Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Programa pramogų centrui

Programa pramogų centrui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Programa pramogų centrui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite pramogų centro programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Dažnai sporto ir pramogų organizacijos bei centrai didelį dėmesį skiria automatizavimo problemoms ir renkasi USU programinę įrangą įmonės prenumeratų ir apsilankymų kontrolei. Tačiau jei jūsų organizacija siūlo vienkartinius apsilankymus ar paslaugas, o ne sistemingus užsiėmimus, turėtumėte išbandyti visiškai kitokį požiūrį į automatizavimą ir apskaitą, dabar pasiekiamą su mūsų pramoginės apskaitos programine įranga.

USU programinės įrangos konfigūracija pramogų centrams, batutų parkui, čiuožimo klubams, viešajai čiuožyklai, laipiojimui ant sienos, kartingų lenktynių centrams, boulingui ir kt. Tai universalus ir visapusiškas sprendimas organizacijoms. Tokia konfigūracija puikiai tiks, jei norite apskaičiuoti ir atsižvelgti į visus savo pramogų centro veiklos rezultatus, įvertinti verslo pajamas ir išlaidas, atsižvelgti į įmonės pelningumą ir kt. Pramogų centro valdymas taps paprastas ir patogus, nes jūsų darbuotojai užtrunka vos kelias sekundes, kad užfiksuotų kiekvieną kliento apsilankymą ir apmokėjimą.

Įrašant pramogų centro finansinius dokumentus niekada nereikės saugoti išsamios informacijos apie klientų bazę, tačiau duomenų bazėje galite susikurti profilius savo nuolatiniams lankytojams. Visa turima informacija apie tokius klientus, įskaitant telefono numerius ir elektroninio pašto adresus, bus įtraukta į pramogų centro valdymo ir skaičiavimo programą. Tada visus šiuos duomenis galėsite panaudoti svarbios informacijos apie nuolaidas ir įvairias akcijas siuntimui. Pramogų centro valdymo procese taip pat galima vesti asmeninių klientų profilių, nuolaidų, premijų ir kt.

USU Software pramogų centro valdymo konfigūracija turi paprastą ir modernią vartotojo sąsają, kuri padeda jos vartotojams labai greitai nustatyti ir susipažinti su programos darbo eigos procesais. Paprastai net labai nepatyrusiems vartotojams išmokti programos subtilybių prireikia kelių valandų.

Vartotojo sąsajos pramogų centrų automatizavimo ir apskaitos sistemos dizainą pakeisti paprasta. Galite pasirinkti dizainą iš vieno iš daugiau nei penkiasdešimties temų nustatymų, kurie nemokamai pristatomi kartu su programa, arba sukurti savo! Su USU programine įranga teikiame išskirtinius ir lengvai naudojamus tinkinimo įrankius, tai reiškia, kad galite patobulinti savo programos išvaizdą pagal savo skonį. Įrankiai apima piktogramų ir vaizdų importavimą iš programos. Jei vis dar norite turėti savo dizainą, bet neturite laiko sukurti savo, arba tiesiog norite, kad tai būtų atlikta profesionaliai – tereikia susisiekti su mūsų kūrėjais ir apibūdinti jiems norimą išvaizdos tipą. Jie turės programą ir, atsižvelgdami į visus jūsų norus ir poreikius, pasirūpins, kad jums pasiūlys jums reikalingą dizainą!

Pramogų centro valdymą vienu metu gali vykdyti keli darbuotojai, įskaitant vadovą. Mūsų sistema tokia patogi, kad net keli darbuotojai gali dirbti su tuo pačiu dokumentu vienu metu netrukdydami vieni kitiems! Atlikus darbą, kiekvienas pramogų centro apskaitos dokumentas kartu su visa verslo finansine informacija ir visa kita bus įrašytas į specialią duomenų bazę. Ši duomenų bazė nuolat palaikoma automatiškai sukuriant atsargines kopijas, todėl duomenų praradimo tikimybė yra minimali, ypač lyginant su tradiciniais apskaitos metodais, tokiais kaip didžiosios knygos programos ar net rašiklio ir popieriaus naudojimas.

Darbo programa pramogų centre gali būti naudojama tiek per vietinį tinklą, tiek per interneto ryšį; Tai ypač patogu, jei norite valdyti savo darbuotojus nuotoliniu būdu, nereikia asmeniškai apsilankyti pramogų centre atlikti apskaitos ir kontrolės. per verslą.

USU programinė įranga yra didelio masto, lengvai pritaikoma pramogų centro valdymo sistema, todėl vieną dieną galite nerimauti, kad išplėste savo įmonę tiek, kad mūsų programa taps labai neefektyvi ir pasenusi, tačiau nesijaudinkite, USU programinė įranga gali atitinka net didelių įmonių, turinčių kelis filialus ir biurus, našumo reikalavimus. Jis gali būti lengvai pakeistas, kad atitiktų reikalavimus, tuo tarpu neprarandant produktyvumo.

Mūsų pramogų centro programa sukurta naudojant pažangiausias technologijas. Pramogų centro priežiūros metu visi įvesti duomenys yra saugiai išsaugomi ir saugomi integruotomis sistemos funkcijomis. Šiuolaikinėje pramogų objektų apskaitos programoje galima susikurti ir automatiškai pildyti įvairius dokumentus.

Pramogų centro apskaitos programinė įranga yra nepretenzinga aparatinės įrangos savybėms ir gali veikti bet kuriame kompiuteryje, kuriame veikia operacinė sistema Windows. Paprastą pramogų apskaitos sistemos funkcionalumą mūsų techniniai ekspertai gali lengvai pritaikyti pagal Jūsų poreikius. Organizacijų vadovams laisvalaikio klubo veiklai valdyti pateikiamos įvairios ataskaitos, kuriose skaičiuoklės duomenys vizualizuojami grafikų pavidalu, siekiant toliau optimizuoti pramogų centrą ir jo funkcionavimą. Bet kurios ataskaitos ar dokumentai gali būti išsaugoti formatu, tinkamu naudoti paštu, spausdinti ir vėlesniam administravimui. Daugiau apie USU programinės įrangos konfigūravimą pramogų centrams galite sužinoti susisiekę su mūsų kūrėjų komanda, vadovaudamiesi mūsų svetainėje pateiktais reikalavimais!