Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM vaikų klubui

CRM vaikų klubui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM vaikų klubui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm vaikų klubui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Vaikų klubo CRM (tai reiškia ryšių su klientais valdymo) sistema yra programa, tinkanti sudaryti sąrašą, detalizuoti aptarnaujamų veiklų sąrašą, sudaryti jų biudžetą, bendrauti su klientais, spręsti kitus organizacinius ir finansinius klausimus. . Kaip ir bet kuri renginių agentūra, kurios specializacija yra vaikų vakarėlių organizavimas, vaikų klubas turi savo apskaitos ypatybes. Vaikų renginiams organizuoti reikia tik rekvizito, kostiumų, dekoracijų ir įvairios kitos įrangos. Tam agentūros vadovui reikia sutvarkyti sandėlį ir inventoriaus apskaitą, kostiumus ir kitas vaikų klubo veiklai reikalingas medžiagas. Kita sritis – samdyti animatorius ar kitus darbuotojus, kurie suteiktų pramogų vaikams. Taip pat praktikuojama pritraukti trečiąsias šalis, kurios pokalbiuose siūlo vienkartines paslaugas su atskira tema, pavyzdžiui, dinozaurus ar kitus pasakų personažus iš populiarių animacinių filmų. Taip pat svarbu įtraukti vadybininką, kuris pritrauks klientus telefonu arba atliks organizacinius darbus, talpins ir reklamuos internete, derėsis su klientu.

Vaikų klubo darbas gali būti skirstomas į skirtingas kategorijas, nuo įmonių iki privačių renginių, todėl kiekvienoje kategorijoje būtina susikurti savo kainų politiką ir turėti įvairių paslaugų kainoraščius. CRM vaikams klubas padeda organizuoti minėtą veiklą. USU Software vaikų klubas CRM siūlo programinės įrangos paslaugų rinkoje produktą, skirtą organizuoti, valdyti vaikų renginius, šventes, įmonių vakarėlius, pristatymus ir kitus renginius, kuriems reikalingas organizacinis komponentas jų versle. USU programinėje įrangoje galite atlikti išsamų projekto valdymą, padalinti kiekvieną užsakymą į etapus, tikslus ir taikinius bei išsaugoti gautus rezultatus. Programinės įrangos administratorius gali paskirti atsakingus asmenis ir paskirstyti darbus tarp administratorių. Programa gali būti naudojama sudarant sutartis ir stebėti jų laikymąsi. Programa gali teikti informacinę pagalbą SMS žinutėmis, elektroniniu paštu, šiuolaikinėmis momentinėmis žinutėmis. Per USU vaikų klubui skirtą CRM vadovas galės kontroliuoti personalo darbo krūvį, užduočių atlikimo etapus. Programinė įranga turi visą dokumentų rinkinį teikiamoms paslaugoms įrašyti. Sistemoje galėsite valdyti daugybę prekių ar teikiamų paslaugų pardavimo paslaugų. CRM vaikų klubui gali būti naudojamas valdyti neribotą skaičių įmonės filialų, sandėlių ar padalinių. Programinė įranga turi modernius apskaitos įrankius. Galimas integravimas su mobiliąja CRM sistemų versija, galimas vartotojų kokybės vertinimas, integracija su mokėjimo terminalais, individualus individualių programų kūrimas konkrečiai įmonei. Mūsų svetainėje galite rasti daug papildomos informacijos apie produktą: nemokamą bandomąją versiją, ekspertų nuomones, vaizdo įrašų apžvalgas ir daug daugiau. CRM vaikų klubams yra geriausia platforma vaikų klubams ir kitokio pobūdžio įmonėms organizuoti ir valdyti.

CRM vaikų klubui iš USU Software gali padėti organizuoti, valdyti ir stebėti vaikų pramogų įstaigos veiklą. CRM sistemoje galite įvesti visus reikiamus savo klientų, tiekėjų, trečiųjų šalių organizacijų, teikiančių papildomas paslaugas, kontaktus. Programinės įrangos pagalba galima dirbti su užsakymais, kiekvienam klientui kurti planus ir tikslus, fiksuoti gautus rezultatus, atlikti tarpinius patikrinimus bei fiksuoti operacijų rezultatą. Užduotys kiekvienam užsakymui gali būti paskirstytos tarp Jūsų įmonės darbuotojų.

CRM programos pagalba galite sekti užduočių etapus ir kiekvieno darbuotojo darbo krūvio laipsnį. CRM sistemos dėka galite teikti įvairiausias paslaugas ir parduoti įvairias prekes.

Programinė įranga idealiai pritaikyta bet kokiai konkrečiai veiklai, įvedamas nestandartinis požiūris į verslo problemų sprendimą. Per CRM sistemą galite valdyti tiek filialų ir sandėlių, kiek norite. Duomenis iš visų skyrių galima sujungti į vieną duomenų bazę internetu. Pristatoma priminimo ir renginių planavimo sistema, kurioje galėsite kontroliuoti savo darbo dieną ir nebijoti praleisti kokio nors svarbaus įvykio, suplanuoto banketo ar verslo susitikimo. CRM sistemoje galima planuoti darbo dieną, per dieną atliekamas užduotis, bendrą darbuotojų krūvį. CRM programoje įdiegtos efektyvios komunikacijos sistemos, galite palaikyti klientus SMS žinutėmis, el. paštu, momentiniais pranešimais ir dar daugiau.

Galima tinkinti programą, pridedant pasirinktinius vaizdus ir piktogramas prie programos, o tai reiškia, kad galite suteikti USU programinei įrangai vieningą ir profesionalų išvaizdą. Taip pat galite pasirinkti vieną iš daugelio dizainų, kuriuos nemokamai siunčiame naudodami programą. Yra daugiau nei penkiasdešimt dizainų! Vis dar nepakanka? Galite užsisakyti pasirinktines programos temas iš mūsų kūrimo komandos. Mūsų pažangi CRM programinė įranga aprūpinta įvairiomis valdymo ataskaitomis, kurios leidžia nustatyti verslo procesų pelningumą. Klientų pageidavimu galime pridėti bet kokių specialių Jūsų įmonei reikalingų funkcijų. USU Software kūrėjų komandos sukurta CRM sistema vaikų klubui yra tinkamas sprendimas interaktyviai veiklai vaikų klube ir kitoms verslumo rūšims valdyti.