Programa važtaraščiams
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa važtaraščiams

Programa važtaraščiams • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą važtaraščiams

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Gabenant materialines vertybes ar žmones, vyksta daugybė lydimųjų procesų, susijusių su įvairių padalinių, specialistų skaičiavimais ir darbu, jiems padeda važtaraščių programa, kuri leidžia kompiuterizuoti kuro ir kitų sąnaudų apskaičiavimą. Automobilių parko priežiūra reikalauja ir geresnės sunkvežimių vadovybės kontrolės, nes būtina palaikyti darbo sąlygas ir išvengti kelionių trukdžių. Dažniausiai, norint patikslinti visus skaičiavimus, sukuriama kelio forma, kurioje nurodomi automobilio techniniai parametrai, maršrutas, benzinas, o tada darbo pamainos pabaigoje rezultatai perkeliami į kompiuterio dienyną. Laivybos įmonės ar kitos organizacijos, kurioms reikia tikslesnių skaičiavimų, turėtų skirti laiko sukurti geresnę apskaitos politiką, kad sumažintų patiriamas išlaidas ir padidintų pelno maržas. Konkurencinį pranašumą įgijo tik verslininkai, galintys sukurti racionalią valdymo sistemą ir pritaikyti šiuolaikines technologijas kelionės dokumentų, maršrutų puslapių apsaugai. Tai lengvojo automobilio važtaraščio apskaičiavimo programų naudojimas, padėsiantis įmonės darbe pasiekti vadovybės užsibrėžtus tikslus. Programinės įrangos algoritmai padės ne tik kompiuteriu skaičiuoti transportavimo išlaidas, bet ir gali padėti optimizuoti kiekvieną su lengvųjų automobilių eksploatavimu susijusį procesą. Programų naudojimas prisideda prie teisingo degalų ir tepalų skaičiavimo bei organizuoja nuolatinę jų naudojimo stebėseną. Renkantis geriausią kompiuterinę platformą logistikos organizacijos darbui automatizuoti, rekomenduojame atkreipti dėmesį į galimybę atlikti skaičiavimus komplekse ne tik automobiliui, bet visais veiklos aspektais. Perėjus prie automatinių skaičiavimų, vadovybė turės daugybę įrankių strateginiams tikslams pasiekti.

Važtaraščių konvertavimo į elektroninį formatą programa turėtų būti kuo paprastesnės struktūros, suprantama paprastam darbuotojui, neturėtų sukelti sunkumų atliekant lengvųjų automobilių, sunkvežimių techninės priežiūros ir eksploatavimo skaičiavimus. Vienas iš tokių variantų gali būti USU įmonės plėtra – Universali apskaitos sistema. Kompiuterinėje platformoje bus sukurtas elektroninis dokumentų išsaugojimo, degalų likučių ir degalų bei tepalų judėjimo nustatymo metodas, skaičiuojant normatyvus pagal konkretaus automobilio parametrus. Darbas su skaičiavimais bus grindžiamas nuvažiuotu atstumu, maršruto sąlygomis ir spūsčių informacija. Siekiant užtikrinti geresnę kuro išteklių kontrolę važtaraščių skaičiavimo programoje, galima sudaryti atskiras formules skirtingoms degalų rūšims ir tepalams, informaciją įrašant į atitinkamas dokumentines formas. Priklausomai nuo išorinių sąlygų, lengvųjų automobilių skaičiavimo parametrų ir standartų, sunkvežimiai gali būti koreguojami, tai paprastų naudotojų nuožiūra, nesikreipiant į specialistus. USU programos įgyvendinimas apima korekcijos koeficientų, priklausančių nuo oro sąlygų, sezono, kelio dangos, oro kondicionavimo naudojimo, atsižvelgimą, kas atsispindi ir skaičiavimuose bei garantuoja aprėptį visomis kryptimis. Šių veiksnių nustatymai pateikiami skiltyje „Nuorodos“, kad galėtumėte visiškai ir geriau kontroliuoti savo transporto priemonės eksploatavimo išlaidas. Jeigu be lengvojo transporto įmonė naudoja ir sunkvežimius, tai jiems visi skaičiavimai koreguojami pagal kitas formules, atsižvelgiant į vežamų krovinių standartus ir kitus rodiklius. Darbas su važtaraščiais programoje apima benzino ir degalų bei tepalų ištrynimą pagal duomenis iš dokumentų, kuriuos vairuotojai pateikia dienos pabaigoje.

