Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa laboratorijai

Programa laboratorijai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa laboratorijai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Laboratorijos programa skirta organizuoti ir tobulinti laboratorijų centre vykdomą verslo veiklą. Žinių programa turi keletą tipų ir savybių ir gali būti taikoma konkretiems procesams. Pavyzdžiui, reagentų apskaitos programa laboratorijoje padeda optimizuoti laboratorijos dienyną, kontroliuoti ir tikslingai naudoti reagentus tyrimo procese. Iš tikrųjų svarbu vesti reagentų apskaitą, įgyvendinant sąveikos su reagentais procesus, reikia laikytis tam tikrų saugos priemonių, o apskaitos metu stebima reagentų kokybė, tinkamumo laikas, laikymo sąlygos. Reagentai apskaitomi specialiame laboratoriniame dienyne, kuriame atsispindi visa reikalinga informacija apie kiekvieną reagentą: kiekis, tiekėjas, galiojimo laikas, tinkamumas, kokybės standartų laikymasis, paskirtis, laikymo vieta, suvartojimas, likučiai ir kt.

Žurnalo pildymas yra privalomas registruojant tyrimų medžiagą ir prideda tam tikrų nepatogumų laboratorijos centro darbo eigai. Tokiems verslo procesams optimizuoti laboratorijoms naudojamos automatizuotos informacinės programos, kurios dėl savo funkcionalumo gali išspręsti visas būtinas užduotis, turinčias įtakos įmonės produktyvumo augimui. Buhalterinės apskaitos ir dokumentų valdymo organizavimas įmonėje bei kontrolės procesas, o tiksliau jo trūkumas – praktinis opus klausimas. Automatizuotų programų naudojimas leidžia organizuoti ir tobulinti visų verslo procesų vykdymą; tai apima apskaitą ir laboratorijų tvarkymą, reagentų saugojimą, dokumentų srautą ir kt.

USU Software – tai laboratorijos informacinė programa, su kuria galite lengvai ir greitai optimizuoti visą laboratorijos darbinę veiklą. Ši programa gali būti naudojama bet kuriame laboratorijų centre ir net medicinos įstaigose, nepriklausomai nuo tiriamojo darbo pobūdžio, nes USU Software nesispecializuoja taikymu ir turi ypatingą unikalią savybę funkcionalumo atžvilgiu – lankstumą. Neįtikėtinas USU funkcionalumo lankstumas leidžia pritaikyti pasirenkamus nustatymus pagal kliento poreikius, todėl galima gauti beveik individualią programą, kuri užtikrins, kad visos reikalingos užduotys bus atliekamos tokiu efektyvumu, kokio tikitės. Programos produkto įgyvendinimas yra greitas ir nereikia stabdyti laboratorinės veiklos ar patirti papildomų išlaidų.

USU Software pasirenkami parametrai leidžia atlikti įvairaus tipo ir sudėtingumo veiksmus; pavyzdžiui, finansinės veiklos vykdymas, laboratorijos valdymas, tyrimų ir kitų verslo užduočių stebėjimas, darbo eigos optimizavimas, jei reikia, kiekvieno reagento statistikos tvarkymas, sandėlis, logistikos optimizavimas, duomenų bazių kūrimas ir daug daugiau.

USU programinė įranga yra efektyvi programa, kuri veikia greitai, patikimai ir efektyviai!

Nepaisant universalumo ir unikalumo, USU programinė įranga yra paprasta ir lengvai naudojama, lengvai suprantama ir prieinama programa, kuri nekelia rūpesčių darbuotojams, net ir neturintiems techninių įgūdžių ar žinių.

Programa dėl unikalaus funkcionalumo lankstumo gali būti naudojama ir gydymo įstaigose, kurios turi savo laboratorijas. Finansinės apskaitos optimizavimas, savalaikė ir tiksli apskaita, išlaidų kontrolė, mokėjimai, mokėjimų sekimas, ataskaitų teikimas ir kt. Laboratorijos valdymą lydi įvairių rūšių ir metodų naudojimas kiekvienam verslo procesui kontroliuoti. Sistemoje esanti CRM programa leis sukurti vieną duomenų bazę, kurioje galėsite atlikti bet kokio informacijos kiekio saugojimo, apdorojimo ir perdavimo operacijas, kurios neturi įtakos darbo su programa greičiui.

Dokumentų srauto optimizavimas – puiki galimybė atsikratyti su tvarkymu ir popierizmu susijusių dokumentų. Dokumentų srautas USU programinėje įrangoje yra automatinis, dokumentus galima atsisiųsti bet kokiu patogiu elektroniniu formatu. Įvairių reagentų saugojimo ir saugos apskaitai bei kontrolei sandėliavimo, sandėlio operacijos, būtinų saugojimo sąlygų, inventoriaus, brūkšninių kodų ir kt.

Remiantis reagentų laboratorinio dienoraščio duomenimis, galite greitai sudaryti inventorių, kontrolės rezultatai ir ataskaitos generuojami automatiškai. Brūkšninių kodų naudojimas palengvins apskaitos procesą ir sustiprins įvairių medžiagų buvimo, judėjimo ir naudojimo laboratorijoje kontrolę.

Bet kurią laboratoriją reikia nuolat tobulinti, nes USU programinė įranga suteikia planavimo, prognozavimo ir biudžeto sudarymo galimybes. Kelios laboratorijos ir kitos įmonės patalpos gali būti valdomos centralizuotai, sujungiant visas patalpas į vieną programą. Funkcinius USU programinės įrangos nustatymus galima pakeisti arba užbaigti, jei reikia arba pakeitus darbo eigą. Elektroninių laiškų siuntimas automatizuotu formatu informuoja klientus apie įvairius įvykius, naujienas, ar jau paruošti tyrimų rezultatai ir pan. Tai leidžia greitai apie tai informuoti. USU programinėje įrangoje yra nuotolinio valdymo funkcijos, leidžiančios valdyti net nuotoliniu būdu, prisijungus per internetą. bet kur pasaulyje. USU programinės įrangos ekspertų komanda siūlo visą priežiūros paslaugų spektrą nuo kūrimo iki mokymų.