Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Inventorizacijos programa

Inventorizacijos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Inventorizacijos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programą

Pirkite programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šiuolaikinė inventorizavimo programa yra puikus pagalbininkas vykdant verslą. Tiesiog išsirinkite tinkamiausią variantą, atitinkantį jūsų poreikius. Inventorizacijos programa iš USU Software sistemos yra tiksliai tinkama parinktis bet kuriai organizacijai. Juo gali naudotis vaistinės, parduotuvės, sandėliai, prekybos ir logistikos įmonės, gydymo įstaigos ir kt. Daugiafunkcinė inventorizavimo programa sukuria vieną duomenų bazę, kuri sujungia net nutolusias šakas. Po išankstinės registracijos visi įmonės darbuotojai dirba vienu metu. Techninės inventorizacijos programa nepraranda savo našumo augant vartotojams. Kiekvienas gauna asmeninį prisijungimo vardą ir slaptažodį, kurie garantuoja saugumą ateityje. Tuo pačiu metu vartotojai nekelia sau klausimo: kaip pašalinti atsargas programoje. Labiausiai supaprastinta sąsaja nesukels sunkumų net pradedantiesiems, kurie vos pradėjo savo profesinę techninę veiklą. Pagrindinis meniu susideda tik iš trijų skyrių: žinynų, modulių ir ataskaitų. Prieš pradėdami pagrindinius veiksmus, turite vieną kartą užpildyti žinynus. Čia galite rasti įmonės filialų adresus, darbuotojų ir klientų duomenis, siūlomų paslaugų ir produktų sąrašą, jų kainas ir daug daugiau. Šių žinynų pagrindu sukurta prekių ir medžiagų inventorizavimo programa arba, kaip dar vadinama, vieningos valstybės automatizuotos informacinės sistemos inventorizavimo programa, daugybė dokumentų, sąskaitų faktūrų, kvitų ir kt. Jis gamina. norint rankiniu būdu įvesti visą informaciją, pakanka tik prijungti importą iš tinkamo šaltinio. Kadangi programa leidžia dirbti bet kokiu grafiniu ar tekstiniu formatu, šioje srityje problemų nėra. Techninės programos ypatybės leidžia ją naudoti sprendžiant daugelį problemų. Pagrindinius darbus atliekate Modulių skiltyje. Čia įrašomi nauji atliktini darbai, sutartys, piniginės operacijos ir dar daugiau. Tada visa ši informacija apdorojama ir iš esmės generuojamos šiame skyriuje saugomos ataskaitos. Programa nereikalauja asmens dalyvavimo pranešimo tikslais. Skaičiavimus ir stebėjimą jis atlieka savarankiškai ir be klaidų bei netikslumų. Skaidri ir objektyvi analizė gali būti biudžeto paskirstymo, įgaliojimų delegavimo, atlyginimų paskirstymo ir naujų prekių pirkimo pagrindas. Kadangi techninę prekių ir medžiagų inventorizavimo dalį suteikia programa, ji lengvai integruojama su įvairia prekybos ir sandėliavimo įranga – skaitytuvais, terminalais, staklėmis. Duomenų bazėje galima saugoti ne tik prekių ir klientų įrašus, bet ir nuotraukas bei net dokumentų kopijas. Tai labai patogu tiek jums, tiek jūsų klientams. Numatyta lanksti sistema, užtikrinanti komunikaciją su vartotojų rinka. Tokiu būdu galite siųsti masinius arba atskirus pranešimus. Taip pat leidžiama vienu metu naudoti keturis kanalus: SMS žinutes, el. laiškus į paštą, momentines žinutes ir balso pranešimus. Atsisiųskite mūsų techninio inventoriaus programinės įrangos demonstracinę versiją, kad pamatytumėte visus jos pranašumus praktiškai.

Didelė duomenų bazė apjungia nutolusius filialus ir skyrius. Patogus būdas prisijungti per internetą arba vietinius tinklus. Pirmasis tinka tiems, kurie yra toli nuo pagrindinio biuro, o antrasis - darbui tame pačiame pastate.

Inventorių ir medžiagų programoje nesunku sukurti vieną duomenų bazę, kuri tvarkingai surenka mažiausius failus. Kombinuota valstybės automatinė informacinė sistema prisiima privalomą kiekvieno vartotojo registraciją. Slaptažodžiu apsaugotas prisijungimas gali apsaugoti vartotojo veiklą. Techninė prekių ir medžiagų inventorizacija užima daug mažiau laiko ir pastangų nei anksčiau. Atsarginė saugykla nuolat kopijuoja pagrindinę bazę. Svarbu iš anksto sukonfigūruoti įrašymo programą. Optimaliai sukonfigūruotas užduočių planuoklis, kurio pagalba iš anksto vadovausitės USU Software programos veiksmų planu.

Organizacijos dokumentacija kaupiama vienoje vietoje, kur ją labai lengva peržiūrėti ir pildyti. Prekių ir medžiagų techninės ir finansinės ataskaitos generuojamos automatiškai, jums nedalyvaujant. Tuo pačiu metu klaidos tikimybė sumažėja beveik iki nulio. Visiškas funkcionalumas su unikaliomis pagal užsakymą pagamintomis funkcijomis. Tai suteikia dar didesnį impulsą vystymuisi. „Telegram“ robotas didžiąją dalį ryšių su klientais atlieka automatiškai. Inventorizacijos programą idealiai papildo mobilioji aplikacija darbuotojams ir klientams. Vieningos būsenos automatinės informacijos programa leidžia lengvai dirbti su tekstinių ir grafinių failų formatais. Pasikartojančių veiksmų automatizavimas taupo išteklius labiau nei bet kuris kitas procesas. Nemokama demonstracinė vieningos būsenos automatinės informacinės sistemos versija, skirta susipažinti su programos privalumais. Išsamios instrukcijos ir tolesnis projekto palaikymas iš pirmaujančių ekspertų. Kiekvienos kombinuotos valstybės automatinės informacinės sistemos diegimo individualus pobūdis garantuoja jos efektyvumą ir mobilumą. Daug įvairių programų, kurios atlieka avarines užduotis. Jis sukurtas pagal USU Software inventorizacijos programą, nes turi būti saugomi visų inventoriaus prekių įrašai.