Kuro ir tepalų programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Kuro ir tepalų programa

Kuro ir tepalų programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite kuro ir tepalų programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Visos transporto įmonės savo veikloje naudoja modernias technologijas. Degalų ir alyvų programa buvo sukurta specialiai tam, kad būtų galima stebėti visas su kuru susijusias operacijas. Tai leidžia kontroliuoti įvairių medžiagų gavimą ir išmetimą per visą valdymo laikotarpį. Patikimos informacijos gavimas yra raktas į stabilumą.

Medžiagų saugos kontrolę sandėlyje vykdo privatus asmuo, prisiimdamas visą finansinę atsakomybę. Tai leidžia sukurti specialią kuro ir tepalų programą, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš oficialios kūrėjų svetainės. Bandomosios versijos naudojimas įmonėje padeda įvertinti visas galimybes ir pakoreguoti gamybos technologiją. Funkcijų padalijimas į skirtingus blokus padeda koordinuoti reikalingas operacijas.

Universali apskaitos sistema yra automatinė programa. Kuras ir mineralinės alyvos ištrinamos pagal sąskaitos būklę ir ar yra likutis sandėlyje. Veiklos procese sukuriamas išrašas, kuriame fiksuojami visi pokyčiai organizacijoje. Norint, kad gamybos pajėgumai būtų visiškai apkrauti, būtina atidžiai stebėti materialinę išteklių bazę.

Nemokama degalų ir tepalų ištrynimo programa padeda generuoti išsamias ataskaitas, reikalingas įmonės vadovybei efektyvumui analizuoti. Skatinimo ir plėtros politika peržiūrima po kiekvieno ataskaitinio laikotarpio. Nukrypus nuo planuoto tikslo, pakeitimus reikia atlikti laiku. Tai turi įtakos apatinei eilutei, kuri lemia pajamų pelno dydį.

Logistikos organizacijos rūpinasi savo klientais, todėl tinkamiausia galimybė padidinti našumą yra kuro ir tepalų valymo programa. Jį galite atsisiųsti apsilankę atskirame skirtuke. Naudokite nemokamą bandomąją versiją, kad įsisavintumėte toliau išvardytas funkcijas. Integruoti standartiniai dokumentų šablonai palengvina darbuotojų darbą ir padeda greitai aptarnauti klientus.

Universali apskaitos sistema yra kuro ir tepalų rašymo programa. Įdiegę pagrindinę platformą, galite nemokamai atsisiųsti naują konfigūraciją. Programoje yra įmontuotas asistentas, galintis atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus. Užsirašydami degalus ir tepalus galite gauti išsamų užpildyti formos pavyzdį. Kiekvienas įrašas sukuriamas pateikto dokumento, patvirtinančio operacijos faktą, pagrindu.

Sudėtyje yra degalų ir tepalų šalinimo programų, nemokamų žinynų ir klasifikatorių, reikalingų knygoms ir žurnalams užpildyti. Darbuotojų patogumui daug naudingų straipsnių galima atsisiųsti ir atsispausdinti. Tai sumažina užsakymo apdorojimo laiką. Sutarčių šablonai kuriami iš įvestų duomenų apie organizaciją. Tiesiog pridėkite kliento duomenis.

Universali apskaitos sistema garantuoja kokybišką pagalbą vykdant verslą. Per ataskaitinį laikotarpį galite pasidaryti atsarginę duomenų kopiją ir atsisiųsti ją į serverį. Tokiu būdu įmonės apsidraudžia nuo nenumatytų aplinkybių.

Kuro apskaitos programa leidžia rinkti informaciją apie panaudotą kurą ir tepalus bei analizuoti išlaidas.

Kuro ir tepalų programa, turinti tinkamą ataskaitų teikimo sistemą, bus naudinga registruojant ir apskaitant važtaraščius logistikoje.

Važtaraščių pildymo programa leidžia automatizuoti dokumentų rengimą įmonėje dėl automatinio informacijos įkėlimo iš duomenų bazės.

Važtaraščių registravimo programa leidžia rinkti informaciją apie išlaidas transporto priemonių maršrutuose, gauti informaciją apie panaudotą kurą ir kitą kurą bei tepalus.

Naudojant USU programinės įrangos paketą, kur kas lengviau sekti degalų sąnaudas dėl pilnos visų maršrutų ir vairuotojų apskaitos.

Degalų ir tepalų apskaitos programa leidžia sekti degalų ir degalų bei tepalų sąnaudas kurjerių įmonėje ar pristatymo tarnyboje.

