Programinė įranga
 1. Home Verslo automatizavimas
 2.  › 
 3. Programos verslo automatizavimui
 4.  › 
 5. Šokių klubo apskaitos programa

Šokių klubo apskaitos programa • Autorių teisės saugo unikalius verslo automatizavimo metodus, kurie naudojami mūsų programose.
  Autorių teisės

  Autorių teisės
 • Esame patvirtintas programinės įrangos leidėjas. Tai rodoma operacinėje sistemoje, kai vykdomos mūsų programos ir demonstracinės versijos.
  Patvirtintas leidėjas

  Patvirtintas leidėjas
 • Dirbame su organizacijomis visame pasaulyje nuo mažų įmonių iki didelių. Mūsų įmonė yra įtraukta į tarptautinį įmonių registrą ir turi elektroninį pasitikėjimo ženklą.
  Pasitikėjimo ženklas

  Pasitikėjimo ženklas
 
Šokių klubo apskaitos programa
 
Palyginkite konfigūracijas

Palyginkite programos konfigūracijas

Atskirame puslapyje galite palyginti skirtingų konfigūracijų programinės įrangos funkcijas.

Kaina

Programinės įrangos kaina

Jūs mokate tik vieną kartą. Nėra mėnesinių išmokų!


Mūsų organizacijos automatizavimas yra visapusiška investicija į jūsų verslą!

Dedikuoto serverio nuoma

Jei reikia, užsisakykite virtualaus serverio nuomą

Pažvelkite į keletą priežasčių, kodėl jums gali prireikti debesies serverio.

Nemokamas atsisiuntimas

Nemokamas atsisiuntimas

Galite atsisiųsti programą nemokamai ir dirbti demonstraciniu režimu


Paleisdami programą galite pasirinkti kalbą.

Įsigykite šokių klubo apskaitos programą

Norėdami įsigyti programą, galite parašyti mums laišką arba žinutę per pasiuntinius

Programinės įrangos tobulinimas

Jei norite kitos programos, galite pasirinkti iš daugybės paruoštų projektų. Taip pat yra galimybė sukurti programinę įrangą pagal užsakymą.

Pasirinkite kitą programą

Verslas šokių klube vis dar yra per popierinius žurnalus ar atsisiunčiant šokių klubo programą, anksčiau ar vėliau beveik visi verslininkai susiduria su tokiomis mintimis. Versle ateina laikas, kai jau supranti, kad negali išlikti esamame lygyje, kad turi keisti dalykus ir ieškoti naujų apskaitos įrankių, tokių kaip personalo apskaita ir vidinių procesų apskaita. Šis postūmis yra ir daugybė apskaitos problemų, susijusių su žmogiškuoju faktoriumi, kai darbuotojai netyčia ar tyčia neįveda svarbių duomenų, daro klaidas ir galiausiai neigiamai veikia abonementų pardavimą ar pajamas. Todėl šokių klubų, studijų ir kitų kūrybinių sričių savininkai internete ieško kitų valdymo būdų, o specialių programų atsisiuntimo galimybė tampa patraukliausia, nes programų apskaitos algoritmai nelinkę klysti. Informacinės technologijos dabar žengė labai aukštai, todėl programuotojų sukurtos aplikacijos gerokai supaprastina bet kurios veiklos srities apskaitą, ypač informatikos ir robotikos epochoje niekas negali atsilikti nuo pažangos, būtina žengti koja kojon su laiku.

