Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Laboratorinių tyrimų rezultatų programa

Laboratorinių tyrimų rezultatų programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Laboratorinių tyrimų rezultatų programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite laboratorinių tyrimų rezultatų programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Tyrimo rezultatų registravimas laboratorijoje atliekamas sukuriant įrašą atitinkamame žurnale ir padeda įvertinti darbo eigos efektyvumą. Pasiekę laboratorinių tyrimų duomenis apie atliktų tyrimų skaičių ir tipus, galite lengvai atlikti statistinę analizę ir prognozuoti. Registruotini ne tik pacientai, bet ir kontroliniai mėginiai. Avarinės situacijos atveju, pvz., neteisingi bandymo rezultatai arba įrangos gedimas, visada galite remtis anksčiau išsaugotais ir atsarginėmis kopijomis bei sudaryti taisomųjų veiksmų planą, pagrįstą tais duomenimis. Popierinės dokumentacijos ir fiksavimo trūkumai yra akivaizdūs, daug laiko ir rankų pastangų sunaudojama pildant formas, dokumentas gali būti prarastas ar sugadintas, klaidų ar taisymų nepriimtini, užpildytų laboratorinių tyrimų žurnalų saugojimas.

Tuo pačiu metu bandymų rezultatų registravimui laboratorijoje skiriamas laikas ne tik įmonės darbuotojui, bet ir pacientui, nes ši procedūra turi būti atlikta prieš pateikiant rezultatą į rankas. laukimo termino pratęsimas. Šis faktas neigiamai veikia vartotojo patirtį kreipiantis į laboratoriją. Skaitmeninis dokumentų srautas turi daug privalumų prieš tradicinį popierinį dokumentą: greitas informacijos perdavimas, pasiekiamumas iš bet kurio taško, saugumas, saugojimo funkcionalumas. USU programinė įranga, apimanti šias funkcijas, turi papildomų parinkčių, kurios labai supaprastina procesą. Pirma, analizės rezultato fiksavimas vyks automatiškai iškart po apklausos užbaigimo. Ataskaitos apie dažniausiai ir rečiausiai atliktas procedūras bus generuojamos automatiškai. Antra, automatinio užbaigimo funkcija padės sutaupyti laiko įvedant pasikartojančius tyrimo testo duomenis. Trečia, neribota tyrimų tyrimų rezultatų duomenų bazė leis saugoti informaciją apie bet kokį laboratorinių pacientų skaičių ir atliktų tyrimų rezultatus, sutaupysite laiko paieškai ir informacijos įvedimui grįžus. Be to, programos funkcionalumas leidžia įvairiais būdais gauti užpildytus testo rezultatus, pavyzdžiui, standartiškai išduodant spausdintą analizės rezultato versiją, atsisiunčiant iš svetainės ar siunčiant žinutę el. Klientai pasirenka sau patogiausią būdą.

USU programinė įranga leidžia saugoti skaitmeninio laboratorinio poilsio rezultatus pagal galiojančius laboratorijos nuostatus, su funkcija siųsti pranešimus, primenant suplanuotą vizito grafiką. Taip pat programoje išsaugojus paciento duomenis, kliento gimtadienis automatiškai pažymimas kalendoriuje, o šią dieną darbuotojai gauna priminimą išsiųsti sveikinimo žinutę. Tokiu atveju lėšos, išleistos bendravimui su pacientu, taip pat yra registruojamos ir apskaitomos. Investuodami į programinės įrangos diegimą, skirtą programos darbo eigai automatizuoti, investuojate į verslo darbo eigos kokybės ir efektyvumo gerinimą, padedate klientui vėl su jumis susisiekti ir gerinate darbo sąlygas laboratorijos darbuotojams. . Dėl to visos šios priemonės padidins pelningumą ir užtikrins jūsų įmonės lyderio poziciją.

Atlikus analizės procedūrą, laboratorinių tyrimų rezultatų registravimas atliekamas automatiškai. Veiksmų tvarka registruojant ir apskaitant dokumentais pagrįstus testus garantuoja darbo eigos tvarką, minimalias laiko sąnaudas ir aukštą kokybės lygį. Laboratorijoje tyrimų rezultatų registravimo tvarkymo procedūra yra automatizuota, padedanti išvengti žmogiškųjų klaidų faktorių sukeliamų klaidų.

Visi veiksmai, kurių buvo imtasi, turėtų būti užregistruoti ir pateikti po ataskaitos apie programoje atliktas procedūras. Patogi, lengvai suprantama ir prieinama sąsaja sumažina laiko paieškai ir reikalingų duomenų įvedimui. Bandymų duomenų saugumą ir konfidencialumą užtikrina asmeninių prisijungimų ir prisijungimo slaptažodžių buvimas, taip pat diferencijavimas pagal prieigos prie informacijos teises. Programa automatiškai sukuria reikiamas formas, paraiškas, ataskaitų formas. Norėdami jį išversti į popierių, pakanka programoje paspausti spausdinimo mygtuką.

Viena programa užtikrina, kad visi padaliniai dirbtų vienu metu ir nuosekliai. Skaitmeninė programų duomenų bazė palaiko visų rūšių dokumentacijos saugojimą: analizes, vaizdus, laboratorinių programų tyrimų rezultatus. Laboratorijų ir gydytojų, siunčiančių pacientą analizei į jūsų klinikinės diagnostikos tarnybą, įrašai įrašomi į programą, kad būtų galima abipusiai naudingai bendradarbiauti.

Patogi sistema atsiskaityti už paslaugas, palaikyti atsiskaitymus grynaisiais ir negrynaisiais pinigais, įvesti informaciją apie gautą sumą, automatiškai skaičiuoti keitimo sumą. Finansų sektoriaus statistikos skaičiavimas: bet kurio pasirinkto laikotarpio pinigų srautų fiksavimas ir peržiūra, lėšų gydytojų siuntimui į laboratoriją apskaita, pagrindiniai pajamų ir išlaidų straipsniai. Patogus sandėlio valdymo modulis leidžia patogiai vizualiai atvaizduoti atsargas, registruoti įsigytas prekes, identifikuoti gatavą produkciją, planuoti pinigines išlaidas pirkiniams, apskaityti galiojimo datą ir kt. Analitinių ataskaitų sudarymas skaitmenine forma suteikia prieigą prie visų reikiamų duomenų bet kuriuo metu, negaištant laiko informacijos rinkimui, perdavimui ar aiškinimui. Taip pat yra papildomų funkcijų, kurios pateikiamos su programa, pavyzdžiui, integracija su mobiliaisiais telefonais, vaizdo stebėjimo kamerų programa ir kokybės įvertinimas. Visa tai gali būti įtraukta į programą ir pritaikyta bet kuriuo metu kliento pageidavimu.