Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa už biudžetą nemokamai

Programa už biudžetą nemokamai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa už biudžetą nemokamai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą už biudžetą nemokamai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Įmonės ir organizacijos, neturinčios sau aiškių tikslų, negali veikti ir gauti pelno konkurencinėje rinkoje. Biudžeto planavimas padeda nustatyti prioritetus ir parengti strateginį planą. Biudžetas iš esmės yra ne tik kalendorinis būsimų išlaidų ir pajamų planas, bet ir rezultatų laukimas iš vadovybės veiksmų įmonės plėtrai. Biudžetas padeda suprasti, ar įmonė juda teisinga kryptimi.

Dėl šios priežasties dauguma mažų ir didelių įmonių naudoja apskaitos automatizavimo ir biudžeto planavimo programinę įrangą. Tokios programos padeda jiems laiku reaguoti į rinkos pokyčius, remiantis stabilia patikimos informacijos apie tam tikrų sandorių rezultatus rinkimo ir apdorojimo sistema. Biudžetinės programos automatiškai generuoja įvairias ataskaitas, skaičiuoja efektyvumo rodiklius ir suteikia didžiules galimybes visapusiškai įmonės funkcionavimo analizei.

Tačiau ne tik įmonės turi stebėti savo biudžetus ir planuoti pajamas bei išlaidas, apgalvoti investicijas, reguliuoti pinigų srautus. Šios priemonės tikrai naudingos rengiant šeimos biudžetą. Pinigų ir medžiagų srautai eina ir per šeimas, kurių kiekviena taip pat yra vartotoja, kartais net prekių ir paslaugų gamintoja, tai yra aktyvus rinkos dalyvis. Todėl bet kuri šeima turi laikytis biudžeto, kuo labiau sumažinti nereikalingas išlaidas, planuoti naudingesnes investicijas. Viso to supratimas gali padėti šeimos biudžeto specialioms programoms, kurias gali įsigyti, atsisiųsti ir įdiegti įvairios įmonės. Tačiau ne visos įmonės gaminius pateikia nemokamai, todėl sunku juos išbandyti ir iš daugybės gaminių išsirinkti tinkamiausią. Tolesniuose etapuose gali kilti problemų naudojant programą, kai ją atsisiunčiate.

Mūsų įmonė kviečia išbandyti šeimos biudžeto planavimo ir valdymo programą – Universaliosios apskaitos sistemos programą, patentuotą USU įmonės kūrimą. Universali apskaitos sistema turi daug funkcijų, skirtų šeimos biudžetui kurti, kurti ir analizuoti. Jūsų patogumui pateikėme nemokamą demonstracinę programos versiją, kurią galite atsisiųsti iš mūsų svetainės. Taip pat iš svetainės galite atsisiųsti susijusių papildomų programų.

Finansinę apskaitą vienu metu gali vesti keli darbuotojai, kurie dirbs su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

Grynųjų pinigų operacijų apskaita gali sąveikauti su specialia įranga, įskaitant kasos aparatus, kad būtų patogiau dirbti su pinigais.

Pajamų ir išlaidų stebėjimas yra vienas iš svarbių kokybės gerinimo veiksnių.

Grynųjų pinigų USU apskaita fiksuoja pavedimus ir kitas operacijas, leidžia išlaikyti savo klientų bazę, atsižvelgiant į visą reikiamą kontaktinę informaciją.

Dėl rimto programoje esančių automatizavimo įrankių rinkinio pelno apskaita taps daug efektyvesnė.

Programa gali atsižvelgti į pinigus bet kokia tinkama valiuta.

Finansinė apskaita seka einamuosius grynųjų pinigų likučius kiekvienoje kasoje arba bet kurioje užsienio valiutos sąskaitoje einamuoju laikotarpiu.

Įmonės vadovas gebės analizuoti veiklą, planuoti ir vesti organizacijos finansinių rezultatų apskaitą.

Pajamų ir išlaidų apskaita vedama kiekviename organizacijos darbo etape.

Universalios apskaitos sistemos programos dėka įmonės išlaidų apskaita ir laikotarpio pajamų bei pelno apskaičiavimas tampa nesudėtinga užduotis.

Finansinė programa veda pilną pajamų, išlaidų, pelno apskaitą, taip pat leidžia peržiūrėti analitinę informaciją ataskaitų pavidalu.

Programa skolų ir sandorio šalių-skolininkų apskaita bus nuolat kontroliuojama.

Programa, kuri stebi išlaidas, turi paprastą ir patogią sąsają, su kuria gali lengvai dirbti kiekvienas darbuotojas.

Piniginės apskaitos vedimo sistema leidžia kurti ir spausdinti finansinius dokumentus organizacijos veiklos vidaus finansų kontrolės tikslais.

Pinigų aplikacija skatina teisingą pinigų judėjimo įmonės sąskaitose valdymą ir kontrolę.

Biudžetinė programa turi lengvai prieinamą ir intuityvią, patogią sąsają. Tačiau nebus sunku reguliariai susikurti biudžetą ir prie jo priskirti kiekvieną šeimos narį.

Jūs turite galimybę nemokamai išbandyti pagrindines USU funkcijas, tereikia ją atsisiųsti į savo asmeninį kompiuterį.

Jei atsisiuntę programą kyla problemų, skambinkite svetainėje nurodytais numeriais. Mūsų ekspertai suteiks jums aukštos kokybės techninę pagalbą nemokamai.

Papildyti papildomas funkcijas programoje kuriant šeimos biudžetą savaime yra nemokama, teks įsigyti tik priežiūros valandas. Jie gali būti naudojami tiek tada, kai reikalinga paprasta konsultacija, tiek kai reikia spręsti kitas problemas.

Labai greitai galite atsisiųsti USU nemokamai, svetainėje yra ir kitų programų, kurias taip pat galite atsisiųsti, kurių pagalba mūsų specialistai nuotoliniu būdu įdiegia jūsų kompiuteryje biudžeto apskaitos programą. Tai sumažina siuntimo išlaidas ir laiko sąnaudas.

USU ekspertai nemokamai veda pirmines konsultacijas ir programų pristatymus, kuriuose galite tiksliai išsiaiškinti, ar programa tinka jūsų verslui.

Jei atsisiuntėte demonstracinę USU versiją ir turite klausimų, mūsų ekspertai suteiks nemokamą aukštos kokybės techninę pagalbą ir atsakys į jūsų klausimus.

USU netaiko prenumeratos mokesčių, todėl įsigijus programą juo naudotis beveik nemokama.

Biudžeto programoje atsižvelgiama į visas pajamas ir išlaidas, kurias galima nesunkiai susisteminti ir akimirksniu rasti reikiamą informaciją, prisidedančią prie objektyvaus biudžeto formavimo.

Biudžeto programa padeda visiškai kontroliuoti pinigų judėjimą, skolinant ir skolinant. Reikalingas mokėjimas bus automatiškai primintas ir grąžinama suma bus nurašyta.

USU turi duomenų įvesties ir išvesties iš „Excel“ ir kitų svarbių programų funkciją.

Programoje galite sutelkti dėmesį į savo šeimos biudžeto planavimą. Planavimas suteikia galimybę sutaupyti ir sutaupyti.

USU rodo visus ataskaitų tipus ir formas. Galite nustatyti sau tinkamiausią ir panaudoti analizei.

Keli vartotojai gali naudotis programa vienu metu netrukdydami vieni kitiems.

Informacijos apsaugos funkciją palaiko kelių lygių duomenų prieigos sistema, kurią galima pritaikyti pagal savo šeimos poreikius.