USU programinės įrangos konfigūracija yra viena iš geriausių važtaraščių programų, nes ji gali atsižvelgti į daugybę niuansų, kurie gali būti tik atliekant tam tikrą darbą, kuriuos gali pasiūlyti ne kiekviena konfigūracija arba tam reikės didelių išlaidų. . Mūsų programos atveju kaina priklauso tik nuo užsakovo pasirinktų variantų, net pradedantysis verslininkas gali pradėti savo darbą naudodamas šiuolaikines technologijas, iš karto atlikti tikslius skaičiavimus nesivargindamas dėl kelionės dokumentų formavimo, maršruto lapų, visko, kas lydi lengvųjų, lengvųjų, sunkvežimių darbą. Kompiuterinė sistema leis sugrupuoti finansinius atskaitymus pagal išlaidų rūšį, automobilius, kuro rūšį, vairuotoją. Būtent toks metodas leis atlikti tikslius skaičiavimus ir optimaliai stebėti kuro ir tepalų judėjimą iš bako į automobilius, sunkvežimius, rodant duomenis kelionės lape lygiagrečiai lyginant su normomis. , apibrėžimas pateikiamas pačioje pradžioje. USU kūrėjų siūloma kompiuterinė važtaraščių programa turi platų funkcionalumą, kuris leis geriau tvarkyti važtaraščius ir maršrutų sąrašus, atlikti daugybę skaičiavimų, stebėti transporto priemonių parko darbą, užmegzti ryšį. tinklus tarp skyrių, sukurti optimalias sąlygas. pasiekti tikslus. Programa, remdamasi vidinėmis informacinėmis duomenų bazėmis, stebės kiekvienos keleivinės transporto priemonės ir visos įmonės benziną, degalus ir tepalus. Elektroniniai skaičiavimai važtaraščių programinėje įrangoje visada padės geriausiai stebėti kuro ir atsarginių dalių sandėlio likučius. Kompiuteriniai algoritmai padės nustatyti, ar pasiektas minimalus atsargų limitas, ir apie tai informuos vartotojus.

Be kita ko, mūsų programinė konfigūracija padės vadovybei sudaryti darbuotojų darbo grafikus, racionaliai naudoti tarnybinius automobilius tik darbui, o ne asmeniniams poreikiams tenkinti. Yra atskiras analitinių ataskaitų teikimo ir vykdymo modulis, surenkant išsamius duomenis standartizuotuose puslapiuose, kad visi padaliniai būtų gerai koordinuojami ir geriau veiktų. Įmonės vadovas galės pasirinkti analizei reikalingus parametrus, laiką ir tikslius duomenis, kurie padės priimti kompetentingus valdymo sprendimus. Visa tai važtaraščio programa apima atskiros darbo vietos suteikimą darbuotojams su ribota informacija, pasirinkimo galimybėmis, skaičiavimo matomumu priklausomai nuo pareigų. Tik vadovybė turi teisę keisti ekspertų prieigos prie oficialios informacijos teises. Kompiuterinė platforma bus geriausias pagalbininkas panaudojant transporto įmonės materialinius, žmogiškuosius, finansinius išteklius. Norėdami tai padaryti, nustatymuose yra daug papildomų paslaugų, kurios gali pakeisti pasikartojančias programas, skirtas skaičiuoti prekes ir medžiagas bei sekti programų važtaraščius. Tuo pačiu sumokate tik vieną kartą už reikiamą licencijų skaičių ir galiausiai gaunate tinkamiausius variantus, galinčius atlikti visas užduotis keleivių vežimo veiklos srityje. Po kelių savaičių aktyvios veiklos galima įvertinti, kiek išaugo įmonės lygis, skaičiavimų ir išteklių panaudojimo tvarka, kiek patobulėjo automobiliai. Kiekvienam specialistui pavestoms užduotims atlikti suteikiamas atskiras jo žinioje esančių funkcijų rinkinys, kuris leidžia geriausiai per trumpą laiką išspręsti visas problemas. Tai didina darbuotojų motyvaciją ir jie stengiasi įgyvendinti savo planus daugiau nei reikia, gaudami daugiau dividendų.

