Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinės įrangos kūrimas oftalmologijoje

Programinės įrangos kūrimas oftalmologijoje • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinės įrangos kūrimas oftalmologijoje
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite oftalmologijos programinės įrangos kūrimą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Programinės įrangos kūrimas oftalmologijoje šiandien yra neatidėliotinas uždavinys, nes kiekvienai įmonei reikalingas efektyvus darbų sisteminimas. Standartinės apskaitos programos, atliekančios ribotą funkcijų rinkinį, toli gražu ne visada tinka optika užsiimančioms įmonėms, nes neatitinka veiklos specifikos ir nėra patogios naudoti. Oftalmologija reikalauja naudoti naujausias automatizavimo technologijas, kurios užtikrina visišką skaičiavimų ir atliekamų operacijų tikslumą, nes oftalmologų darbe svarbus aukščiausias tikslumo lygis. Kuriant programinę įrangą oftalmologijoje, būtina derinti automatinio darbo režimo, veikimo paprastumo ir greičio, informacinio pajėgumo ir veikimo optikos salonuose bei akių klinikose ypatybes.

Gana sunku rasti programinę įrangą, atitinkančią visus išvardintus reikalavimus, todėl mūsų įmonės specialistai pradėjo kurti daugiafunkcę su plačiomis galimybėmis programą, automatizuojančią darbą oftalmologijoje. Rezultatas buvo USU Software, kurios funkcionalumas leidžia organizuoti veiklos, gamybos ir valdymo procesus pagal vartotojo įmonės ypatybes. Programa yra naujausia plėtra ir apjungia žinių bazę, finansų ir valdymo analizės įrankius bei darbo erdvę įvairioms užduotims atlikti: verslo planavimui, produktų pardavimui, atsargų kontrolei, pacientų vizitų duomenų apdorojimui ir kt. Ypatingas mūsų plėtros privalumas – kruopščiai apgalvotas analitinis funkcionalumas, su kuriuo galėsite visapusiškai įvertinti verslo finansinę būklę, numatyti ateitį ir planuoti efektyvias plėtros strategijas.

Mūsų programine įranga gali naudotis bet kuri su oftalmologija susijusi įmonė: klinikos, privatūs gydytojai, diagnostikos centrai ir optikos salonai. USU Software suteikia savo vartotojams įrankius, skirtus valdyti gydytojų darbą, pvz., planuoti ir įrašyti susitikimus, parduoti akinius ir lęšius. Todėl programoje sukonfigūruojamas automatinis režimas ne tik apskaičiuotiems rodikliams nustatyti, bet ir srautui analizuoti bei dokumentuoti. Taupydami darbo laiką Jūsų darbuotojai galės sukurti dokumentų ir ataskaitų šablonus, kurie naudojami kiekvieną kartą rengiant reikiamus dokumentus. Vartotojai programinėje įrangoje gali susikurti kvitus, sąskaitas faktūras, receptų blankus ar tyrimų rezultatų aprašymus, atsisiųsti juos MS Word formatu ir atsispausdinti ant oficialaus firminio blanko su detalėmis ir logotipo atvaizdu. Tai operatyvizuoja oftalmologijos darbą, padidina aptarnavimo greitį ir apskritai personalo produktyvumą.

Programinė įranga palaiko sistemos informacijos kataloguose esančių duomenų atnaujinimą, kad visada dirbtumėte tik su naujausia informacija, o naujausios rinkos tendencijos atsispindėtų jūsų oftalmologijos klientams siūlomuose produktuose ir paslaugose. Be to, jūsų darbuotojai gali išsaugoti neribotą skaičių kainoraščių, kad sudarytų įvairias kainas, kad atitiktų esamą paklausą. Dėl informacijos talpos ir kompiuterio nustatymų lankstumo mūsų programinė įranga niekada nėra pasenusi ir gali būti naudojama viso verslo metu, nes leidžia saugoti istorinius duomenis ir naudotis naujausiais oftalmologijos pasiekimais.

Ypatingas mūsų programos privalumas – analitinis funkcionalumas, kurį kuriant buvo atsižvelgta į įmonės vadovybės uždavinius ir poreikius. Joje rodoma visa finansinių ir ekonominių veiklos rodiklių statistika dinamikoje, todėl vadovybei nebereikia laukti, kol atsakingi ekspertai išanalizuoja ir apskaičiuos analitinius rodiklius. Dėl automatizuoto skaičiavimo jūs visada turėsite tik tinkamą finansinę informaciją, kad galėtumėte priimti teisingus valdymo sprendimus dėl savo oftalmologijos. USU Software – tai naujausia kompiuterinė sistema ir pelninga investicija į būsimą Jūsų verslo plėtrą!

Programinės įrangos sąsaja gali būti išversta į bet kurią kalbą, todėl programa yra tikrai universali. Jums bus pateikta paslaugų ir produktų populiarumo analizė, todėl nustatykite paklausiausias oftalmologijos sritis. Mūsų programinė įranga buvo sukurta atsižvelgiant į naujausias tendencijas, todėl ji palaiko brūkšninių kodų skaitytuvų naudojimą sandėlio operacijoms ir automatiniam etikečių spausdinimui. Plėtra atspindi visas operacijas, susijusias su produktų, taip pat sandėliavimo ir prekybos įrangos pirkimu, transportavimu ir ištrynimu. Peržiūrėkite informaciją apie likusias atsargas kiekvieno filialo sandėliuose, atsisiuntę tinkintą ataskaitą.

Programinė įranga leidžia atsiskaityti tiek debeto kortele, tiek grynaisiais ir fiksuoja visus gautus ir atliktus mokėjimus. Yra prieiga prie informacijos apie einamuosius grynųjų pinigų likučius banko sąskaitose ir seifuose, kad būtų galima įvertinti oftalmologijos mokumą ir finansinius rezultatus. Įvertinti įvairių reklamos rūšių efektyvumą, siekiant sutelkti resursus tik į sėkmingas paslaugų skatinimo priemones oftalmologijos rinkoje. Vadovybei pateikiamas visas valdymo ataskaitų spektras, leidžiantis atlikti išsamią verslo analizę, o programinė įranga palaiko individualų ataskaitų pritaikymą. Atsisiųskite atitinkamas bet kurio laikotarpio ataskaitas, kad įvertintumėte rodiklių dinamiką.

Analizei vizualizuoti analitiniai duomenys pateikiami vaizdinėse diagramose, grafikuose ir diagramose, todėl jūs gaunate ataskaitas, kurios yra visiškai paruoštos naudoti valdymo apskaitoje. Išanalizuoti išlaidas kiekvieno finansinių išlaidų elemento kontekste, įvertinti jų pagrįstumą ir rasti būdų, kaip sumažinti išlaidas. Iš klientų gaunamų pinigų analizė kaip pajamų rodiklio dalis atskleidžia, kurios tobulinimo sritys yra pelningiausios. Bus suteikta galimybė įvertinti darbuotojų, į kuriuos atsižvelgta skaičiuojant gabalinį darbo užmokestį, darbo rezultatus.

Naudojant USU programinę įrangą, jums nereikia pirkti papildomų programų, nes jos funkcionalumas apima visas oftalmologijos veiklos sritis.