Kuro sąnaudų apskaičiavimo programa
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Kuro sąnaudų apskaičiavimo programa

Kuro sąnaudų apskaičiavimo programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Įsigykite kuro sąnaudų skaičiavimo programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Kiekvienam gyvenimo aspektui, verslo veiklai galioja griežta tvarka ir visur reikia atlikti reikiamus skaičiavimus ruošiant laiką, finansus, diagramas ir planus, ne išimtis ir kelių transportas, visur reikalinga kontrolė, ar privati, ar tarnybinė. Pagrindinis apskaitos straipsnis transporte yra kuras ir tepalai bei jų sąnaudos. Dabar yra daug programų, kurias galima atsisiųsti nemokamai arba paleisti internetu, tačiau paprastai ši parinktis labiau tinka automobilių entuziastams ar mažai automobilių turinčiam verslui. Transporto srityje besispecializuojančioms įmonėms, turinčioms daug transporto priemonių, reikia didesnės kuro sąnaudų apskaičiavimo programos.

Degalai yra pagrindinė transporto priemonių parko naudojimo išlaidų dalis, todėl kompetentinga ir tiksli apskaita bei nurašymas tampa svarbiausiu bet kurios įmonės uždaviniu. Renkantis programą, kaip ji veiks, internete ar lokaliai, nemokama ar mokama programinės įrangos versija nėra tokia svarbi, ją galite atsisiųsti net iš interneto, svarbiausia yra jų funkcionalumas ir patikimumas. Mokamos ar nemokamos kuro skaičiavimo programos turi būti išstudijuotos iki smulkmenų, būti lanksčios ir suprantamos nustatymuose, o rezultatą galima nustatyti sumažinus kuro sąnaudas. Degalų ir tepalų skaičiavimas turi daug niuansų apskaitos ir mokesčių atskaitomybės atžvilgiu, todėl naudojant programinius įrankius būtina sukurti konkrečiai įmonei tinkamą ir tikslų mechanizmą.

Šiuolaikinės kartos programinė įranga padarė didelę įtaką įmonių darbui naudojant transportą. Įprastas dokumentų tvarkymas yra praeitis; Jas pakeisti atsirado patogios elektroninės formos; juos galima atsisiųsti nemokamai arba įtraukti į duomenų bazę iš daugybės internetinių išteklių. Kalbant apie degalų ir tepalų apskaitą ir skaičiavimą, programinės įrangos platformos automatiškai kontroliuoja gavimą ir suvartojimą, sukuria vieną važtaraščio įrašą, generuoja įvairias ataskaitas, atsižvelgiant į įmonėje priimtus standartus ir faktinius duomenis, priklausomai nuo transporto priemonių savybių. Apie konkretaus laikotarpio rezultatus.

Tarp daugelio kuro skaičiavimo automatizavimo programų ypač norėčiau atkreipti dėmesį į universalią apskaitos sistemą, kuri turi platų funkcionalumą, galintį ne tik valdyti kurą ir mineralines alyvas, bet ir sutvarkyti visus su technine priežiūra ir priežiūra susijusius punktus. transporto priemonių. Programinė įranga leidžia racionaliau kurti ir prižiūrėti važtaraščius naudojant automatizuotus algoritmus, tuo pačiu sumažinant darbuotojų laiką. USU degalų sąnaudų grafiką galite atsisiųsti iš mūsų puslapio arba, norėdami pradėti, galite peržiūrėti internetinį pristatymą, kuriame išsamiau paaiškinamos taikymo perspektyvos. Programa stebi transporto priemonių judėjimą atsižvelgdama į jų tipą, maršrutą, kelių spūstis ir skaičiuoja benzino kainą pagal koeficientą tik pagal šiuos parametrus. Visiška transporto priemonių parko kontrolė – tai nusidėvėjimo, remonto ir savalaikės priežiūros, atsarginių dalių susidėvėjimo kaštų stebėjimas, o tai įmanoma tik naudojant kokybiškas programinės įrangos platformas, kurių negalima atsisiųsti nemokamos versijos iš interneto, ir internetinė galimybė negalės patenkinti verslininkų pageidavimų. Nemokama mūsų programos versija pasiekiama tik tuo atveju, jei peržiūros tikslais atsisiunčiate bandomąją versiją su ribotomis funkcijomis. Pagrindinė USU programinė įranga bus visavertis įrankis tiek smulkiam, tiek dideliam verslui, besidominčiam kuro sąnaudų apskaita, internetinėmis programomis, kurios jiems netinka ir neatlieka visos užduočių apimties.

