Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM pramogų centrui

CRM pramogų centrui • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM pramogų centrui
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite CRM pramogų centrui

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Pramogų centrų apskaitos sistema CRM (tai reiškia santykių su klientais valdymą) yra viena iš daugelio galimų USU programinės įrangos konfigūracijų, skirtų pramogų centrams, kurių specializacija yra visų tipų mokymų įvairiais formatais paslaugų teikimas. ir bet kokiu mastu. Pramogų CRM Pramogų centras, teikiantis pramogas pagal bendrą pramogų CRM, seka savo klientus – tikrina juos atsižvelgdamas į jų amžiaus kategoriją, fizinę būklę (jei organizacija užsiima sportinėmis pramogomis). lankomumas, pasirodymas, apsauga, laiku atsiskaitymas į pramogų centrą ir kt.

CRM pramogų centrų stebėjimui leidžia automatizuoti aukščiau paminėtų įmonių tipų apskaitos ir kontrolės procedūras, kad personalo veiklos sąnaudos administracinei ir ūkinei veiklai vykdyti, finansinės veiklos apskaitai ir darbuotojų mokymosi procesui. , nes dabar atsiskaitymo darbas reikalauja minimalių laiko sąnaudų ir mokymų įvertinimas atliekamas automatiškai pagal darbuotojo padarytus įrašus savo elektroniniame dienyne pamokų metu. Pramogų centro apskaita USU automatizavimo CRM yra panaši į edukacinio pramogų centro apskaitą, be didelių skirtumų – diegiant CRM bus atsižvelgiama atitinkamai į individualias pramogų įstaigos ypatybes elektroniniu būdu. Formos taip pat skirsis pagal jų savybes.

Pramogų centro klientų registravimo CRM yra asmeninė informacija apie klientus ir jų tėvų ryšius (jei klientai yra jaunesni nei 18 metų), įskaitant informaciją apie kliento poreikius, pageidavimus ir atvirumą naujai medžiagai. atkaklumas, kai kurios sveikatos būklės, jei tokių yra, nes ši informacija gali būti labai svarbi mokantis, todėl ją įgyvendinant reikia mokymų ir atitinkamų interpretacijų, ataskaitų kontrolės. CRM pramogų centrui yra vienas geriausių šios informacijos įrašymo ir saugojimo formatų, leidžiantis greitai susikurti pilną klientų profilį, atsižvelgiant į klientų norus ir norus, jei, žinoma, tokia informacija yra duomenų bazėje. CRM. Kad tai būtų, CRM pateikia specialias vaiko registravimo formas su privalomais laukeliais, likę klientų pastebėjimai fiksuojami mokymų metu – jų formatu patogu pridėti naujus rodiklius ir paaiškinimus neužimant darbuotojų laiko, nes jie pasiruošę už jį. Paspartinkite informacijos įvedimo procedūrą.

Pramogų centro apskaitos CRM, kurią galima nemokamai atsisiųsti USU programinės įrangos demonstracinėje versijoje mūsų oficialioje svetainėje, sukuria keletą pramogų procesų stebėjimo duomenų bazių - kiekvienai pramogų rūšiai yra atskira duomenų bazė ir jos taip pat yra kontroliuojamas. Abonementu organizuojama mokėjimų kontrolė, todėl čia fiksuojami apsilankymai – kai mokamų seansų skaičius artėja prie pabaigos, CRM siunčia signalą darbuotojams, nudažydamas šį abonementą raudonai. Nomenklatūra organizuoja prekių, kurias vaikų globos centras nori įgyvendinti kaip CRM mokymų dalį, kontrolę ir jos yra fiksuojamos – pasibaigus kai kurių prekių galiojimo laikui, automatinė sandėlio apskaita taip pat automatiškai išsiunčia prašymą atsakingiems už pirkimą asmenims. Tiekėjas, nurodydamas reikiamą prekės kiekį. Sąskaitų-faktūrų duomenų bazėje yra dokumentiškai fiksuojamas prekių judėjimas darbuotojų duomenų bazėje, organizuojama darbuotojų veiklos ir paslaugų, kurioms jie dirba, kontrolė, pardavimo duomenų bazė kontroliuoja pramogų prekių pardavimą. reikia tiksliai išsiaiškinti, kas ir kokias prekes perdavė ar pardavė.

