Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa skolininkams

Programa skolininkams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa skolininkams
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą skolininkams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Paskolų programos nėra tokios dažnos internete, kaip ir programos, skirtos skolininkams, ty pamatyti savo skolą. Programos kredito įstaigoms yra retos ir yra rašomos kiekvienai kredito įstaigai atskirai, atsižvelgiant į jų poreikius. Jei ieškote paskolų apskaitos programos ar paskolų brokerio programos, skaitydami šį tekstą atėjote į reikiamą vietą.

Universali apskaitos sistema – tai paskolų apskaitos programa, unikali paskolų programa, atitinkanti kredito organizacijų poreikius ir sukurta specialiai kaip skolų apskaitos programa. Kredito apskaitos programose dažnai nėra viso funkcionalumo, leidžiančio fiksuoti kredito įstaigai, skolininkams reikalingas paskolas, tačiau kadangi tai yra speciali programa kredito kooperatyvams, mūsų USU gali patenkinti visus poreikius ir apima visus kredito operacijų poreikius. ir tvarko skolininkų apskaitą.

Universali apskaitos sistema, kaip paskolų grafikas ir grafikas paskolos gavėjams, gali fiksuoti konkrečios paskolos laiką, kada skolininkas turi sumokėti kitą sumą už paskolą, kiek yra skolinga paskola, kiek procentų nuo visos sumos. skolininkas privalo sumokėti ir kt.

Kreditas fiksuojamas automatiškai, Jūsų veiksmai susideda tik įvedant sumą, kliento vardą, pavardę, kontaktinius duomenis ir kreditas išduodamas. Jei jums reikia dokumentinių duomenų apie paskolą, galite juos lengvai atsispausdinti, nes USU leidžia spausdinti bet kokio tipo dokumentus su savo logotipu ir informacija tiesiai iš programos. Galite įdėti priminimą, kad žinotumėte, kada skolininkas turi sumokėti paskolą, tačiau papildomai, nurodydami paskolos datą, iš karto pažymite laiko tarpą tam ar kitam skolininkui. Kad USU jums praneš apie skolininkus.

USU paskolų tvarkymo programa – tai nesudėtinga skolų apskaitos ir debitorinių sumų tvarkymo programa, nes programos funkcionalumas yra labai paprastas ir suprantamas kiekvienam žmogui. Jūsų organizacija bus patenkinta mūsų programa, nes visada būsite informuoti apie skolininkus, darbas programoje bus stabilus ir nenutrūkstamas, o funkcionalumą išmoksite taip lengvai, kad tiesiogine prasme galėsite dirbti programoje.

Naudodama USU skolų apskaitos programą, jūsų organizacija pasieks naują verslo lygį tarp konkurentų. Nė viena programinė įranga debeto, gautinų sumų valdymo programa – USU!

Įmonės vadovas gebės analizuoti veiklą, planuoti ir vesti organizacijos finansinių rezultatų apskaitą.

Pinigų aplikacija skatina teisingą pinigų judėjimo įmonės sąskaitose valdymą ir kontrolę.

Universalios apskaitos sistemos programos dėka įmonės išlaidų apskaita ir laikotarpio pajamų bei pelno apskaičiavimas tampa nesudėtinga užduotis.

Finansinė programa veda pilną pajamų, išlaidų, pelno apskaitą, taip pat leidžia peržiūrėti analitinę informaciją ataskaitų pavidalu.

Grynųjų pinigų USU apskaita fiksuoja pavedimus ir kitas operacijas, leidžia išlaikyti savo klientų bazę, atsižvelgiant į visą reikiamą kontaktinę informaciją.

Finansinę apskaitą vienu metu gali vesti keli darbuotojai, kurie dirbs su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

Finansinė apskaita seka einamuosius grynųjų pinigų likučius kiekvienoje kasoje arba bet kurioje užsienio valiutos sąskaitoje einamuoju laikotarpiu.

Programa skolų ir sandorio šalių-skolininkų apskaita bus nuolat kontroliuojama.

Programa, kuri stebi išlaidas, turi paprastą ir patogią sąsają, su kuria gali lengvai dirbti kiekvienas darbuotojas.

Dėl rimto programoje esančių automatizavimo įrankių rinkinio pelno apskaita taps daug efektyvesnė.

Grynųjų pinigų operacijų apskaita gali sąveikauti su specialia įranga, įskaitant kasos aparatus, kad būtų patogiau dirbti su pinigais.

Programa gali atsižvelgti į pinigus bet kokia tinkama valiuta.

Pajamų ir išlaidų stebėjimas yra vienas iš svarbių kokybės gerinimo veiksnių.

Piniginės apskaitos vedimo sistema leidžia kurti ir spausdinti finansinius dokumentus organizacijos veiklos vidaus finansų kontrolės tikslais.

Pajamų ir išlaidų apskaita vedama kiekviename organizacijos darbo etape.

Kredito organizavimas ir priminimai skolininkams yra pagrindiniai USS programos privalumai.

Automatinis laiko fiksavimas, atsižvelgiant į organizacijos, kuri registruos skolininkus duomenų bazėje, laiką.

Neribota skolininkų duomenų bazė, kurioje gali būti registruojami visi organizacijos klientai pagal vardus, telefono numerius ir kitą informaciją.

Greita duomenų bazės paieška leis jūsų organizacijai veikti dvigubai greičiau.

Į programą galima įtraukti neribotą skaičių dokumentų.

Dokumentų spausdinimas tiesiai iš programos neleis kurti krūvos dokumentų Word, taip pat spausdindami galite nurodyti savo duomenis ir organizacijos logotipą.

Neriboto skaičiaus Jūsų organizacijos vartotojų registracija pagal jų darbo pareigas ir prieigą prie tam tikrų programos modulių.

Vienu metu kelių vartotojų darbas.

Nuotolinė prieiga prie programos.

Visų kredito procesų kontrolė.

Klientų bazė prisimena klientą iškart po registracijos.

Siųsdami SMS ir balso skambučius galite informuoti skolininkus apie jų skolas arba paskelbti apie bet kokias akcijas organizacijos klientams.

Bendravimas telefonu.

Galite atsisiųsti nemokamą USU programinę įrangą, skirtą apskaitos paskoloms, platinamą kaip ribotą demonstracinę versiją iš toliau pateiktos nuorodos.

Dar daugiau funkcijų yra pilnoje programėlės versijoje USU debetams, taip pat daugiau apie programą ir jos funkcijas galite sužinoti susisiekę žemiau nurodytais numeriais.