Programa benzinui
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa benzinui

Programa benzinui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Pirkite programą benzinui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Benzino programa automatizuoja ir optimizuoja apskaitą, o tai labai svarbu bet kuriai transporto organizacijai, nes benzino ir dujų kaina sudaro įspūdingą jos biudžeto dalį. Dujų ir benzino programa leidžia sumažinti vagystės faktus, neįtraukti piktnaudžiavimo atvejų, nesąžiningo darbuotojo paskyrimo, išsiaiškinti faktinį dujų ir benzino suvartojimą, organizuoti teisingą apskaitą pagal normatyvinius ir realius rodiklius. Be dujų, benzino ir taupymo jiems, įmonė gauna daug kitų lengvatų, leidžiančių žymiai padidinti veiklos efektyvumą ir atitinkamai pelną.

Benzino programinė įranga yra universali apskaitos sistemos automatizavimo programa, skirta laivybos organizacijoms, kuri turi tam tikrų pranašumų, palyginti su panašiais kitų kūrėjų programinės įrangos produktais. Pirma, ši benzinui skirta kompiuterinė programa turi paprastą sąsają ir lengvą naršymą, palaikoma skirtingų paskirčių duomenų bazių, tačiau turi tą pačią struktūrą ir tą patį pildymo principą, skirta formų duomenims įvesti su tais pačiais informacijos valdymo įrankiais.

Tai ne tik padeda priprasti daryti tuos pačius darbus nuolatos, bet ir padeda sutaupyti darbo laiko automatizuojant veiklą dujų ir benzino programoje, sutrumpinant buvimą programoje. Bet, svarbiausia, šią benzino ir dujų programinę įrangą gali lengvai valdyti dirbančių specialistų atstovai, linijos darbuotojai, kurie, kaip taisyklė, neturi įgūdžių ir (arba) patirties naudotis kompiuteriais, o tai savo ruožtu prisideda. Pagrindinės operacinės pirminės informacijos gavimas, kad valdymo įrenginys nusprendžia, ar procesai vyksta tinkamai, ar laikas įsikišti.

Antra, yra kelios kalbinės benzino ir dujų programinės įrangos versijos, kai pagrindinė dujų ir benzino programos kalba yra rusų, lygiagrečiai gali būti pasiūlytos ir kitos kalbos, jei transporto organizacija turi atstovų ar klientų iš kitų regionų. Be kalbos, programinės įrangos, benzino ir dujų programinės įrangos, tuo pačiu metu atliekami sandoriai su skirtingomis valiutomis, siekiant abipusio suderinimo.

Trečia, ataskaitinio laikotarpio pabaigoje dujų ir benzino programa parengia statistinių ir analitinių ataskaitų rinkinį apie visus transporto organizacijos veiklos taškus, leidžiančius vadovaujančiam personalui optimizuoti savo darbą visose srityse. Ir jokia kita programinė įranga šiame kainų diapazone negali tuo pasigirti. Ketvirta, pradėjo veikti 5.0 platforma, sudariusi šios dujoms ir benzinui skirtos programos pagrindą, todėl darbas programinėje įrangoje tampa ne tik patogus, bet ir malonus bei patogus. Sutikite, bet kuriam darbuotojui visada svarbu mėgautis savo darbu.

Pažymėtina, kad baigus inicijuoti šią programinę įrangą, programos, skirtos dujoms ir benzinui, diegimą atlieka USU darbuotojai ir tai atlieka nuotoliniu būdu per interneto ryšį, todėl regioninis artumas neturi reikšmės. Dujų ir kuro apskaitos programinė įranga sukuria specialias elektronines formas, kuriose dirba įvairūs specialistai, įskaitant vairuotojus, sandėlio darbuotojus, technikus ir kitus, susijusius su dujų ir kito kuro tiekimu, sandėliavimu, pristatymu ir vartojimu. Tuo pačiu metu jie dirba tik su asmeniniais dokumentais, kurie yra atskirti vienas nuo kito ir prieinami tik vadovybei.

