Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM batuto centrui

CRM batuto centrui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM batuto centrui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite batuto centro crm

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Batutų centro CRM sistema skirta automatizuoti ryšius su įvairiais rangovais, didinti paslaugų paklausą ir kokybę, palaikyti ir registruoti komunikacijos medžiagą, finansinių operacijų istoriją ir pageidaujamas paslaugas su pageidavimais ir atsiliepimais. Skirtingai nuo panašių programų, mūsų programa, skirta išlaikyti CRM bazę viename batuto cente, turi mažą kainą, be mėnesinių mokesčių, platų modulių asortimentą, kelių vartotojų sistemą, filialų ir batutų centrų konsolidavimą.

CRM programinė įranga leidžia sukurti klientų bazę batutų centre, kad tuo pačiu metu būtų galima pasiekti atitinkamą informaciją turint asmeninį vartotojo vardą ir slaptažodį. Atstovaujančios naudojimo teisės užtikrina patikimą asmeninių, finansinių ir kitų serveryje saugomų duomenų apsaugą, kurių atsarginė kopija gali būti saugoma metų metus. Medžiagų filtravimo ir klasifikavimo metu suteikiama visavertė ir operatyvi paieška, kurią galima įvesti arba automatiškai perkelti iš įvairių šaltinių. Mūsų CRM programa taip pat leidžia kurti ataskaitas ir dokumentus, statistinę ir analitinę atskaitomybę, analizuoti darbuotojų veiklą, didinti klientų skaičių, didinti pajamas ir skaičiuoti išlaidas, sukurti batutų centro politiką, didinti pageidaujamų paslaugų paklausą. Tai padeda organizuoti darbo grafikus, racionalizuoti batutų centrą, erdves ir laiką, sekti darbo valandas, mokėti darbo užmokestį, optimizuoti apmokėjimą pagal darbo krūvį, nesvarbu, ar vienetinis, ar fiksuotas apmokėjimas.

Administratorius gali valdyti planuotojo priežiūrą ir paklausą bei klientų atsiliepimus per vieną duomenų bazę. Nuolatinį stebėjimą užtikrina vaizdo stebėjimo kameros. Organizatoriaus programinė įranga leidžia darbuotojams priminti apie planuojamas veiklas, taip pat įvesti suplanuotas veiklas. Pasinaudojus batutų centro CRM sistemoje pateikta kontaktine informacija galima siųsti kolektyvines ar asmenines žinutes, kad klientai visada būtų informuoti apie akcijas ir renginius, siunčiami sveikinimo atvirukai ir tekstai bei jų gausėja. klientų lojalumas.

Susisiekus su mūsų ekspertais, bus diagnozuoti reikalingi moduliai ir gauta asmeninė batuto salės kaina. CRM programos, skirtos batuto centrui, galimybes galite išmokti su demonstracine versija, kuri siūloma visiškai nemokamai. Taip pat, jei mūsų svetainėje turite trumpą vaizdo įrašo apžvalgą, galite gauti instruktažą ir neišleisti pinigų darbuotojų mokymams, kurie, be kita ko, gali dirbti nuotoliniu būdu su CRM sistema, apsiginklavę mobiliąja programėle. Džiaugiamės jūsų susidomėjimu ir bendradarbiavimu užmezgant ilgalaikius ir produktyvius verslo santykius.

Mūsų įmonės CRM sistema užtikrina efektyvią ir sėkmingą pilnų batutų centro klientų duomenų apsaugą. Duomenų įvedimo automatizavimas supaprastina darbuotojų užduotį, užtikrina tikslumą ir efektyvumą.

Kelių vartotojų CRM režimas leidžia darbuotojams vienu metu prisijungti prie sistemos ir naudoti naujausią medžiagą. Nuotolinę prieigą prie batutų komplekso užtikrina mobilioji CRM aplikacija ir kokybiškas interneto ryšys. Patogi ir efektyvi paieška leidžia be pastangų ir brangaus laiko gaišimo iš elektroninės duomenų bazės išgauti reikiamą medžiagą. CRM bazėje įvedama visa informacija apie kontaktus, darbo ir dalyvavimo istoriją, mokėjimus ir skolas, pagal batutų komplekso pageidavimus ir atsiliepimus. Pranešimai bus platinami pasirinktinai arba bendrai, naudojant komunikacijos medžiagą, siekiant informuoti ir pasveikinti klientus bei didinti informacinį raštingumą ir įsitraukimą. Darbo programa pasieks naują lygį, atsižvelgiant į darbo krūvį ir racionalų laiko, lėšų bei batutų centrų panaudojimą, atsižvelgiant į automatizavimą ir tinkamą darbo grafikų struktūrizavimą.

Planuotojas palaiko priminimo sistemą ekspertams. Kontekstinis paieškos valdymas reiškia duomenų filtravimą, rūšiavimą ir grupavimą. Galima perkelti ir eksportuoti informaciją iš bet kurios apskaitos ir valdymo programinės įrangos tiesiai į USU Software CRM valdymo konfigūraciją batutų centruose.

Prieigos teisės saugomos informacijos saugojimo patikimumui užtikrinti. Atsarginė informacija bus saugoma metus. Integruokite neribotą batutų centrų skaičių į vieną CRM sistemą, kad darbuotojai galėtų bendrauti vietiniame tinkle. Galimybė įvertinti unikalų CRM plėtrą naudojant nemokamą demonstracinę versiją. Nemokamas paslaugų palaikymas ir informacinių žurnalų naudojimas.

Vaizdo kamerų naudojimas leidžia stebėti jūsų batuto centre vykstančius įvykius realiu laiku.

Galite priimti mokėjimą negrynaisiais pinigais. Mobilioji versija prieinama ne tik darbuotojams ir vadovams, bet ir klientams. Dokumentų ir ataskaitų rengimas. Populiarių ir mažiau aktualių paslaugų versle nustatymas. Reguliarus informacijos atnaujinimas duomenų bazėje. Skaičiavimą mūsų programa atlieka visiškai automatiškai. Šias funkcijas ir dar daugiau galite rasti mūsų aukščiausios kokybės apskaitos programoje, skirtoje batutų centrams. Galite atsisiųsti nemokamą demonstracinę programėlės versiją, jei norite patys įvertinti jos funkcionalumą nemokėdami jokių mokesčių!