Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga optikai

Programinė įranga optikai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga optikai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programinę įrangą optikai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Optinė programa vadinama USU Software, skirta įmonėms, kurios specializuojasi koreguoti regėjimą akiniais ir lęšiais pagal pablogėjimo laipsnį. Tokios įmonės vadinamos optikos arba optikos salonais ir vykdo klientų priėmimą, įskaitant regėjimo apibrėžimą ir priedų parinkimą, be tiesioginės akinių ir lęšių pardavimo. Optinės salės programinė įranga yra įdiegta į darbo kompiuterius ar kitus skaitmeninius įrenginius, naudojamus optinėje salėje ir su Windows operacine sistema. Montavimo darbus kūrėjas atlieka nuotoliniu būdu, naudodamasis interneto ryšiu, o kaip moralinę paramą būsimiems vartotojams suteikiamas trumpas mokymo kursas, kurių skaičius neturėtų viršyti optikos salono įsigytų licencijų skaičiaus.

Pripažįstame, kad tarp jos darbuotojų gali ir nebūti patyrusių vartotojų, kad optika galėtų greitai dirbti programinėje įrangoje, tačiau tai nėra būtina, kadangi programa turi tokią lengvą sąsają ir patogią navigaciją, jos kūrimas greitas ir neskausmingas bet kuriam vartotojui. - ta prasme, kas neturi patirties kompiuteriu. Be to, programinei įrangai reikalingos operacijos nėra sudėtingos. Tai darbo duomenų įvedimas darbo metu, kurį atlieka dirbantys lęšių salone ar optikoje.

Programinei įrangai reikia tik optikos, nes likusį darbą ji atlieka savarankiškai. Kliento apsilankymas įrašomas į asmens bylą, gautas matavimo rezultatas įtraukiamas į medicininę pažymą, parinkti akiniai ir lęšiai dokumentuojami parengiant sąskaitą naudojant terminų asortimentą, kuriame pateikiamas visas prekių asortimentas ir priedai. Lygiagrečiai optikos programinė įranga skaičiuoja užsakymo savikainą, pelną, kurį reikia gauti pardavus, viziją matuojančio specialisto paslaugų kainą, komisinius nuo rėmo pardavimo vadovui ir kt. Visos operacijos ir susiję skaičiavimai, kurių negali užregistruoti žmogaus akis, programinėje įrangoje atliekami per kelias sekundes. Todėl jie sako, kad programinė įranga bet kokią apskaitos procedūrą atlieka realiu laiku.

Optikos programinė įranga sukuria keletą duomenų bazių, kai kurios iš jų yra optikos verslo pagrindas, kai kurios iš jų jau buvo paminėtos. Pirmoji – nomenklatūrinis asortimentas, kuriame pateikiamos prekinės prekės, kurias optika naudoja savo veikloje – tiek pardavimui, tiek savo reikmėms. Kiekviena prekė turi nomenklatūros numerį ir individualius prekybos parametrus – prekę, brūkšninį kodą, kuris būtinas šiai prekei identifikuoti renkantis iš panašių pavadinimu ir savybėmis. Terminologijoje salono programinė įranga įgyvendina visuotinai priimtą prekių klasifikavimą, suskirstydama jas į kategorijas pagal pridedamą katalogą, o tai pagreitina prekių paiešką išrašant sąskaitas.

Sąskaitas faktūras taip pat automatiškai generuoja programinė įranga. Pakanka nurodyti individualų prekės parametrą, jos kiekį, perdavimo pagrindą, kaip bus parengtas dokumentas su numeriu ir einamąją data bei jo automatinį registravimą sąskaitų faktūrų duomenų bazėje, sukurtoje atsižvelgiant į jos judėjimą. produktai, kurie yra optikoje pateiktų prekių vartotojų paklausos analizės objektas. Programa taip pat pateikia sąskaitų faktūrų pagrindus – klasifikaciją, kad jas vizualiai atskirtumėte, kad galėtumėte atskirti gaunamus ir išsiunčiamus važtaraščius. Atsargų prekėms statusas priskiriamas pagal perdavimo tipą, statusas turi turėti savo spalvą, kad optikas ar sandėlio darbuotojas vizualiai atskirtų gautus dokumentus.

