Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa optikos salonui

Programa optikos salonui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa optikos salonui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą optikos salonui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Optikos salono programa padeda organizuoti įvairius procesus. Integruotos knygos ir žurnalai leidžia įrašyti visas paslaugas darbo laikotarpiu. Darbuotojai gali sumažinti gamybos laiko sąnaudas naudodami išsiuntimo šablonus. Kompiuterinėje programoje yra specialus asistentas, kuris patars ir atsakys į visus klausimus. Salonams, susijusiems su optika, tai yra gera automatizavimo parinktis, leidžianti stebėti visus darbuotojų veiksmus realiuoju laiku. Be to, dėl naujausių kompiuterinių technologijų metodų beveik visos operacijos optinėje salėje bus atliekamos automatiškai, be žmogaus įsikišimo, nes mūsų specialistai papildė visas reikiamas funkcijas ir priemones, o tai tikrai naudinga taupant darbuotojų laiką ir pastangas. o paskui skirkite kitoms svarbioms ir kūrybingoms užduotims.

Norint padidinti apyvartą bet kurioje organizacijoje, reikia specialios programos. Optikos salonas nėra išimtis. Tokiu atveju reikia stebėti klientų apsilankymus, kurti priėmimo ir prašymo dokumentus, greitai spręsti iškilusias problemas, parinkti prekes pagal receptą ir daug daugiau. Optikos salone gali būti ir atskiras kabinetas specialistui, kuris atliks tyrimus ir patars. Net kompiuterinės programos suteikia tokį paslaugų derinį. Elektroninė įranga gali savarankiškai perduoti paciento informaciją ir padaryti išvadą. Taip pat yra daug kitų prietaisų ir įrankių. Vienas iš jų – priminimas, padedantis nepamiršti konsultacijų ir svarbių susitikimų. Kitas funkcionalumas – galimybė palaikyti įvairaus formato dokumentus, o tai patogu darbuotojams, nes nereikia patiems konvertuoti formų ir ataskaitų, viskas automatizuota.

USU Software – tai kompiuterinė programa optikos salonuose, grožio centruose, lombarduose, cheminėse valyklose, kirpyklose ir kitose įstaigose. Jis gali būti naudojamas didelėse ir mažose įmonėse, viešosiose ir privačiose nuosavybės formose. Universali konfigūracija susideda iš daugelio dalių. Įmonės vadovybė savarankiškai kuria parametrus pagal savo principus, pasirenka skaičiavimo būdus, vertina atsargų įrašus, kuria ataskaitas ir dar daugiau. Kompiuterinė programa yra daugiafunkcė ir garantuoja didelį duomenų apdorojimo greitį. Be to, visos šios operacijos atliekamos nepadarius mažos klaidos, nes viskas apskaičiuojama dirbtinio intelekto pagalba. Tai gyvybiškai svarbu bet kuriai įmonei, nes klaidos gali sukelti aukų arba, dar tragiškiau, klaidingai pristatyti pacientus ir sukelti sveikatos problemų.

Optinės salės priežiūros programa apima personalo darbo krūvio mažinimą kuriant standartinius įrašus. Pasirinktiniai integruoti indeksai ir klasifikatoriai leidžia greitai kurti operacijas. Formos ir sutarčių šablonai pildomi savarankiškai, remiantis įvestomis reikšmėmis. Programa yra integruota su svetaine, todėl ji gauna paraiškas internetu ir atnaujina duomenis apie salės darbo laiką. Šiuolaikinės technologijos išlaisvina jus nuo daugelio įsipareigojimų ir padeda nukreipti energiją į sudėtingesnes užduotis.

USU Software – daugiafunkcė programa, kuri ne tik stebi pagrindinius verslo procesus, bet ir atlieka darbo užmokesčio skaičiavimus, generuoja ataskaitas, nustato įrangos ir personalo darbo krūvį, analizuoja įmonės mokumą. Programa skirta remti siaurus sektorius. Optikos salonai užima nemažą rinkos dalį. Gyventojai visada stengiasi įsigyti kokybiškų prekių už priimtiną kainą. Pramonės plėtra padės rasti tai, ko jums reikia. Konkurencija kasmet didėja, todėl būtina rasti galimybių tobulinti savo veiklą. Šiai problemai spręsti informacinėje rinkoje atsiranda kompiuterinės programos, padedančios optimizuoti verslo procesus ir įtvirtinti vidinę įmonės organizaciją.

Optinės salės programa turi daug privalumų, tokių kaip savalaikiai komponentų atnaujinimai, rodiklių universalumas, pritaikymas didelėse ir mažose įmonėse nepriklausomai nuo sektoriaus, prieiga vartotojo vardu ir slaptažodžiu, neriboto filialų ir padalinių skaičiaus kūrimas, hierarchija. konsolidavimas ir inventorizacija, įrašų kūrimo chronologija, apskaita ir mokesčių teikimas, duomenų informacija, specialūs maketai, žinynai, knygos, žurnalai ir klasifikatoriai, papildomos medžiagos įtraukimas, mokėtinos ir gautinos sumos, kokybės kontrolė, paslaugų lygio įvertinimas, premijų programa ir nuolaidos, kitas įrangos pajungimas, integravimas su svetaine, automatinis dokumentų kūrimas pagal šabloną, vienetinės ir laiko apmokėjimo formos, personalo apskaita, dalinis ir pilnas paslaugų apmokėjimas, pelningumo lygio apskaičiavimas, likučių buvimas sandėliuose, sąveika tarp filialų, naudojimas grožio salonuose, sveikatos klinikose ir kitose įmonėse, mokėjimo pavedimai ir pretenzijos, išlaidų ataskaitos, kvitų ir išlaidų kasos orderiai, elektroniniai čekiai, derinimo su partneriais ataskaitos, teisinė atitiktis, pažangi analizė, didelis našumas, sąskaitos faktūros ir važtaraščiai, transportas dokumentai, kita programa, automatizuotas PBX, masinis ir individualus paštas, pasiūlos ir paklausos stebėjimas, užduočių planavimo priemonė, įvairios ataskaitos, įvykių žurnalas.