Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Laboratorinių tyrimų programa

Laboratorinių tyrimų programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Laboratorinių tyrimų programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite programą laboratoriniams tyrimams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

USU programinės įrangos kūrimo komandos laboratorinių tyrimų programa, laboratoriniai tyrimai, gaminamos produkcijos testavimas, garo katilų vandens-šarmų balanso nustatymas ir kt. Jis skirtas montuoti bet kokios specializacijos laboratorijoje. Mūsų programos universalumas leidžia ją naudoti atliekant bet kokį laboratorinį tyrimą – įdiegus į veikiantį kompiuterį, atsižvelgiama į laboratorijos specializaciją, toje pačioje procedūroje atsižvelgiama į kitas laboratorijos charakteristikas, įskaitant jos turtą, išteklius, personalas, darbo grafikas ir kt. Po tokio įdiegimo laboratorinių tyrimų programa pereis iš universalios į individualią programą, kuri sėkmingai identifikuos laboratorinius tyrimus tik jūsų laboratorijos rėmuose.

Pažvelkime į programos darbą su laboratorijos atvejo analize, kad sužinotume, kokias funkcijas ir paslaugas ji siūlo ir kuo galite pasikliauti. Laboratorinių tyrimų programa yra programa, skirta pacientams atlikti klinikinius ir diagnostinius tyrimus laboratorijoje, skirta automatizuoti verslo procesus, apskaitos procedūras ir skaičiavimus laboratorijoje, kad jie galėtų paimti iš jų biomedžiagas laboratorijai atlikti. analizė. Pacientai, norintys gauti laboratorinių tyrimų rezultatus.

Darbo gali būti daug, todėl programoje pirmiausia sukuriamas elektroninis grafikas, skirtas registruoti klientus ir planuoti laboratorijos specialistų darbą. Be to, už programavimą atsako pati programa ir jis siūlo geriausią variantą, atsižvelgiant į esamą personalo grafiką, ekspertų darbo grafiką ir turimą laboratorinę įrangą. Laboratorinių tyrimų programoje yra automatizuotos vietos vadovui ir kasininkui, o abi šias funkcijas galima derinti, jei pageidaujama. Užsiregistravus laboratorinių tyrimų programoje, bus reikalaujama registruotis būsimą lankytoją, jei ne vienoje klientų duomenų bazėje, kur klientai laikomi kartu su tiekėjais ir rangovais – visi dalyviai suskirstyti į kategorijas, todėl nesikiša. tarpusavyje, be to, turi bazinę CRM formą, todėl yra efektyvi priemonė, ypač pritraukiant naujų klientų kiekvienai kategorijai. Be to, jo formatas, rentgeno, ultragarso rezultatai ir kt. Tai leidžia prie savo personalo bylų pridėti bet kokio tipo dokumentus, įskaitant.

Laboratorinė medicinos programinė įranga, kai ji pridedama prie kliento CRM. Nukreipdami analizę, tyrimai automatiškai pridės paciento informaciją iš CRM, priskirdami brūkšninį kodą, kad būtų galima identifikuoti klientą laboratorinės medicinos paslaugose. Kadangi ši programa palaiko įvairių rūšių skatinimo priemones, įskaitant fiksuotas nuolaidas, premijų sistemą ir asmeninius kainoraščius, ji išbando ir savarankiškai apskaičiuoja savo išlaidas, atsižvelgdama į paslaugų teikimo sąlygas, nes kiekvienam klientui jos gali būti skirtingos. Laboratorinių tyrimų programa kiekvieno mėnesio pabaigoje sukuria klientų aktyvumo įvertinimą ir pagal rezultatus rekomenduoja žmones, kurie gali prisijungti prie klientų lojalumo programos.

Siuntimui parengti programa siūlo langą – tai speciali forma, kuri leis automatiškai sugeneruoti reikiamus dokumentus – kliento kvitus, siuntimus į gydymo kabinetą, apskaitos ataskaitą ir kt.

Gavus apmokėjimą iš užsakovo, laboratorinių tyrimų programa automatiškai užtikrins, kad medžiagos ir reagentai, skirti dalyvauti priskirtuose laboratoriniuose tyrimuose, būtų automatiškai ištrinami – tiksliu kiekiu, numatytu taikymo metodikoje. Lankydamasis laboratorijoje pacientas pagal jame nurodytą brūkšninį kodą pateikia siuntimą, sužymimi konteineriai ir kur bus dedama biomedžiaga analizei. Kai visos procedūros bus baigtos ir rezultatai bus paruošti, laboratorinių tyrimų programa išsiųs automatinį pranešimą klientui.