Kiekviena dujų programa priskiria vartotojui individualius prisijungimo vardus ir slaptažodžius, kad galėtų dalytis prieiga prie dokumentų ir paslaugų informacijos, pasiekiamos tik tiek, kiek būtina jų užduotims atlikti. Paslaugos informacijos privatumas ir saugumas apsaugo ne tik slaptažodžių prisijungimus, bet ir reguliarias duomenų atsargines kopijas. Programinė įranga sukuria savo informacinę erdvę vartotojui, kuri verčia prisiimti asmeninę atsakomybę už informacijos kokybę.

Pagrindinis dokumentas dujų programoje yra važtaraštis, kurio informacija fiksuojamas visų rūšių kuro sunaudojimas, naudojamas organizuojant transportą. Važtaraštis sukuriamas automatiškai, užpildžius specialią formą – politiką, pavyzdžiui, kliento registravimą duomenų bazėje, paraiškos išsiuntimui pildymą ir pan. taip pat veikia ir kitų dokumentų atžvilgiu. bakas. Informacija į programinę įrangą patenka nepriklausomai viena nuo kitos, tačiau turi viena kitą patikrinti.

Tokiu būdu apskaitos tarnyba gauna standartinio ir faktinio suvartojimo rodiklius, pirmuoju atveju taikomi skirtingi koeficientai, užtikrinantys sąlygų teisingumą. Programinė įranga skaičiuoja savarankiškai pagal patvirtintas formules ir atsižvelgdama į kiekvienos transporto rūšies standartus, pateiktus pagal pramonės nuorodą ir programoje įmontuotą metodinį pagrindą.

Bet kurioje organizacijoje jums reikės važtaraščių programos su pažangiomis ataskaitomis ir funkcijomis, skirtomis degalams, tepalams ir degalams apskaityti.

Šiuolaikinės programinės įrangos pagalba vairuotojų registracija yra paprasta ir paprasta, o ataskaitų teikimo sistemos dėka galite nustatyti ir apdovanoti produktyviausius darbuotojus bei apdovanoti tuos, kurie daro mažiausiai.

Važtaraščių apskaitos programa leidžia peržiūrėti naujausią informaciją apie įmonės transporto kuro ir tepalų bei degalų sąnaudas.

Bet kuri logistikos įmonė turi atsižvelgti į benziną ir degalus bei tepalus, naudodama modernias kompiuterines sistemas, kurios užtikrins lanksčias ataskaitas.

Važtaraščių pildymo programa leidžia automatizuoti dokumentų rengimą įmonėje dėl automatinio informacijos įkėlimo iš duomenų bazės.

Važtaraščių apskaitos programa būtina bet kurioje transporto organizacijoje, nes jos pagalba galite pagreitinti ataskaitų vykdymą.

Degalų kiekį maršrutuose galite sekti naudodami USU įmonės važtaraščių programą.

Važtaraščių registravimo programa leidžia rinkti informaciją apie išlaidas transporto priemonių maršrutuose, gauti informaciją apie panaudotą kurą ir kitą kurą bei tepalus.

Kuro apskaitos programa leidžia rinkti informaciją apie panaudotą kurą ir tepalus bei analizuoti išlaidas.

Važtaraščių generavimo programa leidžia rengti ataskaitas pagal bendrą įmonės finansinį planą ir šiuo metu sekti išlaidas maršrutuose.

Supaprastinkite važtaraščių, degalų ir tepalų apskaitą naudodami modernią Universaliosios apskaitos sistemos programą, kuri leidžia organizuoti transportavimo operacijas ir optimizuoti išlaidas.

Degalų ir tepalų apskaitos programa leidžia sekti degalų ir degalų bei tepalų sąnaudas kurjerių įmonėje ar pristatymo tarnyboje.

