Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa, skirta išlaidų apskaitai

Programa, skirta išlaidų apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa, skirta išlaidų apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite apskaitos išlaidų programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Jei nepaisysite būtinybės skaičiuoti išlaidas, galite visiškai prarasti pinigų kontrolę ir nesvarbu, ar tai asmeniniai, ar įmonės pinigai. Išlaidų sekimo programa leidžia efektyviai ir subalansuotai sekti visas per tam tikrą laikotarpį padarytas išlaidas. Naudodami sąnaudų apskaitos programą galite sumaniai valdyti savo finansus, neturėdami nė menkiausios patirties šiuo klausimu.

USU išlaidų apskaitos programa yra įdiegta į asmeninį kompiuterį ir po to iš karto paruošta naudojimui. Apskaitos išlaidų programa nemokamai prieinama tik demonstracinėje versijoje, tačiau to pakaks, kad ją įvertintume praktiškai.

Išlaidų kontrolės programa bus ypač naudinga, jei turėsite griežtai stebėti savo išlaidas ar išlaidas versle. Išlaidų saugojimo programa gali automatiškai sugeneruoti bet kurio laikotarpio ataskaitą ir aiškiai matyti, ko reikia daugiausiai pinigų šaltiniui. Be to, veiklos išlaidų apskaitos programoje galima daryti ataskaitas tik apie tam tikrus išlaidų straipsnius ar kitus parametrus, jei nereikia matyti viso vaizdo, o reikia tik informacijos apie tam tikras kategorijas. Buitinių išlaidų apskaitos programa nereikalauja ilgo mokymosi ir gali būti naudojama net pradedantiesiems.

Taip pat namų ūkio išlaidų apskaitos programa gali būti naudojama ir asmeniniais tikslais – čia pateikiamos visos tam reikalingos funkcijos. Išlaidų užsakymų programa gali susikurti visus jums reikalingus dokumentus ir juos pildyti automatiškai – tereikia juos atsispausdinti ir užpildyti trūkstamus duomenis. Pajamų ir išlaidų valdymo programoje galite įrašyti bet kurį lėšų vežėją ar piniginę. Asmeninių išlaidų apskaitos programa suteikia galimybę planuoti būsimas išlaidas pagal praėjusių laikotarpių vidutinius skaičius.

Organizacijos programa, skirta išlaidų apskaitai, gali būti naudojama tiek vietoje, tiek internete. Jei įmonė turi kelis filialus, USU valdymo programinė įranga bus tiesiog nepakeičiama, nes visą informaciją galima suvesti į vieną duomenų bazę. Jei naudosite programą kasdienėms išlaidoms sekti, galėsite įvertinti, kaip paprasta į ją įvesti duomenis. Patogi programa išlaidų apskaitai buvo sukurta atsižvelgiant į daugumos vartotojų pageidavimus, todėl sąsaja maloni, o navigacija patogi naudotis. Naudokite asmeninių išlaidų programą, kad iš naujo apibrėžtumėte savo požiūrį į išteklius ir sužinotumėte, kaip sutaupyti pinigų. Kompiuterizuota išlaidų kontrolės programa taip pat būtų naudinga tiems, kurie moka paskolą ar būsto paskolą.

Dėl rimto programoje esančių automatizavimo įrankių rinkinio pelno apskaita taps daug efektyvesnė.

Įmonės vadovas gebės analizuoti veiklą, planuoti ir vesti organizacijos finansinių rezultatų apskaitą.

Grynųjų pinigų USU apskaita fiksuoja pavedimus ir kitas operacijas, leidžia išlaikyti savo klientų bazę, atsižvelgiant į visą reikiamą kontaktinę informaciją.

Programa skolų ir sandorio šalių-skolininkų apskaita bus nuolat kontroliuojama.

Grynųjų pinigų operacijų apskaita gali sąveikauti su specialia įranga, įskaitant kasos aparatus, kad būtų patogiau dirbti su pinigais.

Pajamų ir išlaidų apskaita vedama kiekviename organizacijos darbo etape.