USU programa gali sugeneruoti važtaraštį per kelias sekundes iš šablono, kurį galima importuoti iš trečiųjų šalių šaltinių arba atsisiųsti iš tinklo. Be to, programinė įranga automatiškai apskaičiuoja degalų likučius pagal naujausių važtaraščių duomenis. Be to, galite sukonfigūruoti priminimų funkciją, kuri iš anksto praneš apie draudimų, darbuotojų pažymėjimų, vairuotojo pažymėjimų ir kitų svarbių įvykių, kuriuos reikia nuolat stebėti, terminus.

Visos programos parinktys yra integruotos į vieną daugiafunkcę struktūrą, kuri sąveikauja su visais degalų ir tepalų pajamų ir išlaidų apskaičiavimo aspektais. Tai reiškia, kad nereikės begalės nemokamos kuro skaičiavimo programos, kuro sąnaudų, naršyklėje į paieškos juostą įvedus internetinę programą, parsisiunčiant kuro sąnaudų programą, pildant kompiuterio atmintį begale turinio, išbarstyto pagal paskirtį ir tiems, kurie negali surinkti. visa informacija sujungta. Taikydami USU programą gausite sudėtingą automatizuotą sistemą, kuri palengvins buhalterio darbą su įvairiais organizacijoje reikalingais skaičiavimais, sumažins galimas išlaidas ir susistemins darbo eigą kiekviename etape. Mūsų įmonės kainų politika yra gana ištikima ir visiems prieinama, mokama tik už tokius variantus, kurie bus absoliučiai naudingi skaičiuojant ir skaičiuojant įmonės išlaidas, o tai garantuoja praktiškumą, nes naudojant internetines versijas to pasiekti nerealu. Mūsų ekspertų darbas nesibaigia programos įgyvendinimu, visada būsime susisiekę ir pasiruošę išmokyti darbuotojus veikimo pagrindų.

Degalų kiekį maršrutuose galite sekti naudodami USU įmonės važtaraščių programą.

Važtaraščių apskaitos programa būtina bet kurioje transporto organizacijoje, nes jos pagalba galite pagreitinti ataskaitų vykdymą.

Bet kurioje organizacijoje jums reikės važtaraščių programos su pažangiomis ataskaitomis ir funkcijomis, skirtomis degalams, tepalams ir degalams apskaityti.

Degalų ir tepalų apskaitos programa leidžia sekti degalų ir degalų bei tepalų sąnaudas kurjerių įmonėje ar pristatymo tarnyboje.

Degalų ir tepalų apskaitos programą galima pritaikyti pagal konkrečius organizacijos reikalavimus, o tai padės padidinti ataskaitų tikslumą.

Važtaraščių generavimo programa leidžia rengti ataskaitas pagal bendrą įmonės finansinį planą ir šiuo metu sekti išlaidas maršrutuose.

Bet kuri logistikos įmonė turi atsižvelgti į benziną ir degalus bei tepalus, naudodama modernias kompiuterines sistemas, kurios užtikrins lanksčias ataskaitas.

Važtaraščių registravimo programa leidžia rinkti informaciją apie išlaidas transporto priemonių maršrutuose, gauti informaciją apie panaudotą kurą ir kitą kurą bei tepalus.

Važtaraščių pildymo programa leidžia automatizuoti dokumentų rengimą įmonėje dėl automatinio informacijos įkėlimo iš duomenų bazės.

Su modernia USU programine įranga važtaraščių apskaitą galima atlikti greitai ir be jokių problemų.

Kuro ir tepalų programa, turinti tinkamą ataskaitų teikimo sistemą, bus naudinga registruojant ir apskaitant važtaraščius logistikoje.

Kuro apskaitos programa leidžia rinkti informaciją apie panaudotą kurą ir tepalus bei analizuoti išlaidas.

