Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kasos aparatui nemokamai

Programa kasos aparatui nemokamai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa kasos aparatui nemokamai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite kasos aparato programą nemokamai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Ar vis dar ieškote nemokamos kasos aparato programinės įrangos? Žinoma, galite rasti ir atsisiųsti programą nemokamai, tačiau tuo pat metu kokia ji bus kokybė ir ar ji turės visas funkcijas? Jūsų dėmesiui norime pristatyti kasos programų revoliuciją – Universalią apskaitos sistemą, tinkančią kiekvienam verslui. Geriausias kasininko ir verslininko padėjėjas yra Universali apskaitos sistema, nesakome, kad nemokama kasos programa skirta mums. Tačiau kokybė turi savo kainą. Kita vertus, galite nemokamai atsisiųsti ir išbandyti USU kasos aparato bandomąją versiją. Būsite įsitikinę, kad mūsų programa verta jūsų pinigų ir visiškai atsipirks už jūsų verslą.

Prie mūsų programos privalumų norėčiau išvardinti greitį, darbą su finansininkais, darbą su brūkšninių kodų valdikliais bei pilną apskaitą ir ataskaitų teikimą tam tikrą laikotarpį. Taigi USU taip pat yra kasos čekių programa, kurią galite nemokamai atsisiųsti iš mūsų svetainės, tačiau tik riboto funkcionalumo versiją. Noriu pakartoti, kad nemokamų kasos programų nėra. Tai arba ribota programinė įranga, arba kokybės negalima palyginti su mūsų programine įranga. Patikrinimo programos yra programų kategorija, kurią reikia kruopščiai išstudijuoti, kad šios programos būtų labai tikslios. Sukūrėme aukšto veikimo tikslumo USU, kuris turi visas reikalingas funkcijas važiuoklei, dirbant su šalia važiuoklės esančia įranga.

Jei vis dar ieškote internete, paieškos eilutėje: nemokamas kasos aparato atsisiuntimas, nemokamas kasos aparato atsisiuntimas, nemokama kasos programa, nemokamas kasos programos atsisiuntimas, nemokamas kasos programos atsisiuntimas , kasos programa nemokamas atsisiuntimas be registracijos, tada, jūs neras nieko vertingo. Tačiau mūsų svetainėje galite atsisiųsti nemokamą kasos aparato laikymo programą. Taip, be jokios abejonės, tai bus riboto funkcionalumo versija, tačiau taip pat pamatysite, už ką mokate. Ir tai verta.

Su kasos programos privalumais galite susipažinti nemokamai ir be registracijos bei nemokamai atsisiųsti grynųjų pinigų operacijų apskaitos programą, galite žiūrėti žemiau esantį vaizdo įrašą.

Mokėjimo programoje yra mažiau funkcijų nemokamai ir ji teikiama tik informaciniais tikslais.

Programa, kuri stebi išlaidas, turi paprastą ir patogią sąsają, su kuria gali lengvai dirbti kiekvienas darbuotojas.

Finansinę apskaitą vienu metu gali vesti keli darbuotojai, kurie dirbs su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

Grynųjų pinigų operacijų apskaita gali sąveikauti su specialia įranga, įskaitant kasos aparatus, kad būtų patogiau dirbti su pinigais.

Piniginės apskaitos vedimo sistema leidžia kurti ir spausdinti finansinius dokumentus organizacijos veiklos vidaus finansų kontrolės tikslais.

Dėl rimto programoje esančių automatizavimo įrankių rinkinio pelno apskaita taps daug efektyvesnė.

Pinigų aplikacija skatina teisingą pinigų judėjimo įmonės sąskaitose valdymą ir kontrolę.

Finansinė apskaita seka einamuosius grynųjų pinigų likučius kiekvienoje kasoje arba bet kurioje užsienio valiutos sąskaitoje einamuoju laikotarpiu.

Universalios apskaitos sistemos programos dėka įmonės išlaidų apskaita ir laikotarpio pajamų bei pelno apskaičiavimas tampa nesudėtinga užduotis.

Finansinė programa veda pilną pajamų, išlaidų, pelno apskaitą, taip pat leidžia peržiūrėti analitinę informaciją ataskaitų pavidalu.

Pajamų ir išlaidų apskaita vedama kiekviename organizacijos darbo etape.

Grynųjų pinigų USU apskaita fiksuoja pavedimus ir kitas operacijas, leidžia išlaikyti savo klientų bazę, atsižvelgiant į visą reikiamą kontaktinę informaciją.

Programa gali atsižvelgti į pinigus bet kokia tinkama valiuta.

Pajamų ir išlaidų stebėjimas yra vienas iš svarbių kokybės gerinimo veiksnių.

Programa skolų ir sandorio šalių-skolininkų apskaita bus nuolat kontroliuojama.

Įmonės vadovas gebės analizuoti veiklą, planuoti ir vesti organizacijos finansinių rezultatų apskaitą.

Nemokama kasos programa – galite atsisiųsti nemokamą bandomąją mūsų programos versiją.

Programos prieinamumas – programa labai paprasta naudotis ir jums nebus sunku ją suprasti.

Įvedus kliento ar prekės duomenis nereikia vesti to paties šimtus kartų, programa gali pakartoti šiuos duomenis, tereikia paspausti pelę.

Kelių vartotojų darbas – jei Jūsų įmonėje dirba keli Jūsų vadovaujami darbuotojai, Jums nereikia jaudintis, kad su programa gali dirbti tik vienas žmogus. Programa taip pat skirta keliems žmonėms.

Duomenų apsauga slaptažodžiu – jei jums ar jūsų globotiniui reikia palikti darbo vietą, galite lengvai užblokuoti programą slaptažodžiu ir niekas kitas negalės jos pasiekti.

Užduočių sąrašas – į sąrašą galite įtraukti mėnesinį pardavimo planą arba bet ką, ką jūsų globotiniai turi daryti, o po to, kai uždėsite antrą varnelę, jie pažymės juos jūsų varnele.

Atskyrimas pagal atskiras paskyras – kiekvieną vartotoją galite atskirti į atskiras paskyras, nurodydami jų vardą ir darbo teises.

Darbas nuotoliniu būdu – programa gali veikti jūsų namuose per internetą. Galite peržiūrėti atliktą užduotį, nes taip pat nurodytas užduotį atlikęs vartotojas.

Bendravimas su kasos aparatais – programą galima sujungti su finansų registratoriumi ir brūkšninio kodo tikrintuvu.

Skaičiavimų tikslumas – programa be klaidų apskaičiuoja pajamas ir išlaidas, o Jūs aiškiai matote, kam, kada ir kas išleido ar uždirbo Jūsų pinigus.

Valiutos pasirinkimas – galite pasirinkti valiutos tipą, su kuria dirbate ir kuri jums labiausiai patinka

Skaičiavimų tipai – programoje taip pat yra dviejų tipų skaičiavimai – grynieji ir negrynieji. Tai galite nurodyti gana lengvai.

Grafikų ir diagramų sistema padės apskaičiuoti kito mėnesio išlaidas.

Visa kasos programos sistema patogi ir paprasta naudotis.

Mokėjimo sulaikymo programą galima atsisiųsti nemokamai iš toliau pateiktos nuorodos, bet tik kaip bandomąją versiją.

USU – programa, kurią kasininkas gali nemokamai parsisiųsti į kompiuterį, yra ribotas funkcionalumu, dar daugiau funkcijų galite atrasti pilnoje programos versijoje.