Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programinė įranga inventoriui

Programinė įranga inventoriui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programinė įranga inventoriui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite programinę įrangą inventoriui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Inventorizacijos programinė įranga, leidžianti greitai atlikti paskirtas užduotis, turėtų būti bet kurios savo ateitimi suinteresuotos organizacijos arsenale. Programinės įrangos inventorizacija užtrunka šiek tiek laiko, priešingai nei valdymas rankiniu būdu, kai tiksliai į sistemą įvedami tikslūs rodikliai, klasifikuojant duomenis pagal kriterijus. Inventorizacijos programinė įranga pateikia lyginamąją visų prekių vienetų faktinių rodmenų analizę su turimais duomenimis, randamais aktuose ir sąskaitose. USU Software inventoriaus sistemoje yra pažangūs konfigūracijos nustatymai, kurie suteikia visą spektrą funkcinių galimybių, o nedidelę kainą ir visiškai nemokamą prenumeratos mokestį, kuris daro didelę įtaką įmonės finansiniam biudžetui. Be to, galite sutaupyti perkant papildomas programas, nes programinė įranga gali būti integruojama su įvairiais sandėlio skaitikliais, programomis, inventoriaus sistemomis, o įdomiausia, kad galima konsoliduoti visus padalinius ir filialus.

Kiekvienam vartotojui asmeniniu režimu siūlomas sąsajos dizainas suteikia galimybę pasirinkti iš daugybės temų ir šablonų bei patobulinti savo logotipo dizainą. Taip pat kalbos pasirinkimas, moduliai. Programinė įranga siūlo verslui kelių vartotojų režimą, leidžiantį keistis žinutėmis ir informacija, įvesti duomenis į sistemą, peržiūrėti medžiagą iš vienos duomenų bazės, naudojant asmenines naudojimo teises, pagrįstas darbo jėgos įsipareigojimais. Integruojant su aukštųjų technologijų matavimo prietaisais (duomenų surinkimo terminalu, brūkšninių kodų skaitytuvu, etikečių spausdintuvu) galima ne tik inventorizuoti, bet ir greitai atlikti duomenis priimant ar išsiunčiant prekes, nedelsiant įvedant ar išvedant duomenis. Esant apskaitos ir sandėlio apskaitos neatitikimams, sudarant dokumentaciją su statistine atskaitomybe galima atlikti tiek planinį, tiek neplaninį auditą. Operacijos, kurias atlieka kiekvienas programinės įrangos vartotojas, registruotas sistemoje, išsamiai analizei. Su programine įranga ne tik atlikti inventorizaciją ir apskaitą, bet ir kontroliuoti darbuotojų darbo kokybę, atitikti gamintojo nustatytus reikalavimus (galiojimo laikas, temperatūra, drėgmė ir sandėliavimas su kitomis medžiagomis).

Kad neprarastumėte laiko, pereikime prie praktinės programinės įrangos efektyvumo analizės naudojant demonstracinę versiją, kurią galite nemokamai išbandyti savo versle. Atsakymus į likusius klausimus galite gauti iš mūsų ekspertų konsultantų.

Brūkšninio kodo priskyrimas gali atpažinti bet kurią prekę, kurią sandėlyje rado prekių žurnaluose.

Reviziją (kiekybinę apskaitą) galima atlikti integruojant su aukštųjų technologijų įrenginiais, duomenų rinkimo terminalu, brūkšninių kodų skaitytuvu, spausdintuvu.

Spausdintuvas yra idealus palydovas spausdinant etiketes ir kainų etiketes. Duomenų rinkimo terminalas tikrinimui gali būti naudojamas siekiant supaprastinti ir supaprastinti darbuotojus. Jį galima pritaikyti bet kuriai „Windows“ sistemai, nes programinė įranga yra nepretenzinga operacinei sistemai.

Sujungdami filialus, filialus ir sandėlius kelių vartotojų programinės įrangos sistemoje, vartotojai gali bendrauti vieni su kitais keisdamiesi informacija ir pranešimais vietiniame tinkle.

Audito programinė įranga gali apdoroti neribotą kiekį žurnalų, palaikančių įvairius dokumentų formatus. Su programine įranga galima pagerinti vidinį verslo įvaizdį. Diegiant planavimo sistemą, kuri fiksuoja kiekvieną veiksmą, organizacijos valdymas taps paprastas ir lengvas. Apskaitos sistemą galite nustatyti mūsų puslapyje, kuriame taip pat pateikiami klientų atsiliepimai.

Organizacijos finansinėmis ataskaitomis gali naudotis tik darbuotojai, turintys tam tikras prieigos prie įvesties ir išvesties dokumentų teises.

Mes sukuriame automatizuoto apdorojimo galimybes, kad išspręstume daugelį organizacijos problemų, tokių kaip inventorius. Darbuotojų motyvacija didėja stebint laiką.

Automatinė patikra gali būti atliekama tiek sandėlyje esančioms prekėms, tiek gabenamam ilgalaikiam turtui transportavimo metu. USU Software inventoriaus programinė įranga gali leisti kiekvienam darbuotojui pasiekti duomenis iš vienos duomenų bazės, gavus oficialų leidimą.

Programinė įranga produktų inventorizacijai, su automatiniu skystų produktų užpildymu, galite peržiūrėti kiekvieno produkto likučius.

Automatinis ilgalaikio turto patikrinimas leidžia patikrinti prekių likutį ir judėjimą sandėliuose.

USU programinės įrangos sistema su automatine inventorizacija gali dirbti nuotoliniu būdu, jei yra mobilioji programa. Inventorizacijos programa, leidžianti įmonėje vykstančius įvykius valdyti naudojant apsaugos kameras.

Nemokamą bandomąją USU Software for Inventory versiją galite rasti mūsų svetainėje.

Inventoriaus įrankis turi begalines galimybes ir gausų įrankių arsenalą su visuomenės valdymo galimybėmis. Didmeninis inventorius priima prekių siuntas iš tiekėjų ir pristato klientams mažomis partijomis. Būtina vesti prekių, tiekėjų ir klientų apskaitą, kad būtų sudarytos gaunamos ir išsiunčiamos sąskaitos faktūros. Taip pat būtina sudaryti savavališko laikotarpio atsargų prekių gavimo ir eksporto ataskaitas. Inventoriuje vyksta medžiagų judėjimas ir informacijos srautas. USU programinė įranga šiuo metu yra geriausia bet kurio gamintojo inventoriaus programa.