Įvertinus čia išvardintas operacijas, kurias atlieka programa, reikėtų pridurti apie sistemos integravimą su elektronine įranga, kuri leidžia naudoti brūkšninį kodą ir įrašyti mokėjimą – tai brūkšninio kodo skaitytuvas, spausdintuvai spausdinti. įvairūs tikrinimo dokumentai, finansų registratorius, atsiskaitymų be grynųjų pinigų terminalas, elektroninės svarstyklės ir daug daugiau. Jei kalbame apie duomenų įvedimą, reikia atkreipti dėmesį, kad kiekviena duomenų bazė turi savo langą, pavyzdžiui, CRM yra kliento langas registracijai, produkto langas įvardijime ir užsakymo formavimo langas. viena kryptis. Darbas laboratoriniams tyrimams skirtoje programoje struktūrizuotas procesais, duomenų ir kaštų paskirstymas į atitinkamas duomenų bazes ir kilmės vietas vyksta automatiškai – personalas neturi prieigos prie bendrųjų laboratorinių žurnalų, pati programa talpina juose informaciją, atrenka informaciją iš asmeninės elektroninės formos, kuriose darbuotojai dirba fiksuodami savo veiklą ir pridėdami parodymus dirbdami.

Programa dalijasi naudotojo teisėmis, kad apsaugotų asmeninės informacijos konfidencialumą, ir suteikia ją visiems, jei reikia, kad visapusiškai veiktų.

Teisėms atskirti naudojami asmeniniai prisijungimai ir jas saugantys slaptažodžiai, kuriais siekiama sukurti atskirą informacinę erdvę vartotojui. Šioje atskiroje informacinėje srityje vartotojas gauna individualias elektronines formas, skirtas savo veiklos apskaitai vesti ir į jas įvesti operatyvinius rodmenis. Tik įmonės savininkas ir vadovybė gali pasiekti tokius verslo žurnalus, kurie turi reguliariai tikrinti, ar turinys atitinka faktinę operacijų būklę. Kai įvedate duomenis į žurnalus, jie automatiškai pažymimi prisijungimo informacija, todėl visada galite aiškiai pasakyti, kas tiksliai yra susijęs su konkrečiu laboratorijos darbu.

Ši programa suteikia audito funkciją, padedančią administracijai, ji parengia ataskaitą apie visus pakeitimus, įvykusius vartotojų žurnaluose nuo paskutinės peržiūros. Mūsų programa siūlo keletą tokių funkcijų, kurios pagreitina įprastą kasdienį darbą, išlaisvina nuo jų darbuotojus ir atlieka juos savarankiškai, pagal užduotį, pagal grafiką. Programos pareiga yra sukurti visą einamąją darbo eigą – ji paruošia visus dokumentus pagal grafiką tiksliai kiekvienam nurodytu laiku. Visi dokumentai turi privalomus duomenis ir oficialų formatą, atitinka pildymo taisykles ir kitus kontrolės įstaigų jiems keliamus reikalavimus.

Terminų laikymasis yra kitos funkcijos – užduočių planuotojo, atsakingo už automatiškai pagal grafiką atliekamų darbų pradžią, užduotis. Toks darbas apima ne tik visų rūšių ataskaitų, įskaitant apskaitą, kūrimą, bet ir reguliarų paslaugų informacijos atsarginių kopijų kūrimą, siekiant užtikrinti saugumą. Programa taip pat suteikia importo funkciją, skirtą automatiniam duomenų perkėlimui iš išorinių elektroninių dokumentų į sistemą su momentiniu paskirstymu į vietas.

Yra atvirkštinio eksporto funkcija, skirta konvertuoti vidinius dokumentus į bet kokį išorinį formatą ir išsaugoti pirminę visų skaitmeninių verčių išvaizdą ir originalų formatą. Iš duomenų bazės galima sukurti bet kokias prekes, pramonės atsargas ir kitas prekes, naudojant pirminę apskaitos dokumentų bazę sąskaitoms faktūroms, užsakymų duomenų bazę analizei. Bet kurio finansinio laikotarpio pabaigoje organizacija gauna vidinių ataskaitų rinkinį, kuriame yra visų įmonių veiklos analizė, personalo ir klientų įvertinimas bei pinigų srautų dinamika.