Važtaraščio programa yra nemokama USU svetainėje ir idealiai tinka pažįstamiems, turi patogų dizainą ir daugybę funkcijų.

Degalų ir tepalų apskaitos programą galima pritaikyti pagal konkrečius organizacijos reikalavimus, o tai padės padidinti ataskaitų tikslumą.

Kuro ir tepalų programa, turinti tinkamą ataskaitų teikimo sistemą, bus naudinga registruojant ir apskaitant važtaraščius logistikoje.

Naudodama USU programą Jūsų įmonė gali labai optimizuoti degalų ir tepalų bei degalų sąnaudas elektronine važtaraščių judėjimo apskaita.

Naudojant USU programinės įrangos paketą, kur kas lengviau sekti degalų sąnaudas dėl pilnos visų maršrutų ir vairuotojų apskaitos.

Su modernia USU programine įranga važtaraščių apskaitą galima atlikti greitai ir be jokių problemų.

Programa atlieka automatinius skaičiavimus dėl skaičiavimo nustatymų, atliktų pirmą kartą, atsižvelgdama į pramonės duomenų bazės normas ir koeficientus.

Pramonės duomenų bazėje yra visas reglamentavimo, metodinės informacijos, reglamentų, potvarkių, apskaitos metodų, skaičiavimo formulių, normų, taisyklių, standartų rinkinys.

Kiekvienos verslo operacijos apskaičiavimas, atsižvelgiant į pramonės standartus, leidžia apskaičiuoti siuntimo išlaidas, pardavimo išlaidas ir mėnesio įkainį už vienetą.

Programinė įranga apskaičiuoja darbo užmokestį vartotojams, atsižvelgiant į elektroniniu būdu užfiksuotą darbo kiekį per laikotarpį, kitos veiklos neįtraukiamos.

Tai yra geriausias motyvatorius darbuotojams laiku įvesti duomenis, padidinantis programos efektyvumą ir dabartinės veiklos peržiūros kokybę.

Atsargos leidžia susikurti nomenklatūrą, joje pateikiamas visų prekių, kuriose veikia įmonė, sąrašas.

Programinė įranga suskirsto visuotinai priimtą prekių klasifikaciją į klasifikaciją pagal kategorijas, tai prisideda prie greitos paieškos tarp tūkstančių panašių prekių.

Norėdami identifikuoti prekę, naudokite atsargų numerį ir prekės parametrus, įskaitant brūkšninį kodą, produktą, prekės ženklą, modelį, tiekėją ir gamintoją, sandėlį.

Programa, kaip CRM sistema, kuria klientų bazę, joje siūlomų įrankių dėka padeda didinti sąveikos kokybę ir efektyvumą.

CRM sistema tvarko asmeninių santykių, kontaktų archyvą, darbo planą su kiekvienu, seka klientus, kad nustatytų svarbiausius kontaktus ir pateikia sąrašą.

Automatizavimo programa yra transporto pagrindas, kur kiekvienai mašinai pateikiami visi techniniai parametrai, įskaitant ridą, naudingą apkrovą, remonto istoriją.

Panaši duomenų bazė reprezentuoja vairuotojų personalą, kiekvieno iš jų asmens byloje yra kontaktai, darbo istorija, veiklos ataskaitos, kurios automatiškai sudaromos kiekvienam laikotarpiui.

Programa atlieka transporto veiklos, darbuotojų produktyvumo analizę, generuoja ataskaitas apie lėšų judėjimą, identifikuoja augimo ir/ar mažėjimo tendencijas.

Sandėlio apskaitos organizavimas esamu režimu leidžia reguliariai gauti einamųjų likučių suvestines, kurios yra jau įvykdyti užsakymai, automatiškai sukuriami su tiekėjais.

Be paraiškų automatiškai generuojami visi įmonės dokumentai, įskaitant finansinių dokumentų srautą, bet kokias sąskaitas, krovinius lydinčius dokumentus.