USU Software kompanija jau daug metų sėkmingai padeda verslininkams suvienodinti savo organizacijos vidinius apskaitos mechanizmus, tuo pačiu pramonė ir mastai nėra svarbūs, nes siūloma apskaitos platforma turi lanksčią struktūrą. galima pritaikyti bet kuriai funkcijai. USU Software sistema turi išplėstą funkcijų rinkinį, kuris atskleidžia klubo, kuriame mokomasi šokių, kūrybinių būrelių, potencialą, o po įdiegimo kuo greičiau galima tikėtis nuolatinių klientų pagausėjimo, tuo pačiu didinant jų pelningumą ir konkurencingumą. Tie, kurie jau įsigijo ir atsisiuntė programą, galėjo įvertinti jos efektyvumą, kaip rodo teigiami atsiliepimai, su jais galite susipažinti oficialioje svetainėje. Programos konfigūracija nustato tokius mechanizmus, kurie padeda nustatyti tvarką reikaluose ir suteikia vadovybei visišką apskaitos situacijos kontrolę. Atsisiuntę ir įdiegę platformą šokių klube, galite tikėtis sumažinti darbuotojų darbo krūvį, sugaištą darbo laiką ir optimizuoti sandorių šalių aptarnavimą. Perėjimo prie šiuolaikinių technologijų faktas didina šokių klubo įvaizdį, kuris pritrauks daugiau studentų. USU Software programa padeda stebėti inventorių ir sandėlio atsargas, išduodant formas, pildant sutartis ir visas kitas dokumentines formas, o tai labai supaprastina vadybininko darbą, sutrumpina registravimosi naujam klientui laiką ir organizuoja abonementą.

Programa veikia kompleksiškai, todėl nereikia pirkti ar ieškoti papildomų aplikacijų įvairioms užduotims spręsti, pakanka atsisiųsti vieną konfigūraciją. Studentų sąrašas užtikrina patikimą elektroninės duomenų bazės, įskaitant įmonės istoriją, saugojimą ir kontrolę. Vartotojams nebereikia ilgai ieškoti žurnaluose ir lentelėse, kad surastų reikiamą informaciją, tereikia įvesti kelis simbolius į kontekstinę paieškos eilutę ir rezultatą gauti beveik akimirksniu. Per buhalterinę programą patogu išrašyti šokių klubo korteles, vėliau stebėti lankomumą, fiksuoti apsilankymus, įvedant kortelės numerį admin ekrane rodyti išsamius mokinio duomenis. Programa gali išduoti įvairių tipų abonementus pagal vidinius nustatymus, kuriuos galima keisti arba koreguoti pagal poreikį. Intuityvi sąsaja padeda planuoti užsiėmimus, susitarti ir šokių klubo tvarkaraščius perjungti į automatinį režimą. Programuojant programoje atsižvelgiama į informaciją apie salių skaičių, šokių klubų grupių dydžius, mokytojų individualius darbo grafikus, šalinami konfliktai, racionaliai paskirstant laiko išteklius. Integruodamas šią lentelę darbuotojas gali peržiūrėti ją išorinio lankytojo ekrane arba atsisiųsti į trečiosios šalies programą ir konvertuoti į kitą formatą.

Įsigijus licenciją ir parsisiuntus šokių klubo programą, tampa daug lengviau sužinoti apie įsiskolinimus, išankstinius mokėjimus, sekti lankomumą ir analizuoti neatvykimo į atranką priežastis. Po pamokų mokytojai per kelias minutes gali pasižymėti atvykusių mokinių skaičių, spalvomis paryškindami tuos, kurie praleido arba neatvyko dėl rimtos priežasties. Darbo dienos ataskaitą galima sukurti praktiškai be žmogaus įsikišimo, remiantis duomenų bazėje turimais duomenimis pamainos pradžioje, pamokų, grupių, valandų skaičiumi. Reguliariai ir laiku fiksuojant šokių klubo darbą galima išvengti nepageidaujamų sunkumų ir problemų. Taigi, apskaitos programa pažymi, kiek žmonių tam ar kitam bute apsilankė tam tikrą dieną, bet kada nesunku atsidaryti archyvą ir patikrinti istoriją. Be to, mūsų plėtra stebi, kaip laiku mokami studentai, ir laiku praneša, kad prenumerata greitai baigiasi arba vėluojama. Gerai suprojektuotas šokių klubo apskaitos mechanizmas yra svarbus žingsnis didinant pardavimus. Administratoriui pakanka atsidaryti kliento registracijos kortelę, patikrinti, ar yra mokamų užsiėmimų, patikrinti dalyvaujančių būrelių skaičių. Jei pageidaujama, nesunku atsisiųsti mokinio laiko juostą arba iš karto atsispausdinti.