Finansinę apskaitą vienu metu gali vesti keli darbuotojai, kurie dirbs su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

Universalios apskaitos sistemos programos dėka įmonės išlaidų apskaita ir laikotarpio pajamų bei pelno apskaičiavimas tampa nesudėtinga užduotis.

Finansinė programa veda pilną pajamų, išlaidų, pelno apskaitą, taip pat leidžia peržiūrėti analitinę informaciją ataskaitų pavidalu.

Pajamų ir išlaidų stebėjimas yra vienas iš svarbių kokybės gerinimo veiksnių.

Programa, kuri stebi išlaidas, turi paprastą ir patogią sąsają, su kuria gali lengvai dirbti kiekvienas darbuotojas.

Programa gali atsižvelgti į pinigus bet kokia tinkama valiuta.

Piniginės apskaitos vedimo sistema leidžia kurti ir spausdinti finansinius dokumentus organizacijos veiklos vidaus finansų kontrolės tikslais.

Finansinė apskaita seka einamuosius grynųjų pinigų likučius kiekvienoje kasoje arba bet kurioje užsienio valiutos sąskaitoje einamuoju laikotarpiu.

Pinigų aplikacija skatina teisingą pinigų judėjimo įmonės sąskaitose valdymą ir kontrolę.

Apskaitos išlaidų programa lengvai pritaikoma, esant poreikiui galima sukurti papildomą modulį.

Sąnaudų apskaitos USS tinka bet kuriai organizacijai ir galima kurti pagal užsakymą skirtas funkcijas ir ataskaitas tiems, kurie neturi pakankamai pagrindinių funkcijų.

Jūsų išlaidų apskaitos programa veikia kaip kontrolė ir padeda kokybiškai ir profesionaliai organizuoti taupymo procesą.

Įtraukėme daugybę mielų temų, kad galėtumėte pasirinkti dizainą, atitinkantį jūsų nuotaiką ir dirbti visiškai patogiai.

Jei naudojate programą toje pačioje organizacijoje be filialo, galite prisijungti prie programos per vietinį tinklą; Prieiga prie interneto šiuo atveju nereikalinga.

Prisijungimas prie informacinės sistemos gali būti atliekamas nuotoliniu būdu.

Patogi ir maloni sąsaja leis kuo patogiau naudotis programa išlaidų apskaitai.

Tvarkykite savo finansus išlaidų stebėjimo programinėje įrangoje, reguliariai kurdami valdymo ataskaitas, atspindinčias konkretų jūsų verslo aspektą.

USU leidžia apskaitai atsiskaityti grynaisiais ir negrynaisiais pinigais.

Galite pridėti neribotą skaičių sąskaitų ir patikrinti savo likučius.

Programoje galite sukurti bet kokį vartotojų skaičių (pagal įsigytų licencijų skaičių), kiekvienas vartotojas turės savo prieigos teises.

Apskaitos programa siūlo daugybę galimybių manipuliuoti sugeneruotomis ataskaitomis. Pavyzdžiui, iš karto po sukūrimo ataskaitą galima atspausdinti, išsiųsti el. paštu ar net atsisiųsti į išorinį failą bet kokiu turimu formatu.

Apskaitos išlaidų programą galima nemokamai atsisiųsti iš svetainės demonstracinės versijos pavidalu.

Valdykite įmonės pelno paskirstymą, reguliariai kurdami valdymo ataskaitas, atspindinčias vieną ar kitą jūsų verslo aspektą.

Gerai apgalvota navigacijos sistema išlaidų kontrolės programoje leidžia nešvaistyti papildomo laiko.

Kontaktinė informacija apskaitos programoje išsaugoma automatiškai.

IS leidžia tobulinti verslo procesą valdant verslo pelną.

Dirbame individualiai su kiekvienu klientu, kuris pasirenka USU.

Galite nustatyti automatinę apskaitą ir skolos apskaičiavimą.

Sąnaudų apskaitos programinė įranga leidžia visapusiškai automatizuoti visą išlaidų kontrolės procesą ir dar daugiau.

Daug kitų galimybių rasite įmonės pelno apskaitos ir valdymo sistemoje!