Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa už biudžetą

Programa už biudžetą • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa už biudžetą
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą už biudžetą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šeimos biudžetas savo prigimtimi panašus į nedidelę organizaciją, nes remiasi šeimos narių pajamomis ir išlaidomis, būsimų išlaidų planavimu, pinigų srautais. Tai reiškia, kad šeima, kaip ir bet kuri kita organizacija, turi išmokti sumaniai paskirstyti pajamas ir planuoti savo biudžetus. Bendra šeimos gerovė priklauso nuo kompetentingo šeimos lėšų paskirstymo, o biudžetas auga tam, kad būtų galima išleisti pinigus kažkam tikrai naudingam, reikalingam, maloniam ir įdomiam, atverdamas daug naujų galimybių jį įgyvendinti. Šeimoje, kaip ir bet kurioje įmonėje, yra investicinių išlaidų, pavyzdžiui, aukštajam mokslui, saviugdai, sportui, vaikų medicininės priežiūros išlaidoms, vasarnamio įsigijimui, įvairiems kursams ir būreliams, kad ką nors atsineštų tikro. naudos šeimos nariams ateityje.

Siekdamos gauti geriausią įmanomą veiklos rezultatą, įmonės automatizuoja savo procesus kurdamos apskaitos, biudžeto sudarymo ir atsargų kontrolės programas. Šeimos turėtų laikytis to paties požiūrio. Šiuo metu yra kelios biudžeto programos, skirtos šeimos biudžeto rengimui, planavimui ir formavimui. Nereikia bijoti programos sudėtingumo ir įprasto čekių pildymo darbo, padengiant visas išlaidas. Juk šiuolaikinės programos visiškai atleidžia nuo varginančio darbo, jų naudojimas tapo smagiu ir informatyviu šeimos užsiėmimu. Vienas geriausių šeimos biudžeto programų atstovų yra Universalios apskaitos sistemos programa. Ši programa turi labai patogią ir intuityvią sąsają, todėl galite išmokyti visus šeimos narius naudotis programa. Programa taip pat siūlo įvairius spalvinius sprendimus, kurių pasirinkimas bus įdomus ir gali sukurti individualų programos šeimyninį dizainą. Šeimos biudžeto programinė įranga turi priminimo ir pranešimo funkcijas, kurios padės niekada nepamiršti laiku sumokėti ir grąžinti skolas, kas mėnesį mokėti paskolas ar gauti nuomos įmokas. Yra labai patogi funkcija ir SMS siuntimas priminti apie šeimos problemas, šeimos įvykius, šios funkcijos naudojimas priklauso tik nuo jūsų fantazijos ir šeimos poreikių.

Finansinė apskaita seka einamuosius grynųjų pinigų likučius kiekvienoje kasoje arba bet kurioje užsienio valiutos sąskaitoje einamuoju laikotarpiu.

Finansinę apskaitą vienu metu gali vesti keli darbuotojai, kurie dirbs su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

Grynųjų pinigų USU apskaita fiksuoja pavedimus ir kitas operacijas, leidžia išlaikyti savo klientų bazę, atsižvelgiant į visą reikiamą kontaktinę informaciją.

Grynųjų pinigų operacijų apskaita gali sąveikauti su specialia įranga, įskaitant kasos aparatus, kad būtų patogiau dirbti su pinigais.

Programa gali atsižvelgti į pinigus bet kokia tinkama valiuta.

Finansinė programa veda pilną pajamų, išlaidų, pelno apskaitą, taip pat leidžia peržiūrėti analitinę informaciją ataskaitų pavidalu.

Universalios apskaitos sistemos programos dėka įmonės išlaidų apskaita ir laikotarpio pajamų bei pelno apskaičiavimas tampa nesudėtinga užduotis.

Dėl rimto programoje esančių automatizavimo įrankių rinkinio pelno apskaita taps daug efektyvesnė.

Piniginės apskaitos vedimo sistema leidžia kurti ir spausdinti finansinius dokumentus organizacijos veiklos vidaus finansų kontrolės tikslais.

