Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Laboratorijos kontrolės programa

Laboratorijos kontrolės programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Laboratorijos kontrolės programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite laboratorijos kontrolės programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Laboratorijos valdymo programa yra kruopščiai parinkta, kad būtų galima atlikti įvairias specifines laboratorijos funkcijas, kontrolę ir užduotis. Ši veiklos sritis yra labai specifinė ir turėtų būti orientuota į kiekvieno darbuotojo pareigų atlikimą laboratorijoje. Kiekviena kritimo vieta turi daugybę skirtingų funkcijų ir užduočių, kurias reikia nuolat stebėti ir valdyti. Mūsų ekspertų USU Software sukurta programinė įranga puikiai padeda valdyti. Programoje yra nemažai specialių funkcijų, be to, USU Software yra daugiafunkcis ir automatizuotas pagrindas, sukurtas atsižvelgiant į šiuolaikines naujoves, technologijas ir valdymą.

Mūsų programa skirta bet kokiam vartotojui ir, skirtingai nei finansininkų aplikacijos, turi paprastą ir glaustą vartotojo grafinę sąsają, kurią kiekvienas gali lengvai išspręsti pačiam, o norintiems reiškia mokymus. Programa buvo sukurta vadovaujantis lanksčia kainų politika, leidžiančia tai padaryti bet kuriam pradedančiajam ir aktyviam verslininkui. Kiekviena mūsų laikų laboratorija turi būti aprūpinta pažangia įranga, atitinkančia atitinkamas paslaugas, metodus ir kontrolę. Programa padeda įvesti ir automatizuoti maksimalų įvairių procedūrų pristatymų skaičių bet kurioje laboratorijoje, atsižvelgiant į terminų kontrolę, daugelis iš kurių yra nedelsiant pateikiami su dokumentais ir taip pat yra kasdien kontroliuojami vadovybės. Ši programa neturi mėnesinio mokesčio, techninės priežiūros mokestį reikės mokėti tik tuo atveju, jei kliento pageidavimu bus pridėtos papildomos funkcijos ir nutraukta bazė. Įsigijus programą dėmesys turėtų būti skiriamas finansų skyriui, kuris, be specialios apskaitos, užsiima mokesčių ir statistinių ataskaitų pateikimu. Specializuota laboratorija turėtų užtikrinti, kad laboratorinių tyrimų srityse būtų gauti patikimi ir tikslūs rezultatai, kurie ateityje padės medicinos specialistams nustatyti tikslią diagnozę. Kiekvienoje laboratorijoje yra pilnas darbų ir analizės sąrašas, specialios įrangos sąrašas. Bet kuris pacientas turėtų būti informuotas apie tai, kaip teisingai atliekama ta ar kita analizė ir kokius mokymus reikia atlikti. Visi laboratoriniai tyrimai turi turėti dvigubą techninį ir medicininį patvirtinimą.

Bet kurios laboratorijos kokybės kontrolės sistema turėtų būti pagrįsta visų laboratorinių tyrimų etapų tarptautinio standarto principais. Mūsų laikais yra daugybė vietų, pagrįstų visų rūšių medžiagų tyrimais ir pristatymu. Daugelis laboratorijų turi savo medžiagų pristatymo įstaigas, o tai supaprastina gydytojo apžiūros procedūrą. Apsilankius praktikoje galima vykti su reikalingų medžiagų pristatymo sąrašu ir tą pačią dieną praeiti kontrolę bei apžiūras. Kai kurios analizės ir tyrimai paruošiami akimirksniu, o kiti užtrunka nuo kelių valandų iki kelių dienų ar savaičių. Daugybės laboratorijų dėka galima užsirašyti ir laiku atlikti visus reikiamus tyrimus bei, esant reikalui, paskirtą gydymą, užsiregistravus nelaukiant eilėje.

Įsigiję ir naudodami USU programinę įrangą galėsite vesti visų laboratorijoje vykstančių procesų apskaitą ir kontroliuoti jų veiklą. Trumpai pažvelkime į kai kurias mūsų išplėstinės programos teikiamas funkcijas. Analizės metu kiekvieną rūšį galėsite paryškinti tam tikra spalva. Tai suteikia jums skirtingas skirtingų analizių spalvas. Programa taip pat seka visus paciento tyrimų rezultatus.

Kiekvienam konkrečiam klientui bus galima išsaugoti mėgstamas nuotraukas ir failus. Taip pat galima pritaikyti pageidaujamos formos pildymą. Šiuolaikinė programa leidžia registruoti klientus susitikimui bet kuriuo metu naudojant USU programinę įrangą. Turėsite galimybę kolektyviai ir individualiai nustatyti žinučių siuntimą, kurių pagalba galėsite informuoti pacientą apie tyrimo rezultatų užbaigimą arba suplanuoti priėmimo datą. Esant poreikiui teikti pilną finansinę apskaitą ir kontrolę, sukurti bet kokią analitinę ataskaitą, išleisti išlaidas ir pajamas, pamatyti visą finansinę laboratorijos pusę.

Mūsų programa palaiko tiek rankinį, tiek automatinį įvairių tiriamų reagentų ir medžiagų tipavimą. Galima sekti įvairių būtinų medicinos priemonių pristatymo būseną. Kai pacientas bus nukreiptas atlikti tyrimus, automatiškai apskaičiuosite gydytojų darbo užmokestį arba priedų kaupimą. Įmonės valdymui yra numatytas tam tikras įrankių rinkinys, kuris padeda analizuoti organizacijos veiklą iš skirtingų perspektyvų, padeda suvesti apskaitą ir dokumentus. Klientai savarankiškai užsirašo užrašus internete bet kuriam pasirinkto filialo darbuotojui pagal esamą grafiką. Jei pritaikysite USU programinę įrangą savo laboratorijos valdymui ir darbo eigai, galite būti tikri, kad jūsų laboratorijos prestižas niekada nepadidės! Mūsų programoje yra glaustas ir suprantamas pažangios programinės įrangos meniu, kurį galite išspręsti patys. Programa pateikiama modernaus dizaino su daugybe spalvingų šablonų. Galima eksportuoti ir importuoti pirminius duomenis iš bet kokios programinės įrangos, reikalingos norint pradėti. Funkcija padės greičiau atlikti reikiamus darbus. Visi kontrolės rezultatai turi būti įkelti į įmonės duomenų bazę, kuri taip pat gali būti sujungta interneto svetaine, kurioje klientai gali peržiūrėti testų rezultatus. Galite sukurti vaizdinį programinį ekraną darbuotojams ir biurams, kad padidintumėte savo įmonės prestižą. Galėsite susitarti dėl bendravimo su mokėjimo terminalais. Kontrolinius mokėjimus pacientai gali atlikti ne tik gydymo įstaigoje, bet ir naudodamiesi artimiausiu terminalu. Tokie mokėjimo būdai padidins Jūsų klientų patogumą ir komfortą!