Klientų bazė, kurioje sutelkta visa informacija apie klientus, įskaitant potencialius ir esamus, turi vidinę klasifikaciją pagal kategorijas, panašiai kaip nomenklatūra, tačiau šiuo atveju kategorijas parenka ir tvirtina salonas, taip pat yra katalogas. iš jų sudarytas, pagal kurį formuojamos tikslinės klientų grupės. Darbas su klientų grupe leidžia optikai padidinti įtraukimo mastą ir patrauklumą pasirinktai auditorijai. Paprastai tai vyksta įvairių laiškų pavidalu, kurių organizavimą palaiko optinė programinė įranga bet kokiu formatu - tiek dideliais kiekiais, tiek asmeniškai, įskaitant grupes, ir turi įmontuotą tekstų rinkinį. šablonus, kurie gali patenkinti visas informacijos ar reklaminio pašto užklausas.

Dėl didelio vartotojų skaičiaus programinė įranga apriboja darbuotojų prieigą prie oficialios informacijos, kad apsaugotų jų privatumą. Prieiga prie oficialios informacijos leidžiama tik tiek, kiek atitinka kompetencijos ir įgaliojimų lygį, atviri duomenys reikalingi tik užduotims atlikti. Norint dalytis prieiga, kiekvienam darbuotojui priskiriamas asmeninis prisijungimo vardas ir saugos slaptažodis, identifikuojantis kiekvieno veiksmų sritį, slaptai nuo kitų vartotojų. Programinė įranga siūlo nemokamą administracinę prieigą prie visų naudotojų dokumentų, kad būtų reguliariai stebimas jų informacijos tikslumas. Kad būtų lengviau valdyti, pateikiama importavimo funkcija, kurioje paryškinama ir pataisoma informacija, patekusi į sistemą nuo paskutinės patikrinimo procedūros. Vartotojo informacija yra pažymėta prisijungimo informacija, todėl galite lengvai nustatyti, kur ir kas yra informacija, kokia jos kokybė ir įterpimo į programą laikas.

Optikos programinė įranga automatiškai apskaičiuoja sistemos fiksuojamą darbo kiekį ir kitus ignoruojančių darbuotojų gabalinį atlyginimą. Toks kaupimo reikalavimas yra stipriausia paskata darbuotojams laiku įtraukti darbo rodmenis į sistemą, registruoti atliktas užduotis ir vesti ataskaitas. Darbuotojai naudoja individualias elektronines formas, todėl jie yra asmeniškai atsakingi už atliktų darbų atlikimo laiką ir kokybę, kurią reguliariai stebi vadovybė. Programėlėje siūlomas patogus, ekspertams pritaikytas medicininių paskyrimų grafikas ir nurodytas lankymo laikas, kurį galima lengvai atkurti pagal poreikį. Specialistų naudojamose medicininėse elektroninėse formose yra įmontuoti nurodymai, padedantys greitai užpildyti reikiamus dokumentus ir nustatyti diagnozę.

Sistema automatiškai informuoja pacientus apie apsilankymus pas gydytojus, akinių užsakymų prieinamumą, darbo valandas, reguliariai organizuoja reklaminius laiškus. Optinės salės programinė konfigūracija netaikoma mėnesinio mokesčio, skirtingai nuo alternatyvių pasiūlymų, ir gali būti išplėsta prijungus naujas paslaugas. Bendravimui palaikyti darbuotojai naudoja vidinę pranešimų sistemą. Jame naudojami iššokantieji langai, kurie yra aktyvūs ekrane ir suteikia greitą prieigą prie diskusijų temų. Programinė įranga valdo sandėlį, leidžia rezervuoti prekę ir siunčia pranešimą tiekėjams, jei reikiamos prekės nėra sandėlyje.