Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa kompiuterių apskaitai

Programa kompiuterių apskaitai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa kompiuterių apskaitai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigyti kompiuterių apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kompiuterinė apskaitos programa gali padėti išvengti daugelio nuostolių, paprastai susijusių su tuo, kad brangi įranga yra gana trapi ir gali būti perparduota lauke. Verslo savininkui ir kompiuteriams iš karto tikėtinos dvi didelės rizikos, todėl itin svarbu verslo apskaitą aprūpinti programa, kuri patikrins kompiuterius ir kitą įrangą (ir visas kitas atsargas).

Programa automatiškai seka kompiuterius, žymiai sumažindama jums ar jūsų darbuotojams tenkantį darbą. Taip sutaupoma ir laiko, ir pastangų, ir išlaidų, kurias galima nukreipti efektyviau. Be to, programoje esanti automatinė apskaita užtikrina efektyvesnį ir patikimesnį valdymą, nes elektroninis skaičiuotuvas yra tikslesnis.

Programos veikla prasideda, kai į ją įkeliate turimą informaciją. Bet nebijok! Automatinėje apskaitoje tai padaryti nėra sunku, nes yra patogus rankinis įvedimas ir net duomenų importavimas, o tai žymiai pagreitina informacijos įvedimo procesą. Po to galėsite lengvai patikrinti, ar dokumentuose minima įranga yra, ar jos nėra.

Reguliarias patikras taip pat daug lengviau atlikti naudojant USU programinės įrangos sistemą. Juo paprasta naudotis, jis lengvai jungiamas prie įvairios sandėlio įrangos ir padeda greitai inventorizuoti, kai reikia nuskaityti turimus kompiuterius ir patikrinti rezultatus pagal sąrašą. Tai sumažina darbo skaičių ir leidžia skirti mažiau darbuotojų.

Apskaitos programos duomenų bazėje prie kiekvieno kompiuterio galite pridėti detalų šio konkretaus padalinio aprašymą, nurodant jo modelį, būklę, atsakingą asmenį ar kitą informaciją, kuri gali būti naudinga tolimesniame darbe. Taikant tokį požiūrį, užduotį atlikti yra daug lengviau, nes galite stebėti ne tik įrangos buvimą ar nebuvimą, bet ir jos būklę! Tai ypač naudinga ir daro didelę įtaką technologijų būklei apskritai. Su ja buvo elgiamasi atidžiau žinant, kad tiksliai nustatėte, kas atsakingas už gedimą, ir tuo pat metu galite lengvai susigrąžinti žalą, jei ji atsitiktų jūsų kompiuteriams.

Kompiuteriai yra brangi ir svarbi darbo technika, todėl jiems reikia ypatingos priežiūros. Mūsų programinė įranga tai daro labai gerai ir siūlo daugybę įrankių, kurie palengvins jūsų kasdienį darbą. Be paprastos įrangos apskaitos sandėliuose, galite peržiūrėti įvairią statistiką.

Kokie kompiuteriai naudojami dažniausiai, kiek juose sukaupta informacijos, kas atneša daugiau pajamų ir pan. Visa ši statistinė informacija padeda vykdyti tolesnį planavimą, įvairias akcijas, prekės ženklo reklamas ir dar daugiau. Tai labai naudinga norint sėkmingai reklamuoti jūsų verslą.

Buhalterinės apskaitos programa kompiuteriams padeda išspręsti daugybę problemų, susijusių su Jūsų kompiuterinės įrangos apskaita, nes ji automatizuoja svarbius procesus ir supaprastina verslo elgseną svarbiausiais Jūsų kontroliuojamais klausimais, o ne kokia nors kryptimi. Programa turi daug įrankių, kurie supaprastina tiek kompiuterių, tiek kitų inventoriaus prekių apskaitą. Apskaitos programa kompiuteriams supaprastina darbą, sujungia visų skyrių darbą į vieną visumą, sėkmingai atlieka savo užduotis visais lygiais. Toks požiūris ne tik supaprastina kasdienį darbą, bet ir leidžia užtikrintai judėti savo tikslo link. Skyrių nukreipimas atlikti vieną užduotį padidina produktyvumą ir padidina tikimybę pasiekti rezultatus per rekordinį laiką.

Programa leidžia sukurti ilgą visos turimos įmonėje įrangos aprašymą, taip palengvinant jos inventorizaciją ir tvarkos palaikymą.

Galite pasirinkti efektyviausią klavišų išdėstymą, nes jie visi yra lengvai pritaikomi ir padeda pritaikyti programą iki idealiai jums tinkančio formato. Taip pat galite pakeisti bendrą programos dizainą, kad ji būtų jums naudingesnė ir vizualiai malonesnė. Į programą įkeliamos informacijos kiekis niekuo neribojamas. Apskaitos kompiuterių programa lengvai jungiasi prie įvairios įrangos, kuri užtikrina brūkšninių kodų nuskaitymą ir inventorizaciją.

Be kompiuterių, programa gali sekti ir kitą inventoriaus įrangą. Gamyba nesunkiai skirstoma į etapus, patogu stebėti kiekvieną iš jų atskirai, atsižvelgiant į visas turimas galimybes ir atsakingus asmenis.

Programa vienu metu pildo formas, o tai labai supaprastina dokumentaciją visais lygiais. Su programa lengva sekti visus esamus užsakymus, kad nė vienas iš jų nebūtų pamirštas.

Programa lengvai seka visus turimus maršrutus, laiką, reikalingą jiems atlikti, ir daug kitos informacijos. Atsižvelgiant į visa tai, daug lengviau pasirinkti greičiausią ir patogiausią maršrutą, taip išvengiant nereikalingų išlaidų.

Kiekvieno darbuotojo veikla yra fiksuojama programoje ir turi įtakos galutiniam atlyginimui, jei nuspręsite jį įtraukti į jos apskaičiavimą pagal darbo rezultatus.

Taip pat daug informacijos rasite žemiau esančiame mūsų pristatyme, išskirtinių vaizdo įrašų ir klientų atsiliepimų!

Didmeninis sandėlis priima prekių siuntas iš tiekėjų ir pristato klientams mažomis partijomis. Privaloma vesti gaunamų ir išvežamų prekių, tiekėjų ir klientų apskaitą, kad būtų sudarytos gaunamos ir išsiunčiamos sąskaitos. Taip pat būtina vesti visų sandėlyje esančių prekių (pvz. kompiuterių) apskaitą. Tam buvo sukurta USU programinė įranga.