Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Kompiuterių apskaita

Kompiuterių apskaita • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Kompiuterių apskaita
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Nupirkti kompiuterių apskaitą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kompiuterių, biuro technikos inventorizavimo ir apskaitos problematika aktuali ne tik IT įmonėms, bet ir visur, kur tokia įranga naudojama pagrindiniuose verslo procesuose. Daugeliu atvejų apskaitos dokumentuose neužtenka saugoti informacijos apie ilgalaikį materialųjį turtą. Kadangi balanse atsispindi tik įsigijimo ir priėmimo faktas, tačiau svarstant šią techniką, svarbu stebėti programų, antivirusinių programų licencijų galiojimą, be išorinių grėsmių, gedimų darbe. Norint greitai rasti problemų šaltinį, būtina organizuoti papildomą kompiuterių apskaitos kontrolę, sukurti vieną bazę ir tinklą. Visiškai neprotinga laikyti popierinį formatą šių užduočių tvarkymui esant šiuolaikinėms technologijoms, neefektyvu naudoti nemokamą skaičiavimo programinę įrangą, nes ji neatspindi turimų duomenų apie įrenginių būseną, būseną ir vartotoją. Daugelis transporto priemonių dalių, naudojamų organizacijos veikloje, ne visada gali veikti, bet gali būti naudojamos tik konkretiems tikslams. Sandėliavimas sandėlyje, darbuotojų sutvarkymas, prevencinis darbas, vidaus valymas turi atsispindėti atskiruose dokumentuose, laikytis tam tikros programos, kad kompiuteriai būtų aktyvūs ir dirbtų biure. Tokiems uždaviniams informacinėje rinkoje buvo sukurta speciali programinė įranga, padedanti atsižvelgti ir optimizuoti vidinius procesus, efektyviai kontroliuoti kompiuterių darbą, licencijų, biuro įrenginių, eksploatacinių medžiagų ir komponentų prieinamumą. Toks programinės įrangos formatas gali prisidėti prie atsargų kontrolės, reikšmingai sutaupyti apskaitos tvarkant, priimant sprendimus dėl operacijos ir atnaujinant techninę įrangą. Kokybiška programa padeda kataloguoti įrangą, papildomą įrangą ir kitus įmonės balanse esančius objektus. Programinės įrangos algoritmai išsaugomi atliekant nuolatinį remontą, dalių keitimo procesus, įdiegus nemokamą programinę įrangą ir kitas procedūras, kad būtų išvengta jų veikimo. Sistemos taip pat gali akimirksniu parodyti išsamią informaciją apie techninius parametrus, saugomus atskirose elektroninėse kortelėse, kurios reikalauja įvairūs ekspertai, įskaitant sistemų administratorius.

Tokia programa galėtų būti mūsų unikali plėtra, galinti atkurti funkcinius konteksto tikslus ir klientų poreikius. USU Software sistema yra profesionalų komandos darbo rezultatas, joje įdiegtos moderniausios technologijos, kurios įrodė savo efektyvumą. Daugiafunkcinė sąsaja leidžia greitai pasiekti įrangos parametrus, stebėti turto ir gaminamų vienetų judėjimą. Inventorizacijos atlikimas naudojant platformą yra ne tik greitesnis nei anksčiau, bet ir tikslesnis, gauti rezultatai tikrinami automatiškai. Centrinės organizacinės duomenų bazės ir visų filialų sukūrimas padeda planuoti naujų įrenginių, dalių pirkimą, licencines sutartis, užtikrina savalaikę priežiūrą, išjungia kompiuterius, kai jie tampa netinkami naudoti. Įdiegus USU programinės įrangos konfigūraciją, elektroninės įrangos apskaitą palengvina. Mūsų įmonė taiko individualų požiūrį į verslo automatizavimą, kiekvienam klientui parenkant tinkamiausią įrankių komplektą, atitinkantį visus poreikius. Platformos diegimas nereikalauja iš Jūsų papildomų išlaidų, visus procesus, įskaitant apskaitos algoritmų diegimą, personalo mokymus, atlieka kūrėjai. Meniu struktūros apgalvotumas leidžia lengvai suprasti kiekvieno modulio paskirtį, pradėti aktyvų laisvosios programinės įrangos darbą praktiškai nuo pirmųjų dienų, net jei darbuotojas tokiomis programomis anksčiau nesinaudojo. Paspartinti elektroninių katalogų pildymą duomenimis iš kompiuterių, rankiniu būdu pagamintomis materialinėmis vertybėmis arba naudojant importo funkciją palaikant vidinę tvarką. Formulės, žurnalų šablonai, kortelės, dokumentai, veiksmai ir ataskaitos yra iš anksto patvirtinamos, kad galutiniai rezultatai nesukeltų skundų iš valdymo ar tikrinimo įstaigų.

