimo aikštelėje yra labai svarbūs siekiant užtikrinti kliento transporto priemonės saugumą. Aikštelėje numatytas automobilių išdėstymas aikštelėse, kiekvienas klientas turi konkretų automobilį ir tai yra jo rekordas, o atvykimą ir išvykimą reikėtų registruoti, kad vėliau būtų galima apskaičiuoti ir kontroliuoti atsiskaitymo kainą pagal tarifą. parkavimo apsauga. Automatizuotos programos naudojimas apskaitai padės laiku ir kokybiškai organizuoti buhalterinę veiklą su aukštu operacijų efektyvumo lygiu. Be to, automatizuotos programos naudojimas prisideda prie kitų rodiklių augimo ir daugelio kitų įvairaus pobūdžio procesų reguliavimo, pavyzdžiui, valdymo ir kontrolės. Parkavimo aikštelių valdymas ir transporto priemonių kontrolė yra tokie pat svarbūs kaip ir apskaita, todėl automatizavimo programos naudojimas yra būtinas sprendžiant sudėtingas verslo užduotis. Automatizavimo programos yra skirtingos, skirtumai gali būti tiek automatizavimo forma, tiek įgyvendinimo kryptimi. Todėl renkantis programinės įrangos produktą būtina atidžiai išstudijuoti konkrečią programą prieš ją taikant. Priešingu atveju, pavyzdžiui, nesutapus programos funkcionalumui, informacinės programos veikimas bus neefektyvus ir neduos laukiamų rezultatų. Teisingai parinkta programa prisidės prie stabiliai pozicijai rinkoje svarbių ekonominių rodiklių ir daugelio tolimesnei įmonės plėtrai svarbių veiklos parametrų augimo.

Universali apskaitos sistema (USS) – tai naujoviškas programinės įrangos produktas, turintis platų įvairių funkcijų spektrą, optimizuojantis visą įmonės veiklą. USU gali būti naudojamas bet kurioje organizacijoje, įskaitant automobilių stovėjimo aikštelę. Turėdamas funkcionalumo lankstumą, USU suteikia galimybę keisti nustatymus programoje, leidžiantį programiniam produktui veikti pagal kliento poreikius ir pageidavimus, atsižvelgiant į įmonės ypatumus. Taigi kuriant taikomąją programą nustatomi veiksniai, įtakojantys programinės įrangos funkcionalumo formavimąsi. USS įdiegimas ir nustatymas atliekami greitai, nereikia nutraukti darbo užduočių ar papildomų investicijų.

Automatizuotos aplikacijos pagalba galima atlikti daugybę operacijų, pavyzdžiui, buhalterinė apskaita, automobilių kontrolė, parkavimo valdymas, dokumentų srautas, duomenų bazės su duomenimis kūrimas ir priežiūra, rezervavimas, planavimo galimybė, skaičiavimas. operacijos, ataskaitos ir daug daugiau.

Universali apskaitos sistema – Jūsų verslo patikimumas ir efektyvumas!

Automatinė programa gali būti naudojama bet kurioje įmonėje, neatsižvelgiant į skirtumus.

Programinės įrangos naudojimas ir mokymas leis greitai ir lengvai prisitaikyti ir pradėti dirbti su programa.

Sistema aprūpinta visomis būtinomis funkcijomis, leidžiančiomis efektyviai vykdyti veiklą automobilių stovėjimo aikštelėje.

Parkavimo valdymas, automobilių kontrolė ir apskaita, zonų sekimas, parkavimo vietų laisvų vietų stebėjimas.

Buhalterinės apskaitos automatizavimas, automobilių apskaita, ataskaitų rengimas, mokėjimų apskaičiavimas ir kontrolė ir kt.

Automatiniai skaičiavimai padeda gauti tikslius rezultatus.

Kiekvieno automobilio atvežimo ir išvykimo kontrolė, klientų ir automobilių apskaitos, atsiskaitymo ir parkavimo laiku sekimas.

Rezervavimo parinktis leidžia greitai išspręsti rezervacijos sudarymo, išankstinio apmokėjimo ar apmokėjimo dokumentų ruošimo, rezervacijos laikotarpio pabaigos ar pratęsimo sekimo užduotis.

Duomenų bazės su neribotu kiekiu informacijos sukūrimas.

Automatizuota apskaita taip pat apima išankstinį apmokėjimą, mokėjimą, debetą ir kt.

Programoje galima redaguoti konkretaus darbuotojo prieigos teisę. Taigi darbuotojas negalės matyti tam tikrų duomenų.

Bet koks pranešimas gali būti atliktas naudojant USU be sunkumų. Lengva ir paprasta atlikti visas operacijas ir generuoti bet kokio sudėtingumo ataskaitas.

Jei reikia, galite pateikti pranešimą klientui ir išspręsti iškilusias problemas bendraudami su klientais.

Planavimas naudojant USS yra patogus ir greitas būdas sukurti planą ir sekti suplanuotų užduočių tvarkaraštį.

Analizė ir auditas be išorės pagalbos, su USU, kurių rezultatai padės kokybiškai valdyti ir plėtoti verslą.

Dokumentų valdymo procesų automatizavimas bus atspirties taškas modernizuojant dokumentų apyvartą, kur bus galima laiku ir asmeniškai įsigyti bei nuvykti į aptarnaujamą zoną.

Pirmajai pažinčiai su USU pakanka atsisiųsti bandomąją sistemos versiją iš įmonės svetainės.

USU darbuotojai teikia reikalingus verslo procesus, įskaitant informaciją ir techninę pagalbą.