Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa optikos parduotuvei

Programa optikos parduotuvei • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa optikos parduotuvei
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą optikos parduotuvėje

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiandien salonams, teikiantiems optikos paslaugas, yra daug įvairių sistemų, viena iš jų – optikos parduotuvės programa. Didžioji dauguma įmonių pereina prie savo verslo skaitmeninimo ir siūlo programinę įrangą visose srityse. Tuomet naudojamos programos kokybė tampa įmonės teikiamų paslaugų kokybe. Norint užtikrinti, kad programa veiktų veiksmingai ilgainiui, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Kadangi įmonės per mažai dėmesio skiria programų pasirinkimui, jos ateityje patirs didžiulius nuostolius ir net bankrutuos. Tarp daugybės programinės įrangos yra nedaug tokių, kurie tikrai galėtų suteikti viską, ko įmonei reikia dirbti su optikos parduotuve. Todėl USU Software nusprendė sukurti programą, kuri vienu metu išspręstų visas įmonėje iškilusias problemas ir atvertų didelę erdvę verslui. Mūsų praktika paremta daugelio įvairaus dydžio optikos įmonių patirtimi. Sėkmingai įtikinę keletą parduotuvių praktine sistemos nauda, džiaugiamės galėdami Jūsų dėmesiui pateikti optikos parduotuvių programą, kuri leis Jūsų įmonei per trumpiausią laiką ženkliai augti klientų ir konkurentų akyse.

USU programinė įranga turi daug integruotų funkcijų ir įrankių, kurie yra naudingi dirbant bet kuriuo metu. Programa nepateikia jums paruoštų sudėtingų problemų sprendimų, bet padeda sukurti efektyvų planą. Jame taip pat yra visi reikalingi įrankiai, kad sudėtingos problemos sprendimas jums atrodytų kaip paprastas ir įdomus žaidimas. Optikos parduotuvėje esančios programinės įrangos analitinės galimybės daro ją tikrai unikalia, nes programa netgi gali numatyti labiausiai tikėtiną kitos dienos rezultatą, priklausomai nuo esamos situacijos. Pačioje pradžioje įvedus pagrindinę informaciją apie savo optiką, programa sudaro pagrindinį visos sistemos pagrindą. Ateityje būtent ši struktūra valdys daugumą automatiškai atliekamų operacijų.

Dar viena maloni premija yra ta, kad pirmąją savaitę greičiausiai pastebėsite savyje problemų, kurių net neįtarėte, kad jos egzistuoja dirbdami įprastus darbus. Optikos parduotuvės programa greitai surenka duomenis iš visų frontų, atlieka analizę ir bet kuriuo metu pateikia visų sričių ataskaitą. Tikslus planavimas kartu su USU programinės įrangos įrankiais yra puikus. Kalbant apie pastatų planus, optikos parduotuvės programa čia irgi pasitarnaus. Paskelbus tikslą, lentelėje galite spustelėti bet kurią dieną ir programėlė parodys tos dienos prekių, išlaidų ir pajamų likučius. Teisingas šių žinių pritaikymas parodo, ką reikia keisti esamoje situacijoje, kad būtų pasiekta maksimali nauda.

Dabar optikos parduotuvę valdyti daug lengviau, nes programa užima didžiąją dalį apkrovos. Darbuotojai įvertins automatizavimo funkcijas, kurios suteikia daugiau laisvės ir erdvės judėti. Negaiškite laiko varginantiems skaičiavimams ir operacijoms, kuriant dokumentus ir ataskaitas. Darbuotojai gali pajusti, kad jų darbas yra prasmingesnis sutelkus dėmesį į strateginę dalį, o tai reiškia, kad jie tai darys trigubai stropiai. Jei pageidaujate, mūsų ekspertai sukurs sistemą, kuri viską palengvins pagal individualias Jūsų optikos parduotuvės charakteristikas. Aplenk konkurenciją su USU programine įranga!

Optinės parduotuvės valdymo programa sunkiai veikia visose kontroliuojamose verslo srityse. Pakeiskite savo organizacijos pagrindą turimais įrankiais be papildomų pastangų. Būtina pakeisti tik pagrindinius žinyno parametrus. Prijunkite papildomą aparatinę įrangą ir programinė įranga bus visiškai sinchronizuojama su ja. Pristatykite įrenginį, skirtą pažangiai sandėlio kontrolei ar greitam pardavimui bei kortelių, kurių kiekis neribojamas, automatizavimui. Aptikimas atliekamas pagal pavadinimą arba brūkšninį kodą. Pažymėti optikos gaminiai nurašomi iš sandėlio.

Pirkėjas gali atidėti tam tikros rūšies prekės pirkimą. Norėdami tai padaryti, tiesiog informuokite pardavėją paspausdami kelis mygtukus. Atskirame žurnale saugomi visi programos atlikti veiksmai. Jame saugoma data, pardavimai, debetai ir mokėjimai, taip pat pakeitimus atlikusio darbuotojo vardas ir pavardė. Po kiekvieno mokėjimo programėlė išsaugo pirkimo informaciją atskirame kintamajame. Pasibaigus pasirinktam laikotarpiui, tiksliai pažiūrėkite, kur nukeliauja daugiausia lėšų ir iš kokių pajamų šaltinių optikos parduotuvė yra pelningiausia.

Vadovai savo sąsajoje galės stebėti kiekvieno darbuotojo veiklą realiu laiku. Kiekvienam optikos pardavėjui dirbančiam asmeniui suteikiama paskyra su unikaliu vartotojo vardu, slaptažodžiu ir unikaliomis parinktimis, atsižvelgiant į jo pareigas. Prieigos prie paskyros teises gali apriboti ir administratoriai, ir darbuotojai, rodydami informaciją tik jurisdikcijoje.

Marketingo ataskaita aiškiai parodo reklamos efektyvumą, kur matosi, kurie pardavimo kanalai pritraukia daugiausiai klientų. Taip pat galite peržiūrėti populiariausius produktus. Prie optinės parduotuvės programos pridėtas kliento modulis sukurtas pagal CRM sistemą. Daugelis funkcijų buvo pakoreguotos siekiant padidinti klientų lojalumą, kai klientas bendrauja su parduotuve. Siųskite masinius laiškus apie optikos naujienas, akcijas ar nuolaidas ir rūšiuokite pirkėjus savo nuožiūra, kad greitai surastumėte varginančius, nuolatinius ir VIP klientus.

Programa savarankiškai apskaičiuoja atlyginimą su vienetiniu darbu, o tai teisingiau, nes darbuotojai yra labiau motyvuoti atlikti kuo daugiau pardavimų. Perkelkite optiką į naują lygį su USU programine įranga ir tapkite čempionu pirkėjų akyse!