USU programinės įrangos programos konfigūracija optimaliai palaiko kompiuterių, aparatų, susijusių priežiūros ir inventoriaus medžiagų registravimo sąlygas. Įvedus į balansą, sukuriamas elektroninis žurnalas, kuriame atsispindi visi rekvizitai, inventorizacijos numeriai, užduotys, jis tikrinamas automatiniu režimu audito metu, o nustačius neatitikimus ekrane rodomas atitinkamas pranešimas. Įrangos kontrolė organizuojama visuose padaliniuose, biuruose, skyriuose, biuruose, net jei jie yra geografiškai nutolę vienas nuo kito, tokiu atveju veikla vykdoma nuotoliniu ryšiu per internetą. Taip pat galite konfigūruoti tinklo nuskaitymą ir tinkle esančių kompiuterių inventorių, automatiškai rinkdami informaciją. Planuotojo dėka galima skenuoti sutartu laiku pagal grafiką. Vartotojai, atsakingi už techninių įrenginių valdymą, laiko ir datos pasirinkimą, naršyklės ir programų algoritmus atlieka automatinius veiksmus. Raskite daug mažiau laiko kompromisui, nei buvo reikalaujama anksčiau, o tai taupo darbo ir finansinius išteklius. Programa taip pat perima popierizmą, patvirtinantį materialinių objektų valdymo duomenis. Kadangi personalui suteikiamos atskiros prieigos prie duomenų, pasirinkimų, verslo sąskaitų teisės, skirtingi ekspertai gali įdiegti programą tik pagal savo kompetenciją. Registruoti vartotojai gali patekti į sistemą tik įvedę savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Reguliarus ir efektyvus kompiuterių ir kitos įrangos stebėjimas palaiko tvarką, kurią anksčiau buvo sunku nustatyti. Trūkstant duomenų archyvas padeda patikrinti naujausius veiksmus ir judesius, kurių galima ieškoti naudojant kontekstinį meniu. Integruoti įrankiai padeda išsaugoti gautą informaciją duomenų bazėse. Vystymas efektyviai optimizuoja įmonės mechanizmo darbą, padeda valdyti įvairius procesus, pritaikyti veiksmų algoritmus, mažina bendrą darbuotojų krūvį ir racionaliai išleidžia išteklius.

Programos produktyvumas neriboja apdorojamų duomenų kiekio, todėl užtikrina aukštą optimizavimo lygį net ir daug padalinių turinčiose organizacijose. Daugiafunkcionalumas, sąsajos lankstumas, meniu paprastumas ir dėmesys vartotojams daro programą universalią bet kuriai veiklos sričiai. Programos galimybės neapsiriboja vien prekių ir medžiagų apskaita, jos gali būti išplėstos iki kompleksinio verslo automatizavimo sprendimo, kai visi padaliniai aktyviai bendraudami sprendžia bendrus tikslus. Programa, kurią galima parsisiųsti iš oficialios USU Software svetainės, turi testo formatą, padės išstudijuoti meniu struktūrą, suprasti kaip veikia įmonės apskaita.

USU programinės įrangos procesas įrašo gaunamus duomenis, išskyrus replikaciją, visi padaliniai ir filialai gali įdiegti duomenų bazes naudodami struktūrinį tinklą.

Prie elektroninio inventoriaus kompiuterių kortelės gali būti pateikiami paveikslėliai, dokumentai, sąskaitos faktūros, viskas, kas susiję su objektu.

Apskaitos platformos sąsaja iš pradžių buvo orientuota į vartotojus, neturinčius patirties ir įgūdžių, kad automatizavimas vyktų ramioje aplinkoje ir padidintų IG. Prieigą prie duomenų ir įrankių riboja vartotojų teisės, priklausomai nuo vietos ir atliekamų užduočių. Valdymas gali pakeisti taikymo sritį. Sistema turi patogią paieškos formą, kurioje pakanka įvesti kelis simbolius, kad gautume rezultatus, juos galima grupuoti, filtruoti ir rūšiuoti pagal reikiamus parametrus. Kelių vartotojų sąsajos buvimas leidžia darbuotojams dirbti vienu metu, tuo pačiu greičiu ir nesusidurti su dokumentų išsaugojimo konfliktu.

Buhalterinės apskaitos programa stebi darbuotojų veiklą, darbų pradžią ir pabaigą, individualias užduotis, leis vadovybei efektyviai įvertinti darbą ir už jį apmokėti. Išsamią įmonės analizę užtikrina USU Software generuojamos ataskaitos, kurių modulis buvo sukurtas atskiras.

Apskaitoje vadovai padeda analitinės, finansinės, personalo, vadovybės ataskaitų teikimu, kuris automatiškai generuojamas tam tikru laiku pagal tam tikrus kriterijus. Galimybė nuotoliniu būdu prisijungti prie programos leidžia valdyti darbus iš bet kurios pasaulio vietos, stebėti esamas užduotis ir priskirti pavaldiniams naujas užduotis. Vartotojų paskyrų blokavimas įgyvendinamas automatiškai, darbuotojui išvykus iš darbo vietos ilgam laikui, neįtraukiant galimybės duomenimis naudotis kitam asmeniui. Prevencinio darbo su kompiuteriais planavimas ir planavimas, dalių keitimas padeda išvengti situacijos, kai vienu metu negali veikti keli įrenginiai. Elektroninis personalo planuotojas tampa pagrindiniu asistentu, kuris neleidžia atlikti darbų laiku, pranešimai rodomi tam tikru laiku. Darbo eigos automatizavimas apima standartizuotų šablonų, parengtų taikomai pramonei, naudojimą, neįtraukiant klaidų. Daugiau galimybių rasite peržiūrėję pristatymą, peržiūrėję video apžvalgą ar naudodami demonstracinę versiją, visa tai rasite puslapyje.