CRM pramogų centrui kiekvieno kliento mokymosi rezultatus įrašo į jo profilį ir prie jo prideda įvairius pasiekimus, akademinius rezultatus, apdovanojimus ir bausmes patvirtinančius dokumentus – visus kokybės rodiklius pagrįsti mokymų rezultatais rasite čia. Pramogų centro gamybos kontrolė CRM numato priemonių kompleksą, kuriuo siekiama palaikyti sveiką lauko ir vidaus aplinką pramogų centre. Tačiau CRM yra atsakinga už reguliarių gamybos kontrolės ataskaitų rengimą.

Automatinė pramogų centro klientų apskaita suteikia galimybę mokymus organizuoti tiesiogiai procese, nes ataskaitos, kuriose yra kokybinių ir kiekybinių rodiklių analizė, suformuota pagal individualius pageidavimus ir pasibaigus ataskaitiniam laikotarpiui, leidžia laiku įvertinti situaciją. pramogų procese ir atlikti reikiamus pakeitimus. Pavyzdžiui, reportaže apie pedagogus matyti, kas užsiregistravo daugiausiai pramogų, kas mažiausiai atmetė, kieno tvarkaraštis buvo įtempčiausias ir kas uždirbo daugiausiai pelno. Nuo dėstytojų kolektyvo priklauso naujų klientų antplūdis ir esamų išlaikymas, tokia ataskaita leidžia objektyviai įvertinti kiekvieno darbuotojo efektyvumą siekiant pelno, palaikyti geriausius ir atsisakyti nesąžiningų.

CRM savarankiškai sudaro užsiėmimų tvarkaraštį lango formatu – pristatymas daromas pamokose, kiekvienos klasės tvarkaraštis rodomas pagal dieną, savaitę ir laiką.

Jei grupėje yra klientas, kuriam reikia susimokėti kurso mokestį arba grąžinti mokymo laikotarpiui įsigytus vadovėlius, programoje grupės eilutė bus raudona. Išsaugojus paslaugą, programoje, kurioje paslauga teikiama, atsiranda ženklas, kuriuo remiantis paslauga iš mokamos paslaugos ištrinama iš visos prenumeratos grupės.

Su paslauga susijusi informacija siunčiama į darbuotojų duomenų bazę ir įrašoma į darbuotojo darbuotojo bylą, apdovanojama pagal surinktus duomenis. CRM automatiškai atlieka visus skaičiavimus – gabalinio atlyginimo personalui apskaičiavimą, užsiėmimų savikainos apskaičiavimą, mokymo kurso netiesioginių mokesčių apskaitą. Automatiniai skaičiavimai suteikia sąnaudų sąranką, kuri atliekama pirmą kartą vykdant CRM ir leidžia kiekvienai operacijai priskirti vertės išraišką. Šis skaičiavimas įmanomas dėl to, kad yra sukurta pramogų pramonės normatyvinė ir atskaitos bazė, apimanti pramogų procesų normas ir standartus.

Kiekvienas į CRM priimtas darbuotojas turi individualų prisijungimą, jo saugos slaptažodį, nustato paslaugų informacijos kiekį, kurį gali naudoti savo darbe. Kiekvienas vartotojas turi savo darbo vietą ir asmeninius darbo dokumentus, prie kurių prisega pirminius ir aktualius duomenis, gautus atlikdamas savo pareigas. Asmeninis darbo dokumentas reiškia asmeninę atsakomybę už jame pateiktos informacijos teisingumą, informacija jį įvedant pažymima vartotojo prisijungimo vardu.

Vadovybė reguliariai stebi iš verslo formų gautos informacijos tinkamumą esamai verslo proceso būklei, naudodama audito funkciją, kad paspartintų derinimo procedūrą. Audito funkcijos pareiga yra paryškinti sritis su informacija, pridėta ir peržiūrėta po paskutinio patikrinimo, nurodant, kada duomenys buvo įtraukti į CRM. Vartotojai dirba tuo pačiu metu, neišsaugodami informacijos konfliktų, nes kelių vartotojų sąsaja išsprendžia problemą net dirbant tame pačiame dokumente. CRM automatiškai parengia visą turimą dokumentacijos paketą, laisvai dirbdamas su turimais duomenimis, padėdamas realizuoti efektyviausią valdymą ir apskaitą.