Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Pajamų ir išlaidų apskaita

Pajamų ir išlaidų apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Pajamų ir išlaidų apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite pajamų ir išlaidų apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Verslo pajamų ir išlaidų apskaita užima didelę įmonės kasdienės veiklos dalį, nesvarbu, ar tai būtų gamybos cechas, ar paslaugų organizacija. Išlaidų ir pajamų tvarkymas yra svarbi įmonės buhalterinės veiklos dalis. Remdamiesi išlaidų fiksavimu galite apskaičiuoti, kur keliauja įmonės biudžetas ir kaip jis bus kontroliuojamas. Pajamų ir išlaidų apskaitos pavyzdžių internete nerasite, nes jie kiekvienam individualūs. Kai kurie verslininkai yra įpratę kurti skaičiuokles programoje „Excel“, kad išsaugotų išlaidas ir pajamas, tačiau tai iš tikrųjų užtrunka, nes dažnai tenka kasdien vesti pajamų ir išlaidų apskaitą, kad pamatytum visą apskaitos vaizdą, o „Excel“ tam nėra labai patogu. operacijos tipas. Yra daug skirtingų pajamų ir išlaidų apskaitos metodų, taip pat daug įvairaus turinio, skirto pajamoms ir išlaidoms sekti, tačiau šis turinys arba brangus ir reikalauja mėnesinio prenumeratos mokesčio, arba jums reikia ekspertų, žinančių, kaip dirbti su šiuo turiniu. .

Specialiai Jūsų patogumui sukūrėme Universaliosios apskaitos sistemos programą, kuri yra organizacijos pajamų ir išlaidų apskaitos sistema numeris vienas tarp konkurentų (nes nėra panašios programos, jei tokia yra).

Pajamų ir išlaidų apskaitos USU programinėje įrangoje tvarka – pirmiausia reikia užpildyti specialius programos laukus, užpildyti pajamų ir išlaidų registravimo formą, o tada vesti buhalterinę ir pajamų knygą. Visi šie veiksmai atliekami beveik nepriklausomai. Konkrečios taisyklės dėl pajamų ir išlaidų registravimo Universalioje apskaitos sistemoje nėra, visi pajamų ir išlaidų įrašai daromi automatiškai.

Papildoma mūsų pajamų ir išlaidų stebėjimo programos savybė yra ta, kad ji palaiko vieną klientų bazę, kurią reikia redaguoti tik vieną kartą. Tada jis gali veikti savarankiškai, be jūsų pagalbos.

Universali apskaitos sistema yra geriausias partneris individualiam verslui ir privačiam verslui.

Finansinė apskaita seka einamuosius grynųjų pinigų likučius kiekvienoje kasoje arba bet kurioje užsienio valiutos sąskaitoje einamuoju laikotarpiu.

Grynųjų pinigų operacijų apskaita gali sąveikauti su specialia įranga, įskaitant kasos aparatus, kad būtų patogiau dirbti su pinigais.

Pajamų ir išlaidų stebėjimas yra vienas iš svarbių kokybės gerinimo veiksnių.

Programa gali atsižvelgti į pinigus bet kokia tinkama valiuta.

Pajamų ir išlaidų apskaita vedama kiekviename organizacijos darbo etape.

Dėl rimto programoje esančių automatizavimo įrankių rinkinio pelno apskaita taps daug efektyvesnė.

Programa skolų ir sandorio šalių-skolininkų apskaita bus nuolat kontroliuojama.

Įmonės vadovas gebės analizuoti veiklą, planuoti ir vesti organizacijos finansinių rezultatų apskaitą.

Piniginės apskaitos vedimo sistema leidžia kurti ir spausdinti finansinius dokumentus organizacijos veiklos vidaus finansų kontrolės tikslais.

Universalios apskaitos sistemos programos dėka įmonės išlaidų apskaita ir laikotarpio pajamų bei pelno apskaičiavimas tampa nesudėtinga užduotis.

Grynųjų pinigų USU apskaita fiksuoja pavedimus ir kitas operacijas, leidžia išlaikyti savo klientų bazę, atsižvelgiant į visą reikiamą kontaktinę informaciją.

Finansinę apskaitą vienu metu gali vesti keli darbuotojai, kurie dirbs su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

Pinigų aplikacija skatina teisingą pinigų judėjimo įmonės sąskaitose valdymą ir kontrolę.

Programa, kuri stebi išlaidas, turi paprastą ir patogią sąsają, su kuria gali lengvai dirbti kiekvienas darbuotojas.

Finansinė programa veda pilną pajamų, išlaidų, pelno apskaitą, taip pat leidžia peržiūrėti analitinę informaciją ataskaitų pavidalu.

Bet kokio sudėtingumo pajamų ir sąnaudų apskaitos vedimas, įskaitant ne veiklos pajamų ir sąnaudų apskaitą, paprastų pajamų ir sąnaudų apskaitą, veiklos pajamų ir sąnaudų apskaitą, ypatingų pajamų ir išlaidų apskaitą.

Automatinis apskaitos dokumentų tvarkymas, skaičiavimai.

Į Universaliąją apskaitos sistemą galima įtraukti neribotą skaičių dokumentų.

Dokumentus ir popierinius dokumentus Excel dabar galima nesunkiai eksportuoti į USU, jei dokumentus išsaugojote Excel programoje, yra galimybė importuoti dokumentą į programą.

Klientų bazės, galinčios išlaikyti neribotą skaičių klientų, išlaikymas.

Greitasis rinkimas leidžia rasti bet kurį klientą pagal telefono numerį arba pirmąją vardo raidę.

Neribotas paskyrų skaičius, padalintas pagal darbo funkciją ir prieigos prie tam tikrų programos modulių prioritetą.

Tinkintos formos laikymas padės nustatyti užduotis, kurias reikia atlikti darbuotojams. Tai gali būti kasdienė užduotis arba mėnesio planas.

Ataskaitų teikimas yra privalomas bet kuriam kasininko vadovui, aptarnaujančiam personalui ir kt. Tai padės jums pamatyti jų darbą.

Peržiūrėkite bet kurią tam tikro laikotarpio finansinę ataskaitą.

Grafinis ataskaitų vaizdavimas grafikų ir diagramų pavidalu leidžia nustatyti įmonės finansinę būklę ir numatyti tolesnę jos raidą.

Jūsų informacijos apsauga yra kontroliuojama, nes programa gali būti lengvai užblokuota slaptažodžiu.

Programą galima pasiekti iš bet kurios vietos, kurioje yra interneto tinklas.

Nemokama bandomoji USU programinės įrangos versija, skirta bet kokio tipo apskaitai, platinama kaip ribota demonstracinė versija ir ją galima atsisiųsti iš toliau pateiktos nuorodos.

Be dar daugiau funkcijų pilnoje USU programos versijoje, daugiau apie programą ir jos funkcijas galite sužinoti susisiekę žemiau nurodytais numeriais.