Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. CRM šokių mokyklai

CRM šokių mokyklai • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
CRM šokių mokyklai
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Pirkite crm šokių mokyklai

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Automatizavimo tendencijos sėkmingai įgyvendintos daugelyje verslo ir pramonės šakų; tai leidžia greitai pagerinti valdymo ir organizavimo kokybę, sutvarkyti dokumentus, aiškiai sudaryti personalo lentelę ir pagerinti santykių su klientais lygį. Praktika rodo, kad pagrindiniai CRM principai yra gyvybiškai svarbūs šokių mokyklai. CRM įrankių pagalba galite pritraukti naujų lankytojų, analizuoti finansinius rezultatus po reklaminių kampanijų ir akcijų, rodyti informacinius ir reklaminius laiškus.

USU Software sistemos svetainėje yra daug programinės įrangos produktų ir sprendimų, kurie leidžia efektyviai pagerinti jų bendravimo su vartotojais lygį, įskaitant šokių mokyklos CRM sistemą. Jis yra efektyvus, patikimas ir daugiafunkcis. Konfigūracija turi viską, ko reikia norint efektyviai dirbti su CRM, rengti šokių mokyklos norminius dokumentus, stebėti paslaugų kokybę ir terminus, teikti informacinę pagalbą, atlikti analitinius tyrimus ir rengti ataskaitas apie pasirinktas apskaitos pareigas.

Ne paslaptis, kad CRM kokybė labai priklauso nuo informacijos palaikymo. Galima išvardyti kiekvieną šokių mokyklos buhalterinę poziciją – užsakovus, paskaitas, dėstytojus, materialinio ar užsiėmimų finansavimo šaltinius. Parduoti automatizuotą šokių mokyklą nėra taip sunku, kaip galite įsivaizduoti. Sistema vienu metu gali naudotis keli žmonės, kas automatiškai padidins į CRM orientuotų renginių produktyvumą. Galite siųsti SMS žinutes, analizuoti lankytojų pageidavimus ir paversti kampanijas bei lojalumo akcijas realybe.

Atkreipkite dėmesį, kad pagrindines klientų charakteristikas šokių mokykla parenka individualiai. Galite naudoti nuotraukas, abonementus, magnetines klubo korteles. Yra daug galimybių. Sistema suteikia prieigą prie kiekvieno, kad pagerintų organizacijos ir CRM valdymo kokybę. Jei kažkam atrodo, kad šokių mokykla yra viena iš tų pozicijų, kurias sunku efektyvinti ir organizuoti pagrindinius valdymo procesus, tai toli gražu nėra tiesa. Vartotojai yra skaitmeniniai vadovai ir katalogai, platus pagrindinių variantų pasirinkimas, įvairios programinės įrangos priemonės ir moduliai.

Nė viena šokių mokykla nepraleidžia progos detaliai pasimokyti su analitiniais skaičiavimais ir pristatyti paslaugas. Studija gali reklamuoti šokius, pritraukti lankytojus, įvertinti konkretaus reklamos žingsnio efektyvumą. CRM analizė pateikiama prieinamu arba vaizdiniu formatu. Svarbiausias sistemos elementas – automatinis personalo lentelės kūrimas. Tokiu atveju vartotojai gali nurodyti bet kokius kriterijus. Programoje tikrinamas asmeninis mokytojo darbo grafikas, atsižvelgiama į klientui patogiausią laiką ir patikrinama, ar yra reikiamų išteklių.

Bet kuriame segmente automatinio valdymo paklausa dažnai paaiškinama specialios programinės įrangos palaikymu, o pagrindinis automatizavimo projektų pranašumas yra toli gražu ne demokratinė kaina. Programa yra visiškai atsakinga už šokių mokyklos darbo organizavimą. Puikiai moka pagrindines CRM technikas, gali pateikti išsamią ataskaitą apie bet kurią veiklos apskaitos kategoriją, laiku parengti reikalingus dokumentus ir sudaryti grafiką, sudaryti prognozes ir leisti nuolatos įgyvendinti lojalumo programas. pagrindu.

Programėlė organizuoja pagrindinius šokių mokyklos valdymo aspektus ir darbo eigas, tvarko dokumentaciją, seka medžiagos ir klasės finansavimo vietą.

Sistemos asistentas orientuojasi į CRM palaikymą, tiria klientų pageidavimus, įvertina veiklos lygį, rengia konsoliduotas ataskaitas. Sistema neatmeta galimybės naudotis magnetinėmis klubo kortelėmis, abonementais, sertifikatais ir kitomis lojalumo programos funkcijomis. Šokių mokykla gali sudaryti optimalų užsiėmimų tvarkaraštį. Kuriant kelnių programą, konfigūracija atsižvelgs į visus būtinus kriterijus.

CRM santykiai paremti masiniu SMS žinučių platinimu klientų bazėje esantiems žmonėms, kas leidžia organizacijai informuoti vartotojus apie šokių pamokas, dalintis reklamine informacija. Atskirai šokių mokykla gali reguliuoti asortimento pardavimus. Šiems tikslams buvo įdiegta speciali sąsaja.

Programa reguliariai skaičiuoja šokių mokyklos pamokas, kad įspėtų lankytoją apie poreikį pratęsti santykius. Jei klientas ilgą laiką nelankė užsiėmimų, tai taip pat nereikėtų ignoruoti. Sistemos dėka galite saugiai užsiimti rinkodaros ir reklamos veikla. Finansiniai rodikliai pateikiami vaizdine forma bei naujausia analitine, statistine informacija.

Nedraudžiama koreguoti gamyklinius konfigūracijos nustatymus pagal savo poreikius ir pageidavimus.

Apskritai CRM plėtra prisideda prie įmonės perspektyvų rinkoje, kai galima pritraukti naujų klientų, efektyviai dirbti su esamais žmonėmis bei didinti struktūros reputaciją. Jei dabartinis šokių mokyklos pasirodymas toli gražu nėra idealus, yra lankytojų, sumažėjo finansinis stabilumas, apie tai praneš programinės įrangos žvalgyba.

Visos šokių mokyklos pamokos yra griežtai ir aiškiai kataloguojamos. Nei viena pamoka neliks nepaaiškinta. Sistema gali analizuoti kiekvieno mokytojo ar trenerio darbą individualiai. Suteikiamas suplanuotas darbo užmokestis. Pagal užsakymą sukurtas programos leidimas reiškia kai kurių funkcinių naujovių įdiegimą, įskaitant papildomų funkcijų ir plėtinių, kurie neįtraukti į pagrindinę konfigūraciją, įdiegimą.

Rekomenduojame pasitreniruoti ir nemokamai atsisiųsti demonstracinę versiją.