Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Medicininių tyrimų programa

Medicininių tyrimų programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Medicininių tyrimų programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite medicininės analizės programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Medicininės analizės programa daugelį metų derins kelis analizės rezultatus ir klientų tyrimus. Neatsiejama anketų dalis bus periodiškai saugoma vėlesnio ilgalaikio saugojimo archyve. Programa visapusiškai palaikys pilno procedūrų atlikimo, kliento priėmimo, automatinio siuntimo išrašo tyrimams, apdorojimo ir galutinio rezultato gavimo, kiekvieno paciento asmeninio profilio kortelės sukūrimo, galimų nuolaidų procesus. pakartotinai lankantis ir dar daugiau. Gebėjimas matyti visą likusių įmonės darbuotojų ir jų padalinių veiklos vaizdą apskritai, taip pat finansų skyriaus veiklą, personalo valdymą, organizacijos vadovybės veiklos analizę, programą.

Štai kodėl mūsų techninių ekspertų sukurta USU programinė įranga yra vienas geriausių medicininės analizės sprendimų rinkoje. Programa, apjungianti didelį atliktų medicininių užduočių sąrašą ir visišką įmonės automatizavimą. Medicininės analizės programa apjungia visas būtinas funkcijas, kad būtų galima laiku pateikti mėnesines, ketvirtines ir metines ataskaitas pagal visus teisinius niuansus ir specifikacijas. Medicininės analizės programą renkasi visiškai organizacijos vadovybė, būtina iš pradžių apsvarstyti bandomąją versiją, sužinoti apie galimybes ir vėliau įsigyti programą. Mūsų svetainėje galite palikti prašymą gauti nemokamą bandomąją versiją, kuri padės išsiaiškinti ir suprasti, ar bazė tinka konkrečiai jūsų veiklai.

Be to, USU programinė įranga turi galimybę į konfigūraciją įtraukti trūkstamų funkcijų, leidžiančių efektyviai ir efektyviai saugoti medicininius įrašus. Visose gydymo įstaigose, klinikose, laboratorijose, sanatorijose, įvairiose ligoninėse ir ambulatorijose turėtų būti įdiegta programa, skirta patikimam darbuotojų darbui atliekant medicinines analizes ir tyrimus. Verta atkreipti dėmesį į programą, nes tai buvo tiesiog nesėkmė, visa komanda ir organizacija nustojo veikti, o iš pacientų paimti medicininės medžiagos pavyzdžiai nepriėjo prie logiškos išvados. Norint gauti tikslią analizę, programa visada turi būti gerai veikianti. Kompiuterinė medicininių tyrimų programa – tai moderni kompiuterinė programa, leidžianti suformuluoti rezultatų rezultatus pagal medicininius įrašus, o vėliau perduoti medicinos specialistams tolesniam gydymui. USU programinė įranga sukuria biomedžiagų tiekimo apdorojimui sistemą, kiekvienas atliktas kompiuterio veiksmas yra kartu su galutiniu pranešimu.

Ši programa yra tokia protinga, kad galite patys susitvarkyti įrašus be pagalbos specialistų pagalbos, tačiau mes taip pat turime specialių programos įgūdžių mokymų, prieinamų visiems. Kompiuterinė programa gali būti periodiškai kopijuojama į įvairius įrenginius, kad būtų išvengta informacijos praradimo gedimo ar kitų nenumatytų aplinkybių atveju. Medicininės analizės apskaitos programinė įranga bus jūsų geriausias kompiuterio draugas ir asistentas ilgą laiką, susipažinus su USU Software daugiafunkcėmis funkcijomis, padidės jūsų sveikatos priežiūros darbuotojų darbas, padidės atliekamų darbų apimtys, operacijų kokybė. taps efektyvesnis. Pasirinkę USU Software naudai, rasite patikimą kompanioną atliekant pavestas užduotis, o programos kainų politika maloniai nustebins įsigyjant programą. Programa turi visą galimų funkcijų sąrašą toliau pateiktame sąraše.

Kiekvienas iš jų, atliekant analizę, programoje gali turėti savo spalvą, todėl visas analizes reikėtų vertinti su savo spalva. Programoje bus galima atsižvelgti į visą pacientų baigčių sąrašą. Bet kurio paciento vaizdų ir failų saugojimas tampa prieinama funkcija. Visos formos, sertifikatai, paraiškos užpildomos automatiškai naudojant programą. Programoje bus galima registruoti klientus su nurodyta gydytojo praktika ir tikslia priėmimo data. Kurdami masinius ir individualius pranešimus, savo lankytojus informuosite apie visus jūsų organizacijoje vykstančius įvykius. Įvairių tipų finansinių ataskaitų kūrimas turėtų tapti prieinamu veiksmu, pelno ir nuostolių ataskaitos, įvairūs pinigų judėjimai įmonių sąskaitose.

Reagentams ir tyrimams panaudotoms medžiagoms užrašyti buvo sukurti du metodai, įskaitant automatinį užprogramuotą ir rankinį rašymą. Visiškai kontroliuoti biologinių medžiagų ir įvairių kitų svarbių krovinių gabenimą tampa įperkamas veiksmas. Įmonės darbuotojų vienetinio darbo užmokesčio apskaičiavimas bus atliktas automatiškai. Įmonės direktoriui pristatoma specialių ataskaitų serija, kurioje pateikiamos finansinės, gamybos ir valdymo ataskaitos bei analizė. Užsiregistruoti pas gydytoją internetu bus galima specialistų svetainėje, kurioje bus nurodytas priėmimo laikas, specialistų duomenys, įskaitant kabineto numerį.

Galimybė įgyvendinti gautus kompiuterinės programos patobulinimus pritrauks kliento dėmesį, o tai padidins organizacijos reitingą. Programa sukurta naudojant paprastą ir intuityvų programos meniu, su kuriuo galite dirbti be jokios pagalbos. Duomenų bazė yra modernaus dizaino, kuris pritrauks darbuotojus atlikti programinius darbus. Automatinis analizės duomenų perdavimas leis greičiau pradėti dirbti įmonėje. Paruoštus tyrimų rezultatus pacientai gali gauti specialioje medicinos centro svetainėje. Jūsų darbuotojų ir klientų darbą įvertinančios sistemos įdiegimas suteiks galimybę individualiai pamatyti kiekvieno savo darbuotojo darbingumą. Siekiant modernesnio analizės organizavimo, pagrindinėje salėje reikėtų įrengti ekraną, kuriame būtų rodomas gydytojo priėmimo grafikas ir kita lankytojams naudinga informacija.