Bet kurioje organizacijoje jums reikės važtaraščių programos su pažangiomis ataskaitomis ir funkcijomis, skirtomis degalams, tepalams ir degalams apskaityti.

Važtaraščių apskaitos programa būtina bet kurioje transporto organizacijoje, nes jos pagalba galite pagreitinti ataskaitų vykdymą.

Degalų kiekį maršrutuose galite sekti naudodami USU įmonės važtaraščių programą.

Su modernia USU programine įranga važtaraščių apskaitą galima atlikti greitai ir be jokių problemų.

Bet kuri logistikos įmonė turi atsižvelgti į benziną ir degalus bei tepalus, naudodama modernias kompiuterines sistemas, kurios užtikrins lanksčias ataskaitas.

Šiuolaikinės programinės įrangos pagalba vairuotojų registracija yra paprasta ir paprasta, o ataskaitų teikimo sistemos dėka galite nustatyti ir apdovanoti produktyviausius darbuotojus bei apdovanoti tuos, kurie daro mažiausiai.

Važtaraščio programa yra nemokama USU svetainėje ir idealiai tinka pažįstamiems, turi patogų dizainą ir daugybę funkcijų.

Naudodama USU programą Jūsų įmonė gali labai optimizuoti degalų ir tepalų bei degalų sąnaudas elektronine važtaraščių judėjimo apskaita.

Važtaraščių generavimo programa leidžia rengti ataskaitas pagal bendrą įmonės finansinį planą ir šiuo metu sekti išlaidas maršrutuose.

Važtaraščių apskaitos programa leidžia peržiūrėti naujausią informaciją apie kuro ir tepalų sąnaudas bei degalus pagal įmonės transportą.

Supaprastinkite važtaraščių, degalų ir alyvų apskaitą naudodami modernią Universaliosios apskaitos sistemos programą, kuri leidžia organizuoti transportavimo operacijas ir optimizuoti išlaidas.

Kuro ir tepalų apskaitos programą galima pritaikyti pagal konkrečius organizacijos reikalavimus, o tai padės padidinti ataskaitų tikslumą.

Nemokamas bandomasis laikotarpis.

Didelis našumas.

Stilinga ir ryški sąsaja.

Tinkamas valdymas.

Integruotas elektroninis asistentas.

Atsiliepimai apie tikrą informacinę informaciją.

Darbo procesų įgyvendinimo tęstinumas.

Sisteminis požiūris.

Chronologija.

hierarchija.

Prisijunkite naudodami prisijungimo vardą ir slaptažodį.

Vieninga klientų bazė.

Mokesčių ir apskaitos ataskaitų sudarymas.

Degalų ir tepalų valymo kontrolė.

Nemokamai atsisiunčiami žinynai ir klasifikatoriai.

informatika.

Kokybės kontrolė.

Pelno ir nuostolio apskaičiavimas.

Finansinių rodiklių analizė.

Neribotas padalinių, nomenklatūros grupių ir paslaugų kiekis.

Visų dalių sąveika.

Formų ir sutarčių šablonus galima atsisiųsti.

Duomenų atsarginių kopijų kūrimas serveryje.

Keitimasis duomenimis su svetaine.

Inventorizacijos darymas.

Kuro ir tepalų apskaitos metodų parinkimas programoje.

Kelionės dokumentų kūrimas, kurį galima atsisiųsti.

Pradelstų sutarčių nustatymas.

Paslaugų kokybės vertinimas.

SMS žinučių siuntimas.

Laiškai.

Išskirtinės knygos, žurnalai, paaiškinimai ir spėjimai.

Išlaidų sąmatos.

Transporto paskirstymas pagal jo charakteristikas.

Lėšų judėjimo programoje kontrolė.

Paskyros būsena.

Pinigų pavedimai.

Nemokamai atsisiunčiamos suderinimo su sandorio šalimis ataskaitos.

Parengti planus.

Dabartinių ir planuojamų duomenų palyginimas.

Konfigūracijos perkėlimas iš kitos programos.

Atsiskaitymas per mokėjimo terminalus.

Kuro priėmimas ir rašymas.

Platinimo ir pardavimo kaštų optimizavimas.

Atsisiunčiama pajamų ir išlaidų knyga.

Pelno ir nuostolio apskaičiavimas.

Gamybos technologijos keitimas bet kuriame etape.

Įvairių prekių gamyba.

Naudokite bet kurioje ekonomikos šakoje.

Nemokamas sąskaitos faktūros ir važtaraščio generavimas.