Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Šokių studijos klientų apskaitos programa

Šokių studijos klientų apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Šokių studijos klientų apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite šokių studijos klientų apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Šokių studijos apskaita yra pirmas dalykas, kurį verslininkas patiria atidarydamas klubą. Tai veiksmas, nuo kurio prasideda daugelis verslo žingsnių. Pavyzdžiui, naujų klientų siuntimo apskaita. Šokių studijos klientų profilių formos, kurios iš anksto pildomos ranka, gali būti sukurtos automatiškai specialioje apskaitos programoje.

Sveikas gyvenimo būdas grįžta į madą, o šokių studija ir klubai sulaukė naujo klientų srauto. Visi nori būti liekni, gražūs ir, svarbiausia, sveiki. Šokių studija ir klubai turi naujas misijas – išlikti konkurencingiems, neprarasti senų klientų ir augti naujus. Kaip ir bet kurioje kitoje verslo srityje, jums reikia pradėti nuo kompetentingos ir struktūrizuotos vidinės organizacijos.

Apskaita šokių studijoje specialios apskaitos programos pagalba ne tik optimizuoja vidinę verslo proceso kontrolę, bet ir daro Jūsų šokių studiją patrauklesnę klientams. Jei programa yra gerai suplanuota, ji turi turėti galimybę integruoti su modernia įranga (nuo spausdintuvo iki prekystalių ir valdiklių), kad būtų galima lengvai atspausdinti kliento profilį ant firminio blanko su šokių studijos logotipu. Šokių studijos apskaitos programa apima abonementų išrašymą ir įforminimą tiek grupinėms, tiek individualioms pamokoms. Vadovo kompiuteryje galima peržiūrėti visą aktualią buhalterinę informaciją, kurią galima lengvai redaguoti ir įrašyti į pastabas. Klientų duomenų bazės neribotos. Taip pat daug lengviau dirbti su duomenų bazėmis, jei jos yra elektroninio formato. Nereikia be galo ilgai narplioti didžiulių lankomumo rekordų, ieškoti mokamų epizodų. Elektroninėje formoje informacija yra aiškiai struktūrizuota ir palengvinama paieška. Keliais paspaudimais rasite reikiamą informaciją.

Finansinė apskaita taip pat susijusi su šokių studijos įrašų skyriumi. Automatiškai registruojami gaunami ir išeinantys mokėjimai. Programa gali planuoti biudžetą, paskirstyti išlaidas pagal punktus, kurti atsargines finansinių ataskaitų kopijas, sukurti vieną ar kelis dokumentus. Jei šokių studija turi pilną klubų tinklą, tai ataskaitos gali būti generuojamos visiems padaliniams tiek kartu, tiek atskirai. Kadangi mokėjimai registruojami automatiškai, jie įrašomi į bendrą dokumentą, kuris nedelsiant pateikiamas visiems filialams. USU Software sistema yra apskaitos programa, turinti ilgametę patirtį tiek vidaus, tiek tarptautinėse rinkose. Programa naudojasi ne tik vietinė šokių studija, bet ir tarptautiniai šokių studijų tinklai. USU Software būtinumo paslaptis slypi visa apimančioje įrašų apskaitos proceso kontrolėje. Šokių studijai to reikia daugeliu atžvilgių. Pradedant klientų registravimu ir baigiant iš fitneso baro parduodamų prekių registravimu.

USU Software optimizuoja vidinį šokių studijos planavimą. Instruktorius turi galimybę savarankiškai registruoti mokymų klientus, registruoti bet kokį objektą savo pamokoms vesti. Jei mokytojas nėra šokių studijos darbuotojas, o tik nuomoja salę, programa padeda greitai išspręsti subnuomos klausimus. Naudojantis mūsų programa tampa įmanoma sumažinti nereikalingą asmeninį kontaktą. Dabar galite dirbti lengvai ir nuotoliniu būdu!

USU programinė įranga yra ideali programinė įranga pelningai šokių studijos ir klubų veiklai. Tai leidžia nuotoliniu būdu spręsti verslo problemas, išlaiko senus klientus, leidžia augti naujiems, išlaiko klientų dėmesį gerinant vidines paslaugas. Naujausias būdas registruotis į šokių studiją. Visos įrašytos, vykdomos ar planuojamos operacijos atvaizduojamos specialiame dokumente. Naudodamiesi šiais duomenimis, vienu pelės paspaudimu galite sugeneruoti reikiamą ataskaitą.

Tiek šokių studijos personalui, tiek trečiųjų šalių mokytojams, norintiems išsinuomoti šokių studiją, yra daug kitų funkcijų, tokių kaip subnuomos palengvinimas, gaunamų ir išeinančių mokėjimų įrašymas, salių nuoma, nauja šokių įranga, automatinė klientų registracija. Formos su Jūsų šokių studijos logotipu, individualus ir grupinis planavimas USU Software sistemoje. Vartotojai pasirenka sporto sales, užpildo grupes ir suplanuoja treniruotes. Programa vienoje sistemoje rodo paaukštinimų formavimą, reklaminius kodus, premijų taškų kaupimą, klientų reitingą, sekimą, automatinį mokytojų atlyginimų, vadovų ir kitų šokių studijos darbuotojų skaičiavimą. Taip pat yra funkcija registruoti lankomumą naudojant skaitytuvą, kuris nuskaito narystės kortelės brūkšninį kodą. Duomenys perduodami tiesiai į apskaitos programą. Yra skyrius, skirtas išankstinei registracijai. Vartotojai gali stoti į eilę visai grupei. Programa suteikia nuotolinę prieigą prie USU Software sistemos ir vienu metu iš kelių kompiuterių, šokių studijos mokymo programos perkėlimą į Word ir Excel, informacijos pateikimą lentelių, grafikų ir diagramų pavidalu, diferencijuojant prieigos teises. . Skyrius gali būti pritaikytas pagal jūsų pageidavimus. Parodykite darbuotojams tik tą informaciją, kurios jiems reikia jų darbo pareigoms atlikti.

Užsisakykite USU programinę įrangą su parametrais ir moduliais, kurių reikia norint įrašyti duomenis šokių studijoje. Mes mielai papildysime jūsų programos versijos funkcionalumą, nes prireiks naujų funkcijų.