Lengvojo automobilio važtaraščio apskaičiavimo programa pateiks tik reikiamą informaciją skaičiavimams ir analizei, o tai leis dinamiškai atnaujinti rodiklius skaičiavimais, dirbti tik su pagrįsta informacija. Skaitmeninio intelekto ir naujausių kompiuterinių technologijų panaudojimas padės skaičiuoti kuro sąnaudas, rengti ataskaitas buhalterijai. Programėlė analizuoja ir lygina tikruosius automobilio, sunkvežimio spidometro duomenis, todėl jums nereikės jaudintis, kad koks nors veiksmas bus nepastebėtas. Be to, galite praplėsti važtaraščio kompiuterinės programos galimybes, pridėti papildomų užsakymo variantų, integruojant su įvairia įranga sukurti unikalią platformą savo verslui. Aplikacijos modernizavimas galimas ne tik užsakant, bet ir po ilgesnio naudojimo, tereikia susisiekti su mūsų specialistais.

Važtaraščių apskaitos programa leidžia peržiūrėti naujausią informaciją apie įmonės transporto kuro ir tepalų bei degalų sąnaudas.

Su modernia USU programine įranga važtaraščių apskaitą galima atlikti greitai ir be jokių problemų.

Kuro apskaitos programa leidžia rinkti informaciją apie panaudotą kurą ir tepalus bei analizuoti išlaidas.

Degalų kiekį maršrutuose galite sekti naudodami USU įmonės važtaraščių programą.

Važtaraščių pildymo programa leidžia automatizuoti dokumentų rengimą įmonėje dėl automatinio informacijos įkėlimo iš duomenų bazės.

Važtaraščio programa yra nemokama USU svetainėje ir idealiai tinka pažįstamiems, turi patogų dizainą ir daugybę funkcijų.

Bet kurioje organizacijoje jums reikės važtaraščių programos su pažangiomis ataskaitomis ir funkcijomis, skirtomis degalams, tepalams ir degalams apskaityti.

Naudojant USU programinės įrangos paketą, kur kas lengviau sekti degalų sąnaudas dėl pilnos visų maršrutų ir vairuotojų apskaitos.

Bet kuri logistikos įmonė turi atsižvelgti į benziną ir degalus bei tepalus, naudodama modernias kompiuterines sistemas, kurios užtikrins lanksčias ataskaitas.

Šiuolaikinės programinės įrangos pagalba vairuotojų registracija yra paprasta ir paprasta, o ataskaitų teikimo sistemos dėka galite nustatyti ir apdovanoti produktyviausius darbuotojus bei apdovanoti tuos, kurie daro mažiausiai.

Važtaraščių apskaitos programa būtina bet kurioje transporto organizacijoje, nes jos pagalba galite pagreitinti ataskaitų vykdymą.

Važtaraščių registravimo programa leidžia rinkti informaciją apie išlaidas transporto priemonių maršrutuose, gauti informaciją apie panaudotą kurą ir kitą kurą bei tepalus.

Degalų ir tepalų apskaitos programa leidžia sekti degalų ir degalų bei tepalų sąnaudas kurjerių įmonėje ar pristatymo tarnyboje.

Kuro ir tepalų programa, turinti tinkamą ataskaitų teikimo sistemą, bus naudinga registruojant ir apskaitant važtaraščius logistikoje.