Naudodama USU programą Jūsų įmonė gali labai optimizuoti degalų ir tepalų bei degalų sąnaudas elektronine važtaraščių judėjimo apskaita.

Važtaraščių apskaitos programa leidžia peržiūrėti naujausią informaciją apie įmonės transporto kuro ir tepalų bei degalų sąnaudas.

Važtaraščio programa yra nemokama USU svetainėje ir idealiai tinka pažįstamiems, turi patogų dizainą ir daugybę funkcijų.

Naudojant USU programinės įrangos paketą, kur kas lengviau sekti degalų sąnaudas dėl pilnos visų maršrutų ir vairuotojų apskaitos.

Supaprastinkite važtaraščių, degalų ir tepalų apskaitą naudodami modernią Universaliosios apskaitos sistemos programą, kuri leidžia organizuoti transportavimo operacijas ir optimizuoti išlaidas.

Šiuolaikinės programinės įrangos pagalba vairuotojų registracija yra paprasta ir paprasta, o ataskaitų teikimo sistemos dėka galite nustatyti ir apdovanoti produktyviausius darbuotojus bei apdovanoti tuos, kurie daro mažiausiai.

Degalų sąnaudų skaičiavimo programos dėka galite pamiršti begalę ant stalų besikaupiančių popierių, nes nuo šiol jie turės elektroninę formą.

Dabartiniai duomenys apie kuro ir mineralinės alyvos likučius bakuose rodo, kiek jų turėtų pakakti esant standartinėms sąnaudoms.

USU programa per kelias minutes sukuria važtaraštį, nes daugelis parametrų nustatomi pagal nutylėjimą ir sistema atlieka skaičiavimus pagal ankstesnius rodiklius.

Programėlėje yra aibė reikalingų degalų suvartojimo ir sąnaudų skaičiavimo funkcijų, o tai reiškia, kad nereikia ieškoti papildomo, nemokamo ar mokamo turinio.

Galite atsisiųsti arba eksportuoti gatavus dokumentus iš USU programos keliais klavišų paspaudimais.

Kaip taisyklė, norint organizuoti darbo vietą ir produktyvią darbo dieną atsakingam vadovui, svarbu turėti įrenginį priminimams, žinoma, jį galima atsisiųsti ar susikonfigūruoti ir internetu, tačiau naudotis tokiu naudingu įrenginiu yra netgi lengviau. galimybė mūsų programinės įrangos platformoje.

Programa visų rūšių dokumentus, formas, sąskaitų šablonus saugo savo duomenų bazėje, tačiau prireikus galite taisyti ar pridėti naujų.

Programinė įranga sukuria visavertį transporto parko pagrindą, kiekvienam padaliniui sukuria atskirą kortelę su informacija apie prekės ženklą, technines charakteristikas, atsarginių dalių sunaudojimą ir duomenis, prie kurių pridedami reikalingi dokumentai.

Benzino ir tepalų skaičiavimo programa yra pagrįsta kiekvienos transporto priemonės bako tūriu.

Įvairios valdymo priemonės sudarys visas sąlygas priimti pagrįstus sprendimus apie esamus įmonės procesus.

Degalų ir tepalų apskaičiavimo USU programa ne tik generuoja važtaraščius, bet ir sujungia duomenis į vieną elektroninį žurnalą, kuriame rodomos visos transporto priemonių parko eksploatavimo išlaidos.

Tai taupo personalo laiką, nes automatiškai užpildo reikiamą dokumentaciją ir visų tipų parametrų skaičiavimus.

USU programa pritaikoma kiekvienai organizacijai, kliento reikalavimams, atsižvelgiant į konkrečios veiklos srities specifiką.

Konfigūruojant programinę įrangą taip pat bus atsižvelgta į finansinius srautus, o tai reiškia, kad valdymo komanda gali juos visiškai kontroliuoti.

Dar daugiau privalumų galite rasti internetiniame pristatyme, kur galite metaforiškai ir lengvai suprasti automatizuotos sistemos pristatymo perspektyvas.

Taip pat turime nemokamą demonstracinę versiją, kurią galima atsisiųsti iš puslapyje esančios nuorodos!