Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga akiniams

Programinė įranga akiniams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga akiniams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programinę įrangą akiniams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Akinių programinė įranga buvo specialiai sukurta siekiant užtikrinti teisingą optikos salono darbo organizavimą. Automatizuota programinė įranga leidžia stebėti atsargų likučius sandėliuose, palaikyti klientų bazę ir generuoti finansines ataskaitas. Akinių programinėje įrangoje atskiros lentelės užpildomos taškais pagal medžiagos tipą ir gamintoją. Šis skirtumas padeda apskaičiuoti pajamas ir išlaidas. Apskaita yra svarbiausia. Todėl teisingas ir teisingas apskaitos taikymas yra būtinas kiekviename verslo sektoriuje ir akinių pardavimas nėra išimtis. Šiandien optikos srityje daugėja užklausų ir klientų, o tai reiškia, kad yra didžiulis informacijos srautas, kurį reikia analizuoti. Jei nėra technologinio asistento, pavyzdžiui, akinių programinės įrangos, žmogaus darbas negali susidoroti su visu tuo.

Vertinimo programinė įranga stebi klientų srautus ir kuria formas pagal integruotus šablonus. Norint kontroliuoti veiklos vykdymą, būtina įdiegti šiuolaikinius pokyčius, kurie padės optimizuoti darbą. Įmonės vadovybė atidžiai stebi pelningumo lygį. Todėl ji visada stengiasi būti priekyje savo konkurentų. Naudojant šiuolaikinę programinę įrangą, tai tampa realybe. Visi salone esantys akiniai gauna savo unikalų kodą, kuris padeda greitai surasti šią prekę duomenų bazėje. Taip pat yra funkcija pridėti vaizdą prie sistemos. Tai ženkliai supaprastina darbuotojų darbą ir tuo pačiu gali būti aptarnaujama daugiau pacientų. Tai naudinga ir klientams, nes nebereikia laukti ilgose eilėse, kol darbuotojai ar gydytojai aptarnaus, o tai sunaudoja daug laiko ir energijos. Kitas geras dalykas yra tai, kad jūsų klientų lojalumo lygis didėja, pritraukiant į jūsų įmonę daugiau žiūrovų ir tiesiog nešiojant akinius.

USU programinė įranga padeda vykdyti verslą įvairiose pramonės organizacijose. Tai praktikuoja gamybos, gabenimo, valymo ir kitos įmonės. Įrašų ir operacijų apskaitai reikalinga speciali programinė įranga. Ataskaitinio laikotarpio pabaigoje ji automatiškai sugeneruoja reikiamas ataskaitas. Tai padeda analizuoti ir nustatyti klientų poreikį tam tikros rūšies prekėms. Norint gauti gerą pelną, reikia parduoti paklausius produktus.

Optikos salonuose naudojama akinių programinė įranga, visiškai atitinkanti steigimo dokumentų reikalavimus. Savininkai savo veiklos pradžioje patvirtina pagrindines valdymo nuostatas, vėliau darbuotojams sukuriami vidiniai nurodymai. Skaičiuodami mokesčius už vienetą, darbuotojai stengiasi gauti daugiau paraiškų, todėl turi optimizuoti tuos pačius procesus. Vadovybė nori užsidirbti didelio pelno ir sveikina savo darbuotojus pusiaukelėje, perka aukštos kokybės programą, pavyzdžiui, akinių programinę įrangą.

USU Software – tai naujos kartos programa, kurią galima naudoti cheminėse valyklose, lombarduose, automobilių plovyklose, grožio salonuose ir kirpyklose. Vidinė konfigūracija apima išplėstą operacijų tipų pasirinkimą, todėl ji laikoma optimalia bet kuriame ekonomikos sektoriuje. Integruotas elektroninis asistentas atsakys į daugelį klausimų apie operacijų kūrimą, pateiks formų ir sutarčių šablonus. Visi programoje atlikti veiksmai įrašomi į žurnalą. Čia pateikiama informacija apie atvykimo laiką ir atsakingą asmenį.

Akinių apskaitos programinė įranga optikos salonuose reikalinga nuo pirmos veiklos dienos. Taigi galima garantuoti finansinių rodiklių patikimumą. Nustatant pelno dydį, atsižvelgiama į gamybines ir negamybines pajamas bei sąnaudas. Kiekvienas straipsnis turi poveikį. Esant dideliems nukrypimams nuo suplanuoto tikslo, verta gauti pažangią analizę. Tai padeda nustatyti pokyčių tendencijas ir atlikti tendencijų analizę. Norėdami užtikrinti, kad duomenys būtų tikslūs, turite sistemingai inventorizuoti ir stebėti vidinius procesus.

Akinių programinės įrangos apskaita turi daug kitų funkcijų; greitas įvestos informacijos apdorojimas, programinės įrangos naudojimas lombarduose, akinių salonuose ir cheminėse valyklose, patogus mygtukų išdėstymas, stilingas dizainas, vartotojo vadovas, individuali prieiga darbuotojams, specialūs žinynai ir klasifikatoriai, sintetinė ir analitinė apskaita, banko išrašai ir mokėjimo pavedimai , išlaidų ataskaitos, kasos knyga, pradelstų sutartinių įsipareigojimų nustatymas, buhalterinė apskaita ir mokesčių atskaitomybė, įstatymų laikymasis, pajamų ir sąnaudų knygos, pasiūlos ir paklausos nustatymas, automatinės telefonų stotelės automatizavimas, papildomos įrangos prijungimas, gamybos procesų optimizavimas, išlaidų ir pajamų kontrolė, deklaracijos ir išlaidų prognozės, paketinis ir individualus SMS žinučių siuntimas, kokybės kontrolė, savalaikiai komponentų atnaujinimai, įmontuotas skaičiuotuvas, inventorizavimas, griežti ataskaitų formatai, dokumentų šablonai, operacijų automatizavimas, grįžtamasis ryšys, CCTV, pilnas ir dalinis mokėjimas, atidėtų mokėjimų išdavimas, premijų programos, duomenų bazės importavimas iš kitos programos, darbo organizavimas, šachmatų puslapis, pasirinktiniai maketai, ataskaitos ir diagramos, užduočių tvarkyklė, gamybos grafikas, elektroniniai čekiai, važtaraščiai, vieninga klientų bazė, sąveikos šakos, papildymas kitus dokumentus į apskaitą.