Supaprastinkite važtaraščių, degalų ir tepalų apskaitą naudodami modernią Universaliosios apskaitos sistemos programą, kuri leidžia organizuoti transportavimo operacijas ir optimizuoti išlaidas.

Važtaraščių generavimo programa leidžia rengti ataskaitas pagal bendrą įmonės finansinį planą ir šiuo metu sekti išlaidas maršrutuose.

Degalų ir tepalų apskaitos programą galima pritaikyti pagal konkrečius organizacijos reikalavimus, o tai padės padidinti ataskaitų tikslumą.

Naudodama USU programą Jūsų įmonė gali labai optimizuoti degalų ir tepalų bei degalų sąnaudas elektronine važtaraščių judėjimo apskaita.

Internete reikalaujant geriausių važtaraščių programų, deramą vietą užims Universali apskaitos sistema, kuri gali žymiai palengvinti lengvųjų automobilių, sunkvežimių kontrolę.

Bet kurio dokumento generavimas užtruks tik kelias minutes, nes dauguma eilučių jau bus užpildytos automatiškai, remiantis skaičiavimais ir duomenimis iš kelių duomenų bazių.

Visos išlaidos rodomos realiu laiku, tai padės greitai dirbti su skaičiavimu ir nustatyti atitinkamus parametrus.

Pasibaigus darbo pamainai, likęs kuro kiekis apskaičiuojamas pagal iš vairuotojų gautas formas ir įrašomas į atitinkamas eilutes.

Kompiuteriniai katalogai programinės įrangos platformoje sukurti taip, kad juos suprastų bet kokio lygio žinių turintis vartotojas, duomenų paieška užtruks kelias sekundes.

Nustatymuose galite išsaugoti kelias kuro išteklių suvartojimo ir suvartojimo stebėjimo schemas, įskaitant faktinius rodiklius ir standartus, į kuriuos atsižvelgiama nustatant automobilių techninius parametrus.

Kad pradedantiesiems būtų lengviau naršyti žinių srityje ir programinės įrangos funkcionalumą, pateikėme patarimų, kai užvedame pelės žymeklį virš linijos.

Kompiuterinės programos patikimumas nekelia priekaištų, nes beveik visiškai pašalina žmogiškojo faktoriaus įtakos problemą.

Taip pat programoje darbui su važtaraščiais kruopščiai apgalvota paslaugų informacijos saugumo ir saugumo sistema, tai slaptažodžiai ir automatinis sąskaitų blokavimas.

Baigtus dokumentus galima atspausdinti tiesiai iš meniu arba atsisiųsti el. paštu į trečiųjų šalių programas.

Bus ženkliai sumažintos logistikos operacijų kaštų apimtys, patobulinta tvarka skaičiavimais ir ataskaitomis, kurios padės kompetentingai valdyti turimus resursus.

Lengvųjų transporto priemonių ir kitų transporto priemonių skaičiavimai atliekami daug greičiau ir tiksliau nei tos pačios operacijos rankiniu formatu.

Norėdami suteikti Jums kokybišką programinę įrangą, kūrėjai galės sukurti individualią programą konkrečios organizacijos poreikiams, skaičiavimų niuansams.

Galėtume kalbėti tik apie kai kurias mūsų programinės įrangos galimybes ir privalumus, apie kitas funkcijas galite sužinoti daugiau pažiūrėję video, pristatymą.

Važtaraščių ir kelių užtvarų skaičiavimo programa gali naudotis tiek visų skyrių vadovai, tiek specialistai, kad kiekvieno darbas bendrame mechanizme būtų geriausias.

Kadangi automobiliai ir sunkvežimiai bus nuolat kontroliuojami, bus daug lengviau apskaičiuoti išteklius, susijusius su žmonių ir prekių gabenimu.

Kalbant apie transporto agentūrų optimizavimą ir visur, kur reikalinga transporto priemonių parko veikimo stebėjimo automatika, lengvosioms transporto priemonėms nėra geresnio sprendimo.