Pagrindinis departamento USU programinės įrangos modulis yra ataskaitų modulis, kuriame yra daug įrankių efektyviai analizei, statistinei produkcijai ir įmonės finansinės padėties įvertinimui. Taigi, meniu pasirinkę reikiamus kriterijus, galite gauti kiekvieno laikotarpio pajamų ir išlaidų ataskaitas, analizuoti pelningumo rodiklius bei darbuotojų produktyvumą. Ataskaitas galima peržiūrėti klasikiniu lentelės formatu arba grafiko ar diagramos pavidalu, kad būtų aiškesnis. Tuo pačiu kiekviena forma atitinka šokių klubų industrijos standartus, kuriems taikoma konfigūracija, šablonai ir pavyzdžiai saugomi duomenų bazėje, gali būti parsisiunčiami jau paruošti arba tobulinami pagal individualius poreikius. Tačiau bene svarbiausias dalykas yra tai, kad programėlę lengva išmokti ir naudoti kasdien. Programą kūrėjai sutelkė į paprastus biuro darbuotojus, vengdami profesinių terminų. Išklausius trumpą mokymo kursą ir kelių dienų praktiką, pakanka perprasti pagrindines funkcijas ir pradėti aktyvų darbą. Vartotojai gali pastebėti pirmuosius programos konfigūracijos taikymo rezultatus praėjus kelioms savaitėms po įdiegimo, kurį atliko mūsų specialistai.

Lankytojo identifikavimui administratoriui tereikia išduoti abonementą (šokių klubo kortelę) kortelės numeriu, kuris yra unikalus ir priskirtas registracijos metu. Aptarnavimo greitis prie registracijos langelio, pvz., ženklų apie apsilankymą bute įvedimas, nes duomenų skambutis atliekamas per kelias sekundes. Programos gaunami informacijos srautai analizuojami visapusiškai, leidžiantys nustatyti stipriąsias ir silpnąsias puses, keisti plėtros strategiją, laiku reaguoti į kritines situacijas. Aktyvios, kasdieninės veiklos metu projekto atsipirkimas užtrunka vidutiniškai 1-2 mėnesius, kuo greičiau. Taikome individualų požiūrį į klientus, pagal konkrečius reikalavimus pasirenkame tinkamiausią variantų rinkinį. Aplikacija yra efektyvus pagalbininkas siekiant savo tikslų plečiant šokių klubų studijų tinklą. Vienoje platformoje galima susikurti ir parsisiųsti pamokų tvarkaraštį, skaičiuoti mokytojų atlyginimą pagal priimtą apmokėjimo sistemą, įvertinti kiekvieno vartotojo produktyvumą. Norint sukurti studentų ataskaitas, atlikti finansinę analizę ir įvertinti pelningumo rodiklius, tereikia pasirinkti parametrus ir beveik akimirksniu gauti paruoštą rezultatą.

Programa padeda apskaitos tvarkytojui vesti pavaldinių dirbtų valandų apskaitą, sudaryti su jais tarpusavio sutartis, įvertinti darbo krūvį, siekiant racionaliai jį paskirstyti. Sandėlio materialinių išteklių atsargas taip pat kontroliuoja programų algoritmai, vartotojai visada žino tikrąjį atsargų ir prekių kiekį bei laiku atlieka papildomą pirkimą. Platforma stebi kiekvieno studento įsiskolinimus, naudotojo ekrane rodydama atitinkamą pranešimą. Programos kelių vartotojų režimo dėka išlaikomas toks pat didelis apdorojimo greitis, net jei visi darbuotojai turi vienu metu ryšį. Sandėlio atsargų automatizavimas atliekamas fone, todėl nereikia nutraukti įprasto darbo ritmo. Elektroninė dokumentų apskaita pašalina popierinio žurnalo poreikį, todėl sumažėja darbuotojų darbo krūvis ir pašalinama klaidų galimybė. Asmeninėje kliento kortelėje yra ne tik standartiniai duomenys, bet ir visi dokumentai, sutartys ir nuotraukos, kurias galima atsisiųsti iš trečiųjų šalių šaltinių arba padaryti naudojant internetinę kamerą registracijos metu.

Programos konfigūracija analizuoja šokių klubo veiklą ir padeda numatyti tolesnę plėtrą.