Pajamų ir išlaidų apskaita vedama kiekviename organizacijos darbo etape.

Įmonės vadovas gebės analizuoti veiklą, planuoti ir vesti organizacijos finansinių rezultatų apskaitą.

Pajamų ir išlaidų stebėjimas yra vienas iš svarbių kokybės gerinimo veiksnių.

Pinigų aplikacija skatina teisingą pinigų judėjimo įmonės sąskaitose valdymą ir kontrolę.

Programa, kuri stebi išlaidas, turi paprastą ir patogią sąsają, su kuria gali lengvai dirbti kiekvienas darbuotojas.

Programa skolų ir sandorio šalių-skolininkų apskaita bus nuolat kontroliuojama.

Visi šeimos nariai gali būti įrašyti į šeimos biudžeto programos duomenų bazę. Atitinkamai sekite kiekvieno šeimos biudžeto dalyvio asmeninius finansus.

Universalios apskaitos sistemos programa turi gerą apsaugos laipsnį, kiekvienas biudžeto planavimo programos vartotojas turi savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

Šeimos biudžeto programoje atsižvelgiama į visas pajamas ir išlaidas, kurias galima nesunkiai susisteminti ir akimirksniu rasti reikiamą informaciją.

Šeimos biudžeto programa padeda visiškai kontroliuoti pinigų judėjimą, skolindama ir skolindama. Reikalingas mokėjimas bus automatiškai primintas ir grąžinama suma bus nurašyta.

Universalioje apskaitos sistemoje šeimos sąskaitas galima vesti bet kuria valiuta arba keliomis valiutomis vienu metu.

Galite lengvai analizuoti savo pajamas ir išlaidas, peržiūrėdami įvairius grafikus ir ataskaitas USU šeimos biudžeto programoje. Jums tereikia išsirinkti jums tinkamesnes ir tinkamesnes ataskaitas.

USU leidžia visiškai kontroliuoti kiekvieną veiksmą, kurį atlieka bet kuris šeimos narys programoje, ir matyti, kas, kada ir kiek sumokėjo ar sumokėjo.

Programos dėka aiškiai ir aiškiai matysite visus šeimos išlaidų punktus, išryškinsite pagrindinius ir sumažinsite nereikalingas išlaidas. Tai optimizuos jūsų biudžetą ir turėsite daugiau „nemokamų“ monetų, kurias galėsite geriau panaudoti.

Taip pat galite analizuoti pagrindinius pajamų straipsnius, iš kurių kyla lėšų srautas, todėl susisteminta informacija jums pasakys, kur galite rasti papildomų šeimos pajamų ir padidinti šeimos biudžetą.

Programoje galite sutelkti dėmesį į savo šeimos biudžeto planavimą. Planavimas suteikia galimybę sutaupyti ir sutaupyti.

Biudžeto planavimas – tai būsimų šeimos išlaidų valdymas. Biudžeto planavimas padeda šeimai išsikelti artimiausios ateities tikslus, svajoti ir pasirinkti būdus savo tikslams pasiekti.

USU turi duomenų įvesties ir išvesties iš „Excel“ ir kitų svarbių programų funkciją.

Biudžeto sudarymo programa pagal praėjusių mėnesių išlaidas automatiškai apskaičiuos, ar turite pakankamai pinigų iki kito atlyginimo, ir apskaičiuos šio mėnesio išlaidų sumą.

Galite planuoti išlaidas ir įvesti atitinkamas sumas konkretiems tikslams, pavyzdžiui, pirkti automobilį, butą ar atostogų kelionę. Tokiu atveju programa automatiškai apskaičiuos sumą, kurią reikia atskirti nuo šeimos pajamų ir apie tai primins kiekvieno mėnesio tam tikru laiku (programos laiko juostą pasirenkate patys).

Nemokama demonstracinė programos versija šeimos biudžetui pateikiama mūsų svetainėje.